MAILIS REPS saab kuuendat korda emaks!

10 kommentaari
MAILIS REPS saab kuuendat korda emaks!

Buduaari vihjeliinile saabus teade, et keskerakondlaste ühele liidrile ja hiljutisele presidendikandidaadile Mailis Repsile võib taas õnne soovida. Kuigi naispresidendi tool jäi sel korral vallutamata, on ta ühe teise tiitli vallutamisele väga lähedal. Nimelt pidavat tegus poliitik taas lapseootel olema. Kui see uudis tõele vastab, siis saab temast arvatavasti kõige lapsrikkam tipp-poliitik Eestis. 

Buduaari vihjeliinile saabus teade, et keskerakondlaste ühele liidrile ja hiljutisele presidendikandidaadile Mailis Repsile võib taas õnne soovida. Kuigi naispresidendi tool jäi sel korral vallutamata, on ta ühe teise tiitli vallutamisele väga lähedal. Nimelt on tegus poliitik taas lapseootel! See uudis teeb temast arvatavasti kõige lapserikkama tipp-poliitiku Eestis. 

Mailis Repsi peres kasvab praegu neli poega ja üks tütar. Kõige vanem poeg Richard on 12 ning noorim poeg Frederick vaid 2-aastane. Lähipäevil poodi ja postkasti jõudvas Buduaari ajakirjas räägib Mailis sellest, kuidas ta on suutnud ühendada töö- ja pereelu ning kelle abile saab tegus naine lastekasvatamises kõige enam loota. Samuti räägib Mailis sellest, kuidas ta oma vähest vaba aega veeta armastab.

Põgusat intervjuud Mailisega saad lugeda värskest Buduaari ajakirjast.