Buduaari astroloog Triin Tobberi märtsikuu tähespikker

Buduaari astroloog Triin Tobberi märtsikuu tähespikker

Mis on tähtedel sulle varuks esimesel kevadkuul? Buduaari astroloog Triin Tobberi koostatud horoskoobist saad teada, mida märtsilt oodata.  

Mis on tähtedel sulle varuks esimesel kevadkuul? Buduaari astroloog Triin Tobberi koostatud horoskoobist saad teada, mida märtsilt oodata.

Mine kallimaga välja 6. märtsil, kuigi see on tööpäev. Minge kinno, välja sööma, jalutuskäigule või korraldage kodus üks ilus küünlavalgusõhtu. Inimesed on sel päeval ilule ja armastusele ilmselt palju vastuvõtlikumad, palju õrnemad ja kaastundlikumad. Kui sul on vaja kelleltki andeks paluda, siis nüüd on kindlasti suurem võimalus, et sind ära kuulatakse. 

Tähtsamad jutuajamised ja kokkulepped ongi hea märtsi alguses ära teha, sest 12. märtsist alates liigub kommunikatsiooni planeet Merkuur taas vastupidises suunas. Vähemalt nii tundub siit meie planeedilt vaadatuna. Viimati oli selline periood novembri lõpus ja detsembri alguses. Võib-olla on sul sellest ajast meeles ka isiklikke näiteid, kuidas reisimisel tekkis takistusi või kuidas inimesed hiljem oma otsustest taganesid. Väga kerge on sel ajal jätta detaile tähelepanuta ja seepärast tuleb ette valestimõistmisi, hooletusvigu, pealiskaudseid hinnanguid jne. 

Ometi on see aeg ka millekski hea – vanade probleemide lahendamiseks, kaua veninud tööde lõpetamiseks, kokkutulekuteks ja muus mõttes minevikuga tegelemiseks. Kui sinu sünnipäev satub olema 14. ja 27. märtsi vahel, võib praegune Merkuuri tagurpidi periood tuua sinu ellu küll takistusi, kuid hiljem avastad, et tegelikult andis see sulle võimaluse oma plaane korrigeerida. Küsi endalt, kas sa ikka tahad just seda, mille poole liikumas oled.

14. märts on see päev, kuhu on sattunud nii palju soosivaid planeedikooslusi, et patt oleks seda mitte ära kasutada. Isegi vaatamata sellele, et kohtumiste paik ja aeg tuleks mitu korda üle kontrollida (Merkuur liigub tagurpidi). Kõik raha ja armastust puudutav sujub palju lihtsamalt. Kui mängu tulevad Veenus, Marss ja Jupiter ning nad saavad üsna rõõmsalt omavahel läbi, siis näitavad nad end ka kõige paremast küljest. Ja kui sellesse kooslusesse veel lisada Pluuto, võiks see olla igas mõttes üks kirglik päev. Õhus on romantikat ja ootusärevust – kui tunned kellegi vastu tugevat tõmmet, anna talle sellest märku. Ka muid ettevõtmisi võiks kroonida edu. 

18. ja 24. märtsil ei pruugi inimesed käituda päris tavapärasel moel. Ootamatused võivad küll plaanid sassi ajada, kuid raputavad välja igapäevarutiinist. Soositud on originaalsed lahendused ja 22. märtsi noorkuu annab oma jääralikkuses ka julgust need plaanid teoks teha. Ära siiski suures tuhinas muuda midagi sellist, mis tegelikult muutmist ei vaja. 

 

Triin Tobber

PS! Tutvu tunnustatud astroloogi Triin Tobberi erinevate astroloogiliste teenustega SIIN.