Miljonid naised vihkavad oma rindu

Miljonid naised vihkavad oma rindu

Kas sa oled üks nendest, kes vihkab oma rindu? Sa pole erand. Miljonid naised kannatavad madala enesehinnangu all, sest vihkavad oma rindu, vahendab Femalefirst.

Kas sa oled üks nendest, kes vihkab oma rindu? Sa pole erand. Miljonid naised kannatavad madala enesehinnangu all, sest vihkavad oma rindu, vahendab Femalefirst.

Uuringust selgub on avastanud, et vildakus, imelik kuju või mitte piisav suurus on kõige tavalisemad põhjused, miks naised tunnevad end alaväärsena ning üle veerandi uurimuses osalenud naistest ütles, et tunneb end halvasti, kui mõtleb oma rindadele.

2500-st küsitletud naisest tunnistas üks viiendik, et julgeb partneri juuresolekul lahti riietuda vaid pimedas, peaaegu 40% ütles, et ei julge avalikus kohas bikiinides viibida ning veerand naistest on rindade põhjustatud ebakindluse pärast pidanud loobuma jooksmisest ning trennis käimisest.

Uurimusest selgus, et ebavõrdse suurusega rinnad ei ole üldsegi ebatavaline nähtus, sest vastavalt küsitluses osalejatest, üks kümnest väitis, et üks rind on teisest peaaegu terve numbrivõrra suurem ning ühel kolmandikul naistest on üks rind teisest allpool.

Ilukirurg doktor David Ross, kes peab Londoni üht kuulsamat ilukirurgia keskust kommenteeris uuringu tulemusi nii: “Pole kahtlustki, rindade asümmeetrial on sügav mõju naiste elukvaliteedile. Paljudele noortele tüdrukutele, kellel on ebavõrdsed rinnad, öeldakse tihti, et ajaga olukord paraneb, kuid kahjuks pean ütlema, et see ei vasta tõele.”

Loodus imetleb sümmeetriat ja tasakaalu. Looduses on väga vähe asju, mis pole tasakaalus, kuid mida sellest olenemata köitvaks ja ilusaks peetakse. Ja naiste puhul võivad olla just rinnad nö selleks võtmeks ja keskmeks, kuidas naine end ise näeb,”arvas doktor Ross.

Kuid ükskõik kuidas sa näed oma keha ja ükskõik, mis ebakindlused sul on, ära unusta, et sa pole üksi ning ürita omaks võtta vaid sinule omased tunnused. Igaüks on omamoodi ilus ja eriline!

 

Buduaar.ee arhiiv