7 viisi hommikukohvi nautimiseks

7 viisi hommikukohvi nautimiseks

Tõelised kohvisõbrad teavad, et maailmas on ilmselt vähe suuremaid naudinguid, kui mõnus hommikukohv, mis unise oleku seljatab. Tassitäis seda imejooki tõmbab su päeva käima ja lööb mõtted selgeks. Vii aga see nauding uuele tasemele ja muuda hommikukohvi joomine veelgi meelierutavamaks.

Tõelised kohvisõbrad teavad, et maailmas on ilmselt vähe suuremaid naudinguid, kui mõnus hommikukohv, mis unise oleku seljatab. Tassitäis seda imejooki tõmbab su päeva käima ja lööb mõtted selgeks. Vii aga see nauding uuele tasemele ja muuda hommikukohvi joomine veelgi meelierutavamaks. Seda saab teha vaid mõne lihtsa nipiga.

 

 

Siin on sulle soovitused kohvinaudingu suurendamiseks:

Kaneel: Lisa veidi kaneelipulbrit enda kohvitassi või pane üks kaneelipulk koos kohvipuruga filtrisse. See muudab sinu hommikukohvi vürtsikalt maitsvaks.

Vahtrasiirup: Kui sa armastad magusat kohvi, siis tasuks proovida tavapärase suhkru asemel kohvi magustamiseks hoopis vahtrasiirupit. Sinu hommikukohvist saab justkui magustoit ning hommikune ärataja ühekorraga. Eriti maitsev on vahtrasiirupi kohv, kui sinna lisada ka veidi piima.

Kardemon: Kardemoni on traditsiooniline koostisaine Türgi kohvis. Kardemon annab sinu kohvile rikkaliku ja värske maitse. Sega jahvatatud kardemoni otse oma kohvitassi – see muudab sinu kohvijoomise tõeliseks elamuseks. Veel võib kasutada vürtse nagu nelk või muskaatpähkel.

Koor: Kui sa oled harjunud jooma oma hommikukohvi piimaga, siis vahelduseks piima asemel koorega kohv on kui paheline maiuspala. Seda ei tasuks küll tihti proovida, kui soovid säilitada enda hea figuuri, aga vahel võid lisada kohvile lausa vahukoort. See sulab sinu kohvi sisse ning muudab joogi kreemiselt mõnusaks. Kui oled magusasõber, siis tasub proovida ka kohvi kondenspiimaga.

Kakao: Lisa oma kohvile lusikatäis kakaopulbrit, kuna mõned kakaopulbrid on väga mõrud, siis tasuks lisada ka suhkrut ja piima. Kui sa tahad aga midagi eriti rammusat ja uhket proovida, siis lisa tassi põhja ka tumeda šokolaadi tükk ning sega seda “imejooki”, kuni šokolaad on sulanud. Sellest tuleb üks tõeline kohvigurmaani magustoit.

Kookosõli: See on väga tervislik lisand ning annab sinu joogile meeldiva pähklise maitse. Veendu aga, et sa segaksid joogi enne tarbimist hoolikalt läbi, nii ei saa sa suutäit õli, kui kohvi rüüpad.

Soe piim: See on veidi aeganõudvam viis hommikukohv eriliseks muuta, kuid on iga lisaliigutust väärt. Soojenda piim väikeses anumas samal ajal, kui endale kohvi teed. Lisa soe piim kohvile – nii püsib ka sinu jook kauem soe. Piim annab kohvile õrnalt magusa meki ja täiuslik hommikune ärataja on garanteeritud.

Allikas:  treehugger.com