Appi! Ma kohtun Tema vanematega!

See on olukord millest kirjutavad raamatud ja räägivad filmid. See on midagi sellist mille pärast ka kõige külmema närviga eevatütred pabistama hakkavad. See on see mida sa ilmselt ise ka juba kogenud oled. See on siis kui sinu kallim ütleb: Kas sa sooviksid kohtuda minu vanematega?

See on olukord, millest kirjutavad raamatud ja räägivad filmid. See on midagi sellist, mille pärast ka kõige külmema närviga eevatütred pabistama hakkavad. See on see, mida sa ilmselt ise ka juba kogenud oled. See on siis, kui sinu kallim küsib: “Kas sa tahaksid kohtuda minu vanematega?”

Kodutöö
Tee juba aegsasti kodutööd tema perekonna kohta. Jäta meelde kõikide pereliikmete nimed ja võta appi ka fotod, et nimed nägudega kokku viia.  Nii oled kohtumisele minnes enesekindlam.

Täpsus
Tahad jätta endast head muljet? Ära jää  hiljaks, ebaviisakas on lasta teistel enda järel oodata! Kui aga tõesti hiljaksjäämine on vältimatu, siis helista ja teata, mis kell jõuad.

Kingid
Me kõik armastame kinke saada, kuid õige kingi leidmine on väga tähtis. Kõige paremat nõu saad muidugi oma kallimalt, sest tema ju teab, mis vanematele kõige rohkem saada meeldiks. Alati on heaks kingiks  pudel veini või šokolaad. Kuid enne šokolaadi ostmist veendu, millist sorti eelistatakse- valget, tumedat, piimašokolaadi?!

Riietus
Uuri, kas kokkusaamine on pidulik või tavalisemat laadi. Sa ju ei taha end liiga üles lüüa, kui tegu on lihtsalt koduse istumisega või näida liiga tavaline, kui tegu on pidulikuma koosviibimisega.
Ära kanna  miniseelikut või midagi läbipaistvat, samuti ära liialda meigiga.

Suhtlemine
Sa oled end ilusasti üles löönud, kuid on sul ka millestki rääkida? Püüa vestelda kõikide pereliikmetega. Ära keksi oma saavutuste ja haritusega. Kindlasti saadakse sinu kangelastegudest ja cum laude’ st teada varem või hiljem.

Meelitused
Tema emale meeldiks kindlasti kuulda komplimente maitsva toidu või kodu sisustuse kohta. Kuid tee komplimente tõesti vaid nende asjade kohta, mis sulle meeldivad. Sa ju ei tahaks, et need kõlaksid pigem pugemisena?!

Oma arvamus
Kui sul ongi mõnes asjas väga kindel arvamus, siis ära väljenda seda poliitika, religiooni või muude õrnade teemade puhul. Sa ju ei tahaks kohe esimesel kohtumisel tema perekonnaga sõnasõtta astuda… Kui aga küsitakse sinu arvamust, katsu jääda nii neutraalseks kui võimalik, kedagi solvamata.

Lahkumine

Pärast õhtusööki istu veel veidi ja lobise. Kuid ära jää väga kauaks. Täna kutse eest ja lahku elegantselt.

Kohtumine tema vanematega ei pea olema hirmutav. Ole lihtsalt sina ise – aus, armas ja sõbralik. Mõtle kodus läbi ka mõned küsimused. Mida nad võiksid sinult küsida, nii tunned end enesekindlamalt.

Pea meeles, kui nende poeg sinusse armus, armuvad sinusse kindlasti ka nemad!


Triin Tisler


Buduaar.ee