BOURJOIS Volume Clubbing – uus, lahe ripsmetush klubiinimestele!!

Kas oled valmis pidutsema terve öö!
Siin on uus ripsmetu??, mis on heaks kiidetud klubis käijate poolt!
Stiilne riietus, sumisev atmosfäär, võluv meik ja silmad, mis värvitud uue Volume Clubbing ripsmetu?iga, lisades neisse intensiivsust ja sügavust, kogu öö kestel.

Uus Volume Clubbing ripsmetu?? suurendab ja tihendab ripsmeid, muutes silmakuju märgatavalt.
Elastne ja kreemjas vinüül-koostis on kergesti hajutatav ripsmetele, juba ühe tõmbega muutuvad ripsmed tihedamaks ja intensiivsemaks.
Isegi kui unustad end ja katsud silmi suurest väsimusest, jääb meik muutumatuks, värv on erakordselt püsiv, see ei valgu laiali, pudene ega määri.

Volüümilisav ja hästipüsiv vinüül-baasil koostis ning ekstra-suur hari garanteerivad püsiva tulemuse ja silmaga nähtava efekti.
ROHKEM VOLÜÜMI, tänu kahekordsele värvihulgale selle harjal, mis võimaldab sul kanda ühe tõmbega rohkem värvi kogu ripsme pikkuses. Harja tugevad, tihedad ja elastsed harjased kammivad läbi kõik ripsmekarvad juurest otsani, tulemuseks täiuslikult värvitud ja eriti tihedad ripsmed!

Silmahakkav pakend! Volume Clubbing ripsmetu?ist saab kohustuslik aksessuaar klubiinimestele. Efektne metalselt peegelduv pakend reedab selle sisu, kolm intensiivset värvi peegelduvad ja helklevad valguse käes:
Absolute Black erakordselt sügav must toon, jätab säravalt tumedad silmad
Brun Remix kuldsete nüanssidega tumepruun, kaunis metalne tulemus
Disco Blue pärljas türkiis-sinine, kirka ja sätendava säraga, sinise ja
rohelise sümbioosis jääb tulemuseks metalselt hiilgav kuma

Hind: 200.00