Goldtime’i juveelikauplustes uus ehtebränd

Kallid Goldtime’i kliendid!

SNÖ OF SWEDEN brändi ehted on nüüdsest olemas ka  Goldtime’i juveelikauplustes. Tulge ja avastage uus, julge, naturaalselt värske ehetevalik.

Rootsi ehtefirma SNÖ of Sweden on perefirma ja loodud aastal 2002 Lena Jonsson Näslund´i poolt. Lena on sündinud ja üles kasvanud imeilusas Põhja- Rootsis, linnas nimega Östersund. Oma esimese kaelakee valmistas ta oma parimale sõbrannale, kasutades erinevates värvides mageveepärleid. Snö ehete inspiratsiooniallikaks ongi Rootsi loodus ja inimesed – jahedatest värvidest ja disainist aimub väga hästi põhjamaist temperamenti. Snö of Sweden´i eesmärk on pakkuda erinevas vanuses naistele kvaliteetset Rootsi ehtedisaini – mõistliku hinnaga. Kõik ehted on käsitsi tehtud. Ehted on hõbedast või hõbetatud ja kaunistamiseks on kasutatatud mageveepärleid ja poolvääriskive nagu ahhaat, kassisilm, tsirkoon, türkiis, roosakvarts, jadeiit, suitsukvarts, kristallid .

Kõik ehted on niklivabad ja ei tekita allergiat.
Efektne SNÖ OF SWEDEN´i ehetekomplekt jõulupeoks või aastavahetuse sündmustele – uus väljendusviis, lummav ning inspireeriv.
SNÖ OF SWEDEN
Goldtime Solaris
Goldtime Fama
Goldtime Port Artur