29-AASTANE DENER: naise välimus on esimene asi, aga mitte kõige olulisem

Hetkel elab 29-aastane Eestist pärit Dener Jaanimaa Ukrainas, olles varasemalt veetnud üsnagi palju aastaid Saksamaal. Põhjus on lihtne  Dener on Eesti parim käsipallur, ta on profisportlane, kes elab pisut teistlaadi elu kui keskmine temavanune Eesti mees. Dener ei ole suhtes, tal pole pruuti, kuid tal on visioon oma tulevikust ning ega nainegi tulemata jää, nendib mees ise.

20 aastat käsipalliga tegelenud Dener sõlmis hiljuti kaheaastase lepingu Ukraina meistri ning Euroopa Meistrite liigas esineva Zaporožje HC Motor klubiga. Millised on need summad, mida sellises klubis mängides teenitakse? “Ei hakka summasid nimetama, aga tasu on hea ning kui ma lõpuni välja panen, siis peaks mul materiaalses mõttes turvaline ja mugavam tulevik olema,” muigab Dener.

Kui aga rääkida naistest, siis Dener tõdeb, et Ukraina naised on kahtlemata seksikamad kui Saksamaa eevatütred. “Ukraina naised valiti ju ka maailma kõige seksikamateks hiljuti.”

Naise välimusest ei saa üle ega ümber ja seda ei hakka Dener ka salgama. “Eks välimus ole ju alati esimene asi, mis silma jääb, kuid see pole alati kõige olulisem. Inimesega peab päeva lõpus hea vaib olema ja kui sa tunned, et pärast mitmeid tunde vaikust on ikka koos hea olla, siis see tunne on õige,” ütleb ta.

“Naine peab aga kahtlemata olema ambitsioonikas, hea huumorisoonega ja kahe jalaga maapeal. Mõistus peab peas olema,” ütleb Dener.

Suhtes Dener ei ole ja see on tema teadlik valik. “Kui aeg on õige, siis see kõik juhtub loomulikult ja küll ma selle hetke ära taban. Ma ei taha kiirustades valesid otsuseid teha.”

Jalgpallurid on üldjoontes üsnagi edevad mehed. Nad pööravad oma välimusele palju tähelepanu. Dener mängib küll käsipalli, ent tõdeb, et ka temas on edevusenoot täiesti olemas. “Pean tunnistama, et mulle väga meeldivad disainerrõivad, -jalanõud ning -käekellad. Seega võib öelda, et pigem olen edev jah. I like finer things in life … So I hustle.”

Keskmisel fotol on Dener oma emaga.