Buduaari iluankeet: vastab ilmatüdruk Brigita Murutar

Buduaari iluankeet: vastab ilmatüdruk Brigita Murutar

Buduaari lõbus ja naiselik rubriik “Buduaari iluankeet” paljastab nii mõndagi huvitavat tuntud Eesti naiste kohta. Teemad, mida siinkohal käsitleme, puudutavad naise keha ja ilu! Küsimustele vastavad tuntud Eesti naised ning sel korral sai sõna ilmatüdruk ja lauljatar Brigita Murutar, kes on ka väga tubli tervisesportlane. Buduaari iluankeet: Brigita Murutar

Buduaari lõbus ja naiselik rubriik “Buduaari iluankeet” paljastab nii mõndagi huvitavat tuntud Eesti naiste kohta. Teemad, mida siinkohal käsitleme, puudutavad naise keha ja ilu! Küsimustele vastavad tuntud Eesti naised ning sel korral sai sõna ilmatüdruk ja lauljatar Brigita Murutar, kes on ka väga tubli tervisesportlane.

Buduaari iluankeet: Brigita Murutar

Kehaosa, mida ma enda juures enim armastan – haha, noh, parematel päevadel võib juhtuda, et olen rahul oma kaelaga, sest see on emalt päritud – piisavalt pikk.

Kehaosa, millega ma kõige vähem õnnelik olen – kõht on osa naisest, mida praktiliselt alati on võimalik trimmida ja voolida, seega ei saa öelda, et ma sellega veel päris rahu oleks sõlminud.

Tunnen end kõige seksikama – oversized T-särgis, pleed ümber, nautimas vaba aega. Siis, kui pole kedagi vaatamas, on alati kergem ennast kaunina tunda.

Hommikul kulub mul enda lille löömiseks – aega kulub täpselt nii palju, kui seda parasjagu on ja vahel isegi natuke rohkem. Kui olen olnud piisavalt virk ja vara üles ärganud, saan kulutada rohkem aega endale, kui aga olen alla vandunud unele, mis on viimasel ajal juba rutiiniks kujunenud, pean mõnikord 5 minutiga hakkama saama, aga see ei ole probleem.

Comfort food – suur mõnus kausitäis toorsalatit, kõrvale üks riisileib ja suur tass rohelist teed ning elu on jälle lill. 

Viimane iluost – uued tossud. Minu arvates kvalifitseeruvad need ilmselgelt iluostu alla, sest kui sul on uued tossud, siis on suurem kihk neid jalga panna ja rohkem trenni teha. Mida rohkem trenni teed, seda ilusam, treenitum ja õnnelikum ma olen.

Minu ilunipp – juua palju vett ja teha seda, mida armastad, sest stress väsitab ja teeb koledaks.

 

Olen oma praeguse kehakaaluga (rahul/mitterahul) – kuna ma treenisin sel nädalal kokku 12 tundi, siis võib öelda, et olen oma kehaga väga rahul. Samas oleksin oma kehaga rahul ka siis, kui ma poleks üldse trenni teinud, sest oma keha tuleb armastada ka siis, kui see ei ole ideaalne.

 

Karin Karu