Armastad paberile sirgeldada? Vaata, mida see sinu kohta räägib

Armastad paberile sirgeldada? Vaata, mida see sinu kohta räägib

Paljudel inimestel on harjumus hakata paberile joonistama, niipea kui teised inimesed räägivad. Olgu selleks siis koosolek, telefoniga  vestlemine või ülikooli loeng. See nn sobimine on spontaanne ja alateadvuse poolt juhitud ning psühholoogid arvavad, et selliste joonistuste järgi saab analüüsida inimese hingeseisundit ja iseloomu. Kas sina joonistad ruudukesi, ringikesi või hoopis lillekesi?  Viskame pilgu peale, mida tähendavad tüüpilisemad  sirgeldused paberinurgas…

Paljudel inimestel on harjumus hakata paberile joonistama niipea, kui teised inimesed räägivad. Olgu selleks siis koosolek, telefoniga  vestlemine või ülikooli loeng. See nn sodimine on spontaanne ja alateadvuse poolt juhitud ning psühholoogid arvavad, et selliste joonistuste järgi saab analüüsida inimese hingeseisundit ja iseloomu. Kas sina joonistad ruudukesi, ringikesi või hoopis lillekesi?  Viskame pilgu peale, mida tähendavad tüüpilisemad  sirgeldused paberinurgas …

 

 

Kriipsujukud

Need tunduvad esmapilgul küll lõbusad, kuid tegelikult on nende taga appikutse. Kriipsujuku väljendab abitust, soovi mingi kohustuse täitmisest kõrvale hoida või suutmatust teha teoks varem tehtud otsuseid. Tavaliselt joonistavad inimesed kriipsujukusid siis, kui peaksid oma seisukohta muutma, kuid nad ei suuda ennast selleks sundida. Seega tuleks neid sirgeldatud mehikesi võtta kui hoiatust.

 

Lilled ja päike

Te vajate senisest rohkem tähelepanu ja mõistmist. Ärge raisake aega ega energiat ebaolulisele. Otsige üles vanad sõbrad, sest te vajate neid. Hoiduge üksildusest!

 

Viirutatud malelaud

Malelaud näitab pikka aega kestnud hingelist madalseisu. Selle põhjuseks võib olla liiga madal enesehinnang. Olete sattunud ebameeldivasse olukorda ning tahaksite sellest välja tulla. Te ei pea midagi varjama ega maha vaikima! Kui aga juhtub, et ruudustik ilmub teie märkmikku või paberiservale tihti, siis kannatate tõenäoliselt varjatud komplekside all. Üritage taastada oma meelekindlus, sest vastasel juhul stress süveneb!

 

Geomeetrilised kujundid

Kui eelistate sirgeldada ruute, kolmnurki või rombe, siis enesekindlusest juba teil puudust ei tule. Teil on asjadest oma kindel arvamus, mida te naljalt ei muuda ja veendumused, mis aitavad teid püstitatud eesmärgini jõuda. Mida nurgelisemad on kujundid, seda agressiivsem te seesmiselt olete, kuigi see ei paista välja. Katsuge asju lihtsamalt võtta, sest pidev pingeseisund ei lase teil lõõgastuda ning mõistus domineerib tunnete üle.

 

Ringidest moodustunud kett

See on märk, et inimene tunneb ennast üksikuna. Mingil põhjusel ei kutsuta teid seltskonda või koosviibimistele, kus te nii kangesti olla tahaksite. Kahjuks juhtub seda sageli. Ärge heitke meelt, parem analüüsige olukorda – miks teid huvitavad inimesed teid vältima kipuvad? Ehk olete selleks ise põhjust andnud.

 

Mesilaskärg

See kirjeldab rahu, harmoonia ja korrastatud elu poole püüdlemist. Teise seletusena tähendab see ka soovi perekonda luua. Võimalik, et teie probleem on selles, et te iseendale sellise unistuse olemasolu tunnistada ei soovi.

 

Paberile tekitatud võrgustik

See näitab, et mingil põhjusel olete sattunud täbarasse olukorda. Iga hoogne ja tugev joon on rünnak, mida te ei riski võtta. Kui te ühel hetkel hetkel spontaalselt joonistusele ringi ümber tõmbate, tähendab see probleemi vähemalt välist lõpetatust. Teil on komme solvanguid alla neelata, mis aga pole sugugi ohutu, kuna hinge jääb kibestumine.

 

Rist

Olgu tegu väikese ristikesega või kaunilt kujundatud püha riskiga, üldjuhul vaevab risti joonistajat süütunne. Muuseas riste joonistavad inimesed üsnagi tihti. Naised joonistavad riste ilusamaks, meestel on see lihtsalt kaks teineteisega risti tõmmatud joont. Mõlemal juhul väljendab see kujund aga ühte ja seda sama: teid rõhub nähtamatu koorem. Kas teete endale ise etteheiteid või on seda einud keegi teine, kelle arvamus on teile oluline. Jõudke tõeni, sest vastasel juhul saabki süütunne teie pidevaks kaaslaseks.