Buduaari astroloog Triin Tobberi maikuu tähespikker

Buduaari astroloog Triin Tobberi maikuu tähespikker

6. mail varu ohtralt aega, kui soovid kuskile õigel ajal jõuda. Igasugune liikumine võib olla takistatud. Samuti suhtlemine. Kui tahad kedagi oma nõusse saada, ära vali selleks seda pühapäeva. Inimesed suhtuvad kõigesse natuke kriitilisemalt kui tavaliselt ja kipuvad keskenduma pigem puudustele kui plussidele.   

6. mail varu ohtralt aega, kui soovid kuskile õigel ajal jõuda. Igasugune liikumine võib olla takistatud. Samuti suhtlemine. Kui tahad kedagi oma nõusse saada, ära vali selleks seda pühapäeva. Inimesed suhtuvad kõigesse natuke kriitilisemalt kui tavaliselt ja kipuvad keskenduma pigem puudustele kui plussidele. 

Samal päeval on ka täiskuu (Skorpionis), mis küll ühelt poolt suunab midagi lõpetama, kuid võib ka varjatud infot päevavalgele tuua. Võib-olla oled seni üritanud millegi või kellegi suhtes silma kinni pigistada, kuid nüüd tunned, et vanal moel enam edasi minna ei saa. Võib-olla annab see eelmises lõigus nimetatud kriitilisus just vajaliku tõuke, et lõpetada midagi sellist, mis mõjub sulle pidurdavalt, mitte arendavalt. 

12.–14. mai on väga head päevad kirjatööks, suhtlemiseks, väikesteks reisideks ja õppimiseks. Kui sul on vastamata kirju või kõnesid, siis võta nende inimestega nüüd ühendust. Kui sul on vaja eksamiteks õppida või lõpetada mõni pikale veninud projekt, ära lükka seda enam edasi. Kõik liigub palju kiiremini ja kergemini, samas pole vaja karta pealiskaudsust. 

Väga kaval oleks neid päevi ära kasutada, sest 15. mail algab Veenuse tagurpidi liikumise periood. Seda on hea ette teada, et suuremad imidžimuutused, suveriiete ostud, sisustusplaanid ning kinnisvara ja rahaga seotud tehingud varem teoks teha või edasi lükata. Loomulikult kõike edasi lükata ei ole võimalik, sest see periood kestab 27. juunini. Küll aga võiksid olla sellistes ettevõtmistes tavalisest ettevaatlikum. Sageli juhtub nii, et hiljem hakkad oma otsuseid kahetsema, kuna asjade (ja paraku ka inimeste) väärtus on sinu silmis langenud. 

Veenuse valdusalasse käivad ka suhted ja needki kipuvad liikuma hetkel veidike „tagurpidi“ – praegu sõlmitud tutvusi näed hiljem hoopis uues valguses või siis tuleb sinu ellu tagasi mõni vana armastus. Andeks palumiseks ja vanade tutvuste ülessoojendamiseks on seega ideaalne aeg. Ja kui hing ikka väga ostuteraapiat vajab, siis tuula veidike second-hand poodides ja sa võid sel ajal leida midagi imelist!

21. mai päikesevarjutus on üleüldiselt hea aeg uuteks algusteks, kuid mõjub eriti hästi neile, kelle sünniaeg on vahemikus 15.–25. jaanuar, 16.–26. mai või 18.–28. september. See on hea võimalus pöörata uus lehekülg oma elus ja selle mõju võib kanduda õige mitmele kuule. Isegi kui mõni uks sulgub, avatakse kuskil sinu jaoks mõni teine. Veidi keerulisemaks võib see aeg kujuneda neil, kelle sünniaeg on vahemikus 14.–24. veebruar, 18.–28. august või 17.–27. november. Miski hoiaks sind nagu tagasi. Takistused võivad tulla väljastpoolt või olla seotud sinu enda enesehinnanguga, mis hetkel võib olla madalam kui tavaliselt.

Kuigi 22. mai soosib suuri plaane ja ideid, võivad järgnevad päevad ehk 23.–26. mai tekitada hingelist segadust. Inimesed kipuvad rohkem iseend ja teisi petma või siis vähemalt tegelikkust ilustama. See ei oleks hea aeg kokkulepeteks.

28. mai on õige päev põnevate ideede elluviimiseks, mis võivad teistele alguses hullumeelsetena tunduda. Riskimine tasub end ära. 31. mail aga tuleks oma impulsiivsust ohjes hoida, sest kiusatus on mõtlematult ja kiirustades tegutseda. Eriliselt ettevaatlik tuleks olla liikluses!

Triin Tobber

PS!  Tutvu tunnustatud astroloogi Triin Tobberi erinevate astroloogiliste teenustega SIIN.