Mida toob meile esmaspäevane supertäiskuu koos kuuvarjutusega? Astroloog Triin Tobber selgitab

Mida toob meile esmaspäevane supertäiskuu koos kuuvarjutusega? Astroloog Triin Tobber selgitab

Esmaspäeva, 28. septembri varajastel tundidel on Kuu Maale nii lähedal, et tundub suisa 14 % suurem – seepärast nimetataksegi seda supertäiskuuks.

Esmaspäeva, 28. septembri varajastel tundidel on Kuu Maale nii lähedal, et tundub suisa 14% suurem – seepärast nimetataksegi seda supertäiskuuks.

Eriline on ka see, et samaaegselt leiab aset kuuvarjutus ning sellist kombibatsiooni annab oodata 18 aastat. 

Kuuvarjutus leiab aset Jääras ja kuna viimane noorkuu selles märgis oli aprillis, siis on praegused arengud vägagi seotud siis tehtud otsuste ja algustega. Praegu võib olla jõupingutuste suurepärane kulminatsioon, aga samas võib see olla ka suure pauguga lõhkiminek.

Varjutused on alati nii ettearvamatud ja seepärast ei tasuks selle lähistele midagi väga olulist planeerida – võimsa emotsionaalse laengu tõttu käituvad inimesed ettearvamatult. Kõige tugevam on selle supertäiskuu mõju nende jaoks, kes on sündinud märtsi lõpus Jäära märgis, aga ka teiste jaoks on see hea aeg kaua planeeritud asju lõpuks ära teha või hoopis millestki lahti öelda!

Triin Tobber, astroloog

Telli Triin Tobberilt oma sünnikaart või kingi see kellelegi teisele. Sünnikaart aitab aru saada oma tugevustest ja võimalustest, samuti aitab see aru saada, miks asjad on mõnikord just nii ja mitte teisiti. Telli sünnikaart SIIT