Tunned end haiglaselt? Bioresonants diagnostika kogub sinu rakkudest infot terviseprobleemide kohta

6 kommentaari
Tunned end haiglaselt? Bioresonants diagnostika kogub sinu rakkudest infot terviseprobleemide kohta

„Ma arvasin kaua aega, et õhtul koos lapsega voodisse kukkuda, isegi suvel kerge kurguvalu ja kähiseva häälega tööl käia ning talvel iga viirus üles korjata ongi normaalne paratamatus. Lisaks mõtlesin, et olen juba 33 ja ma ei saagi tunda end nagu 20selt. Nüüd olen aru saanud, et see ei olnud kaugeltki normaalne,“ räägib Ene Buduaarile.  

„Ma arvasin kaua aega, et õhtul koos lapsega voodisse kukkuda, isegi suvel kerge kurguvalu ja kähiseva häälega tööl käia ning talvel iga viirus üles korjata ongi normaalne paratamatus. Lisaks mõtlesin, et olen juba 33 ja ma ei saagi tunda end nagu 20selt. Nüüd olen aru saanud, et see ei olnud kaugeltki normaalne,“ räägib Ene Buduaarile.  

Olin juba mitu aastat pidevalt haige ja väsinud ning süüdistasin selles kõike ja kõiki, alustades Eesti kliimast ja lõpetades töökaaslastega, kes viiruseid levitasid. Kui ma suve alguses taas nohu ja kurguvaluga võitlesin ja olemine sugugi paremaks ei läinud, otsustasin, tervisekontrolli minna. Kui perearst midagi tarka soovitada ei osanud, sest ühtegi silmanähtavat sümptomit ei olnud ja vereproov ka viirushaigustele ei viidanud, pöördusin sõbranna soovitusel bioresonants-diagnostikasse Bio-re.eu kabinetti. 

Sõbranna väitis, et sealne aparaat näeb ära nii füüsilised kui ka energeetilised haiguseid organite alatalitusest vähirakkude tekkimiseni ja stressist energiavaeguseni. Alguses ei olnud mul sellesse usku, sest tundus lausa võimatuna, et väike aparaat suudab kogu kehas haigusi leida ja neid isegi ravida, kuid õige pea minu eelarvamused muutusid. Kui perearsti juures käies ei saa tavaliselt ühtegi vastust ilma mitme eriarsti täiendavate uuringuteta, siis bioresonants-diagnostikas oli tulemus käes vähem kui kahe tunniga. 

Lisaks veel info mikroorganismide, parasiitide, verenäitajate, allergeenide, sobivate ja mittesobivate toiduainete ja isegi toidulisandite kohta, mis tol ajal mu kehale parimat tuge pakuksid. Sama protseduuri käigus korrigeeriti ka probleemsete organite energiataset ning nüüdseks olen veel kahel korral teraapias käinud, et kehale loomulikke tervenemisprotsesse kiirendada. Diagnostika näitas ära minu keha nõrgad kohad. Selgus, et minu suurimaks terviseprobleemiks oli stress ja sellest tulenev immuunsüsteemi nõrgenemine. See omakorda selgitas pidevat väsimust ning kergelt külge hakkavaid viiruseid, millele ma varem suuremat tähelepanu ei tahtnud pöörata. Terapeut ütles, et mul tuleb endale rohkem aega võtta ja tervis korda saada, ja kui ma seda teen, siis tunnen end sama hästi kui 20selt. Tal oli tuline õigus.

Muutsin pisut oma toitumist, lisasin ühe 100% taimse toidulisandi ja täiesti uskumatu, kuidas elujõud juba paari nädalaga tagasi tuli. Elu peab pakkuma rõõmu ja tuleb teada, et pole normaalne, kui väsimus sind igal õhtul murrab ning seltskonnas olek on pigem väsitav kohustus kui nauding. 

Bioresonants-diagnostika ehk valutu ja kiire viis teada saada, mis su kehas toimub

Bioresonants-diagnostika on terviseseisundi diagnoosimise meetod, mida tänapäevasel kujul hakati arendama 1970. aastatel ning alates sellest on see saanud hinnatud meetodiks täiendmeditsiini terapeutide hulgas, sest võimaldab patsiendile valutult ja ilma liigse ebamugavuseta anda põhjaliku ülevaate tervislikust seisundist ning vajadusel korrigeerida energiataset probleemses kohas ja seeläbi toetada organismi iseeneslikku tervenemist.

Bioresonants-diagnostika põhineb terve organismi rakkude võnkesageduste mõõtmisel ja nende võrdlusel erinevate haigusseisunditele omaste võnkesagedustega. Selle tulemusel leitakse seadme põhjalikule analüütikale toetudes murekohad organismis just seal, kust probleem alguse saab. 

Meetodi väärtus peitub asjaolus, et terviseprobleemi tegelik põhjus ei pruugi alati kokku langeda sellega, kus sümptomid välja löövad, sest organism suudab puudujääke ühes organis üsna hästi teiste arvelt kompenseerida, enne kui alla annab. „Lihtsa näitena mõelge kurguvalule, mille põhjuseks enamasti ei ole lume söömine või muul viisil lokaalne külmetamine, vaid siiski üldine immuunsüsteemi nõrgenemine, mis omakorda võib olla põhjustatud põletikust organismi mõnes kurguvaluga üldse mitte otsest seost omavas organis. Kui sellises olukorras ravida kurguvalu lokaalselt, siis võib samasse tõppe üsna pea uuesti haigestuda. Kui aga jõuame haiguse tegelike põhjusteni, siis saame ravida neid ning kurguvalu kaob haigustekitaja taandumisel iseenesest,“ selgitab Bio-re kabineti bioresonants diagnostika terapeut Maria Meresaar. Bioresonants-diagnostika aitab ka avastada haiguseid varajases staadiumis ning seetõttu aitab kaasa inimese tervise hoidmisele.

Seadmeid diagnostika läbiviimiseks on selle poolesaja aasta jooksul olnud kasutuses mitmeid, ja seda ka mitmetelt erinevatelt tootjatelt. Kõige vanem ja tuntum on Eestis ilmselt Folli meetod, mille tulemuste usaldusväärsuseks peetakse 30–40% ja mis on auga ära teeninud meetodi „vanaema“ staatuse. Õnneks on iga uuem seade jällegi tubli samm edasi ning diagnoosi täpsus on uusimatel Eestis kasutusel olevatel Sensitive Life Stream 500 seadmetel juba 96%.

 

Lugu ilmus ajakirjas Buduaar Shopping

Uuri ka lisaks www.bio-re.eu.