165 000 krooni ilulõikustele kulutanud Anne: Kui pole loodud ilusaks, kas siis peab kole olema?

Anne (30) on kaunis Eesti naine, kes näeb välja nagu Hollywoodi staar. Ja tegelikult ta ka elab mõnes mõttes nagu Hollywoodi staar. Anne kauni välimuse eest ei tule siiski mitte ainult ema-isa häid geene tänada - pigem on põhjuseks noore naise tungimatu vajadus ükskõik mis hinnaga täiuslikkust saavutada. Annel on selja taga mitmed iluoperatsioonid ja tal kulub aastas enda ilu hoidmiseks kümneid tuhandeid kroone. Kuigi Anne ei häbene oma kulutusi, siis teiste põlgust kartes ei soovi ta siiski oma pärisnime all asjadest rääkida. „Kui loodus pole andnud täiuslikku ilu, siis miks peaks üks naine oma elu kompleksides ja õnnetuna elama,” ütleb Anne neile, kes teda ei mõista. „Iga naine tahab ju ilus olla, need, kes on niigi ilusad, ei saa sellest aru, kui palju teised selle nimel vaeva peavad nägema.”

Anne (30) on kaunis Eesti naine, kes näeb välja nagu Hollywoodi staar. Ja tegelikult ta ka elab mõnes mõttes nagu Hollywoodi staar. Anne kauni välimuse eest ei tule siiski mitte ainult ema-isa häid geene tänada – pigem on põhjuseks noore naise tungimatu vajadus ükskõik mis hinnaga täiuslikkust saavutada. Annel on selja taga mitmed iluoperatsioonid ja tal kulub aastas enda ilu hoidmiseks kümneid tuhandeid kroone. Kuigi Anne ei häbene oma kulutusi, siis teiste põlgust kartes ei soovi ta siiski oma pärisnime all asjadest rääkida. „Kui loodus pole andnud täiuslikku ilu, siis miks peaks üks naine oma elu kompleksides ja õnnetuna elama,” ütleb Anne neile, kes teda ei mõista. „Iga naine tahab ju ilus olla, need, kes on niigi ilusad, ei saa sellest aru, kui palju teised selle nimel vaeva peavad nägema.”

Milliseid iluoperatsioone oled teinud?
Mul on silikoonrinnad, kohendatud ninakuju ja olen teinud ka rasvaimu. Lisaks sellele olen teinud väiksemaid iluoperatsioone, mida ei tehta narkoosi all, näiteks täidetud huuled, botoxisüstid ja sünnimärkide eemaldamine.

Milline operatsioon oli kõige raskem või millisest taastusid kõige kauem?
Kõige hullem oli ninalõikus, see hoidis mind kuu aega toas, paistetus ja valud olid kohutavad. Kuna esimese korraga ei tulnud tulemus päris see, mida ootasin, siis käisin ka teist korda kohendamas nina – siis ei olnud see nii hull, tehti kohaliku tuimestusega.
Kõige kergem oli rinnasuurendamine, olin vaid pool päeva haiglas ja juba nädala möödudes ei tundnud mingit ebamugavust ega valu. Rasvaimu oli omamoodi kohutav, sellest taastumine oli pikk, aga see ei olnud teistele inimestele nähtav.

Kas kõik need operatsioonid olid hädavajalikud?
Hädavajalik on siis, kui seda tehakse elupäästmiseks. Mina pole midagi teinud selleks, et ellu jääda, olen teinud selleks, et õnnelikum olla. Ma ei olnud enne seda ääretult kole, aga ma olin väga harilik ja ebaintelligentse näoga. Minu meelest on ilulõikused tänapäeval täiesti normaalne elu osa ja ei tasuks neid kuidagi ületähtsustada – see trend on aja märk. Kui Marilyn Monroe pead blondeeris, siis arvasid ka osad naised, et see on nii võlts ja keemiat täis – nüüd värvivad kõik oma pead.

Kas kahetsed mõnda oma operatsioonidest?
Ei kahetse, need on teinud mind ilusamaks ja õnnelikumaks. Ma olen nende nimel raha kogunud ja eelnevalt väga läbi mõelnud, millised on riskid ja mida ma võin võita.

Palju sa oled operatsioonidele raha kulutanud?
Iluoperatsioonidele olen kulutanud umbes 125 000 krooni. Lisaks siis igasugused väiksemad kirurginoata korrigeerimised, mida olen teinud korduvalt – Botox, Restylane. Suurusjärk on nüüdseks umbes 40 000 krooni.

Kas nüüd oled täiuslik või plaanid veel midagi enda juures muuta?
Suuremaid lõikusi ma enam ei plaani, olen endaga üldiselt rahul ja see on hea tunne, kui näed peeglist kena inimest.

Kas sa ei karda, et kõik need iluprotseduurid maksavad sulle ühel heal päeval kätte – äkki sa vananed seetõttu kiiremini või kaasnevad terviseprobleemid või muud sellist?
Elamine on üldse kahjulik ja sa ei tea kunagi, kust katuselt see kivi sulle pähe kukub või milline haigus su hauda viib. Teaduslikult ei ole tõestatud, et iluprotseduurid inimesi kiiremini vanaks teevad, küll aga on statistiliselt tõestatud, et õnnetud ja negatiivsed inimesed vananevad kiiremini ja surevad varem.

Kas häbened seda, et sa pole selline, nagu Jumal sind näha on tahtnud?
Ei, ma ei häbene seda, sest nagu ma ütlesin, siis ma olen ise nüüd palju õnnelikum ja ma usun, et sellise inimesena on mul ka rohkem teistele anda. Küll aga ei meeldi mulle see, et teised ümberringi halvustavalt suhtuvad. Ma ei saa aru, mismoodi see teiste inimeste asi on, mida keegi endaga teeb. Jah, ma olen võtnud enda välimuselt maksimumi ja just seetõttu oskan seda ka hinnata, erinevalt nendest paljudest naistest, kellele on looduse poolt palju antud, aga nad ei oska seda välja kanda ja kauniks teha. Sa võid olla roosiistik, aga kui sind ei poogita ja ei kasteta, siis ei hakka sa kunagi õitsema. Minu ilu näeb välja loomulik, mis sellest, et see pole Jumala kätetöö.

Kas sinu jaoks on mingid ilunipid, -protseduurid või -lõikused, mida sa mingil juhul kunagi ei teeks?
Ma olen suur eksperimentaator. Olen igasuguseid asju proovinud keemilistest kulmude ja huulte värvimisest mesoteraapiani, geeliga kaetud varbaküüntest nõelravini. Siiani ei ole küll ühtegi sellist kogemust saanud, mis mind ära hirmutaks.

Millised on sinu ilunipid, millele igakuiselt aega ja raha kulutad?
Ma käin trennis 3 korda nädalas, 1 kord massaažis ja toitun tervislikult. Ma ei joo ega suitseta. Looduse poolt on mul kehvad juuksed ja küüned, seetõttu kannan ka juuksepikendusi ning geelküüsi, aga ma usun, et ma pole nende asjadega üle pingutanud – kõik on maitsekas ja tagasihoidlik.

Kas sa arvad, et meestele meeldib niinimetatud võlts ilu?
Üldiselt meeldib mehele ilus naine, loomulikult tahaks me kõik olla loomulikult ilusad, aga kui see pole võimalik, kas siis peabki koledana elama? Minu eelmine nina oli väga kole ja koolis mind mõnitati seetõttu. Nüüd ei mõnita enam keegi, küll aga vanad tuttavad sosistavad, et näed, ta on iluoperatsioonil käinud. Ja las sosistavad, selliseid asju ei saagi varjata ning sellega, et kõik saavad teada, arvestasin ma juba siis, kui 20-aastaselt operatsioonile läksin.

Kas sulle ei tundu, et sa ületähtsustad välist ilu?
Absoluutselt mitte, pigem teevad seda teised, kes arvavad, et ma hoolitsen enda eest selleks, et teistele rohkem meeldida. Olen ammu aru saanud, et selleks, et teistele rohkem meeldida, peaksin olema hoopis teistsugune. Minu puhul on hea välimus aluseks sisemise harmoonia saavutamisele.

 

Sul on rääkida huvitav lugu enda või teiste elust? Saada info meie VIHJELIINILE või kirjuta [email protected] ja võtame sinuga ühendust.