Buduaari astroloog Triin Tobberi aprillikuu tähespikker

Buduaari astroloog Triin Tobberi aprillikuu tähespikker

Eelmiste kuude kohta on olnud nii palju hoiatusi – ära tee seda, ära tee toda. Nüüd, kus 4. aprillil lõpetab oma vähikäigu Merkuur ja 14. aprillil Marss, ei pea sa end enam tagasi hoidma. Kogemus siiski näitab, et võiks anda Merkuurile veel paar päeva aega kiiremate tuuride ülesvõtmiseks, enne kui reise, suuremaid oste või kokkuleppeid tegema hakkad.   

Eelmiste kuude kohta on olnud nii palju hoiatusi – ära tee seda, ära tee toda. Nüüd, kus 4. aprillil lõpetab oma vähikäigu Merkuur ja 14. aprillil Marss, ei pea sa end enam tagasi hoidma. Kogemus siiski näitab, et võiks anda Merkuurile veel paar päeva aega kiiremate tuuride ülesvõtmiseks, enne kui reise, suuremaid oste või kokkuleppeid tegema hakkad.  

6. aprilli täiskuu Kaaludes võimendab vajadust harmoonilise suhte järele, kus mõlemad annavad endast midagi, kuid saavad ka vastu, kus kumbki ei ürita teineteise üle domineerida. Sulle võib tunduda, et nüüd on õige aeg otsusele jõuda, kas oma kaaslasega jätkata või suhtest loobuda. Täiskuu on alati millegi kulminatsioon ja lähipäevad võivad tõepoolest tuua selgust nendesse küsimustesse, kuid samas on oht end petta või lasta seda teistel teha. Võid näha oma kallimas omadusi, mida sooviksid näha, ja pressid ta vägisi enda loodud raamidesse. Või siis annad fantaasiale vaba voli ja hakkad ette kujutama probleeme, mida tegelikult ei ole.

Ka järgnevad päevad võivad olla täis üsna tuliseid mõttevahetusi, kired möllavad ja sa võid öelda midagi sellist, mida tegelikult ei mõtle. Samas toob see igapäevaellu veidi särtsu juurde ja viib sind kokku inimestega, kes erinevad sinu tavalisest suhtlusringkonnast. Ole valmis üllatusteks.

Kui soovid, et midagi kiirelt edeneks, siis ära tee seda 15. aprillil. Rohkem võib ette tulla takistusi või hakkad ise kogu ettevõtmises või oma võimetes kõhklema. Pigem lükka see nädalakese võrra edasi ja kasuta ära järgmise nädalalõpu häid energiaid. 21. aprillil on noorkuu, mis annab kõigele uuele hea tõuke, ning 22. aprillil võimendub fantaasia ja julgus riskida. Näed situatsioone hoopis uues valguses ja võid leida väga kiire lahenduse millelegi, mis on juba ammu sinu hinge vaevanud. Paljud edasiviivad lahendused võivad tulla elektroonilisel teel, nii et ole tark ja kasuta täna ära kõiki neid võimalusi, mida internet sulle pakub. Võid teha ka midagi sellist, mis sind tavarutiinist välja viib, ja ma olen kindel, et see mõjub sulle ergutavalt. 

25. aprillil ürita end igasugustest vaidlustest ja võimumängudest eemal hoida. Kindlasti oskab keegi üles leida sinu nõrga koha ja ütleb midagi, mis sind eriliselt ärritab. Kui vähegi suudad, ära mängi seda mängu kaasa ja hoia keel hammaste taga, et sa ei ütleks ise midagi sellist, mida hiljem kahetsed. Kalduvus on ridade vahelt lugeda välja midagi sellist, mis tegelikult ei ole üldse taotluslik. Sina võid teisi ilmaaegu kahtlustada ja teised sind.

Aprilli viimane nädalalõpp toob jälle mõnusamaid hetki ja võimalust oma elu mingil moel uuendada. Kui sa ei ole veel jõudnud oma kodu või garderoobi suveks ette valmistada, siis nüüd oleks sobiv aeg visata välja või ära anda kõik see, mida sa enam ei vaja või mis sulle enam rõõmu ei tee, ning palju kergema südamega maile ja lähenevale suvele vastu minna… 

Triin Tobber

 PS! Kui soovid tutvuda erinevate astroloogiliste teenustega, mida pakub Triin Tobber, siis kliki SIIA.