Buduaari astroloogi Triin Tobberi juulikuu tähespikker

11 kommentaari
Buduaari astroloogi Triin Tobberi juulikuu tähespikker

Nüüd, kus armastuse energial ei ole enam takistusi, peaks selles vallas kõik kergemalt liikuma. Veenuse tagurpidi periood sai mõne päeva eest otsa, sellega seoses vabaned ka nendest klappidest, mis sinu silme ees võisid olla.    

Nüüd, kus armastuse energial ei ole enam takistusi, peaks selles vallas kõik kergemalt liikuma. Veenuse tagurpidi periood sai mõne päeva eest otsa, sellega seoses vabaned ka nendest klappidest, mis sinu silme ees võisid olla.

Ka 3. juuli täiskuu asjalikus Kaljukitses aitab kaasa sellele, et sa näed olukorda pigem nii, nagu see tegelikult on. Sellega seoses tuleb ka vastutus – sa kas võtad südame rindu ja tunnistad, et oled teinud vea või siis oled valmis end tõsisemalt selle inimesega siduma.

Veenus ei sümboliseeri mitte ainult armastust, mida me teiste vastu tunneme, vaid ka läbisaamist iseendaga. Kuna ka see oli juunis raskendatud, ei pruukinud õnnestuda suve alguses alustatud dieedid, et end rannahooajaks vormi saada, nagu paljud unistasid (muuseas ka need, kes peaaegu kunagi jalga randa ei tõsta). Kui sul oli kaalulangetamine plaanis ja see pole seni õnnestunud, võiksid nüüd uuesti proovida. Täiskuu toob tunde, et niimoodi rohkem enam edasi ei taha ning Kaljukits toonitab meelekindlust ja enesedistsipliini. 

5. juuli paiku on Veenus ja Uraan nii harmoonilises seisus, et see võiks küll kaasa tuua midagi üllatavat ja meeldivat. Rohkem võib olla juhuslikke kohtumisi inimestega, kes erinevad oluliselt sinu tutvusringkonnast ja kes teevad sinu elu põnevamaks. Ka juba toimivad suhted võivad särtsu juurde saada. Kui plaanid oma kallimat millegagi üllatada, siis lähipäevad on selleks kindlasti sobivaimad.

Alles just lõpetas Veenus tagurpidi liikumise, nüüd saab sama trikiga hakkama Merkuur. Kui Veenuse puhul tekkis takistusi seoses suhete, rahaasjade ja loovuse või ilumaailmaga, siis nüüd on need pigem seotud reisimise, transpordi- ja sidevahendite, kokkulepete, aga ka suhtlemise ja suuremate ostudega. Suhetes tähendaks see ilmselt seda, et räägitakse kergemini teineteisest mööda. Enda meelest väljendad oma mõtteid ja soove küll üsna selgelt, aga miskipärast ei mäleta seda sinu kaaslane või saab ta sinust täiesti valesti aru. Ka sina oled hajameelsem ja pigem kuuled seda, mida sa arvad, et teine ütleb. Selline periood kestab 15. juulist 8. augustini.

Kuna kõik suhtlemise ja mõtlemisega seonduv astub sammukese tagasi, on praegu õige aeg leida vanadele küsimustele vastus ja kõik ära klaarida. Ka saladused kipuvad välja tulema, sest suurendatud huvi on just mineviku vastu. Näiteks eelmise aasta detsembris avastasid mitmed tuttavad, et nende kallim on midagi nende eest varjanud. (Eelmised Merkuuri tagasivaated leidsid aset 24. novembrist 13. detsembrini ja 12. märtsist 4. aprillini.) 


Kui sooviksid kellegagi ära leppida, siis praegu oleks selleks õige aeg ja sa võid märgata, et elu viib sind kokku inimestega sinu minevikust. Eriti hästi sobiksid leppimisteks ja vanade suhete ülessoojendamiseks juuli viimased päevad, kui Veenus ja Saturn saavad omavahel hästi läbi.  

Uute suurte alguste asemel võiks hoopis natuke aega maha võtta – niikuinii on kiusatus praegu vastu võetud otsuseid hiljem muuta. Parem siis anda endale puhkust. Võid katsetada, mitu päeva sa näiteks ilma mobiili või internetiühenduseta hakkama saad. Kuna kommunikatsioon on raskendatud, leiad end ka vahel tahtmatult olukorrast, kus sa neid kasutada ei saa.

Triin Tobber

PS! Tutvu tunnustatud astroloogi Triin Tobberi erinevate astroloogiliste teenustega SIIN.