JÜRI RATAS NUBLU nime paljastamisest: “Tegu on vandenõuteooriaga!”

JÜRI RATAS NUBLU nime paljastamisest: “Tegu on vandenõuteooriaga!”

Peaminister Jüri Ratas külastas teisipäeval Vikerraadio saadet “Stuudios on peaminister.” Lisaks poliitilistele teemadele tehti juttu ka muusikast ning Ratas avaldas, mida arvab tema räppar Nublu nime paljastamisest, vahendab Menu

Saatejuht Mirko Ojakivi küsis peaministrilt, kuidas suhtub viimane Eesti kõige populaarsema räppari isiku paljastamisse ning kas ajakirjandus tegi seda tehes õigesti. 

“Siin on tegemist vandenõuteooriaga, aga tuleb tunnistada, et tegemist on väga populaarse artistiga. Tean, et ta väga meeldib noortele, aga läbi noorte jõudnud ka emade ja isadeni, sealhulgas ka minuni. Minu lemmikud on ehk teistsugused artistid, aga kuulan Nublu muusikat ka hea meelega,” lausus peaminister Jüri Ratas. 

Eesti Meedia gruppi kuuluv väljaanne Elu24 avaldas paar nädalat tagasi kontimurdva uurimistöö tulemusena Nublu isiku, tema haridustee ning lisaks ka näiteks faktid, et noormees on kätt proovinud näitlemises ja õpib hetkel ajakirjanikuks. Siiani on Nublu soovi jääda anonüümseks siiski austatud ning ükski meediaväljaanne pole tema nime kuskil avalikustanud. Siiani pole teada, mis ajendas Elu24 sellist sammu tegema.