Galerii! Ilu- ja disainistuudiol Richbet täitus esimene sünnipäev

Galerii! Ilu- ja disainistuudiol Richbet täitus esimene sünnipäev

Detsembrikuu teisel nädalal käis Fresita külas Richbeti Ilu- ja disainistuudio esimesel sünnipäeval. Kohal oli palju kauneid persoone, mõnusaid üllatusi ning loomulikult Richbetile omaseid luksuslikke pisidetaile. 

Detsembrikuu teisel nädalal käis Fresita külas Richbeti Ilu- ja disainistuudio esimesel sünnipäeval. Kohal oli palju kauneid persoone, mõnusaid üllatusi ning loomulikult Richbetile omaseid luksuslikke pisidetaile. 

Kuid mis on Richbet? Tegemist on Tallinna südalinnas asuva hubase ilustuudioga, mis on ühtlasi ka moestuudio. See tähendab omakorda, et peale iluteenuste on Richbetis võimalik soetada endale Kati Veerme disainitud rõivaid. Richbeti rõivad viitavad kindlasti eelkõige naiselikkusele ning õrnadele, kuid tähelepanu püüdvatele detailidele.

Sünnipäeva raames toimus erksa muusika saatel ka uue kollektsiooni esitlus. Vahvaks ja positiivseks üllatuseks oli Richbet valinud modellid oma töötajate seast, mis lõi elava ja vaba õhkkonna. Esitlus tõi fookusesse modellide ning naisetüüpide erinevuse ning andis omakorda aimu riiete mitmekülgsusest. Ka soengud ja make-up oli Richbeti enda töötajate poolt valminud. 

Ka seekord siblisin mina eelkõige kaameraga ringi ning jäädvustasin mõningaid hetki üritusest. Samuti saate altpoolt lugeda pisikest intervjuud Richbeti eestvedaja Kati Veermega, kes räägib lähemalt brändi ideest ja sünniloost.

sündis Richbet ja idee ühendada ilusalong ning disainistuudio?

Brändi nimi tuleneb minu laste nimedest (Richard, Elizabeth) ja moedisainist olen huvitatud olnud juba lapsest saati. Pärast keskkooli läksin ülikooli õppima moedisaini ning pärast seda, kui mu kaks last suuremaks said, täiendasin oma oskusi, minnes õppima juuksuriks. Seega, kui olin kaks tegevust omandanud, tuligi idee teha tervik kontseptsioon moest ja ilust.

 

– Kuna ning viisid oma tee disainini? (Millega tegelesid varem? Kas oled ka varem moega seotud olnud?)

Minu tee on alati olnud disain ning ainult sellega olengi varem tegelenud.

 

– Kuidas iseloomustaksid oma loomingut?

Naiselik, eriline, ainulaadne.

 

– Millest ammutad inspiratsiooni?

Ilusad naised, loodus, kangad ja naiste vajadused.

 

– Mis on Richbeti fenomen? Mis eristab Richbeti teistest ilusalongidest? 

Hubasus, harmoonilisus, sõbralikud ja abivalmis teenindajad ning võimalus tunda end eriliselt!

 

– Richbet kõlab ning väljendab end väga luksuslikult. Kes on sinu jaoks see naine, kes esindab luksust kõige paremini? Miks?

Enesekindel ja teadlik naine, kes hindab ilu enda ümber.

 

– Ilusoovitus Richbetilt?

Puhas nahk, kaunid juuksed ja väljapeetud rõivastus = harmooniline ilu. 

 

– Sinu moto?

Olla eriline!

 

Sooja ja head,

Fresita blogija Kätlin

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist.