Buduaari astroloogi Triin Tobberi veebruari tähespikker

Buduaari astroloogi Triin Tobberi veebruari tähespikker

  Sõbrapäev võiks sel aastal alata juba varem – vähemalt ettevalmistused selleks. Nädal enne seda on täiskuu, mis asub Lõvis. Lõvi naudib elu ja eksklusiivsust. Talle meeldib teha ja saada kalleid kingitusi. Talle meeldib mängida ja veidike riskida. Nii et otsi pimedate õhtute lõbustuseks välja “Monopoly“ või “Reis ümber maailma“. Ka punaseid stilettosid ei maksa kapinurka panna, sest flirtimine on üks kõige nauditavamaid ja põnevamaid mänge!
 

Sõbrapäev võiks sel aastal alata juba varem – vähemalt ettevalmistused selleks. Nädal enne seda on täiskuu, mis asub Lõvis. Lõvi naudib elu ja eksklusiivsust. Talle meeldib teha ja saada kalleid kingitusi. Talle meeldib mängida ja veidike riskida. Nii et otsi pimedate õhtute lõbustuseks välja “Monopoly“ või “Reis ümber maailma“. Ka punaseid stiletosid ei maksa kapinurka panna, sest flirtimine on üks kõige nauditavamaid ja põnevamaid mänge!

Seda kõike soosib 8. veebruaril vähikäiku tegev Saturn. Nii nagu on eelmiste kuude jooksul juhtunud teiste planeetidega, hakkab ka Saturn nüüd tuldud teed tagasi minema. Saturniga seostub asjalikkus, ametlikkus ning eriti tööalased sihid ja ambitsioonid. See ei ole ilmselt parim aeg uuteks tööga seotud algusteks ja kindlasti ei soovitaks sel ajal uut firmat luua. Ära ole endaga üleliia range, kui sa ei suuda kõiki kohustusi täita või kipuvad aasta alguse lubadused kuidagi unarusse jääma. Vahel on vaja ka lõbutseda ja elu nautida ning selleks sobib praegune aeg ülihästi. Tänu sellele oled hiljem palju energilisem oma eesmärke ellu viies. 

Mõtle veebruari alguses oma kallitele inimestele ja sellele, miks nad sulle nii olulised on. Tunne tänutunnet selle eest, et nad on sinu elus olemas ja tee ka endale üks pai. Sa oled ju iseenda parim sõber!

Üheks küünlakuu märksõnaks võiks olla ka hingelisus. Isegi kui sa varem pole spirituaalse kirjanduse või filmide vastu huvi tundnud, lase oma meeled vabaks ja see õige raamat, arutelu või film leiab sind ise üles. Sa võid saada just selle tõuke, mida on sul vaja oma unistuste lähemale toomiseks. Neptuun liigub kuu alguses talle kõige omasemasse märki ehk Kaladesse. Veenus asub Kalades kuni 8. veebruarini ning siia jõuavad 14. veebruaril Merkuur ja 19. veebruaril Päike. Pealegi on 22. veebruari noorkuu samuti just selles tähemärgis. Kalade mõju on seega üsna tugev ja see võiks väljenduda suuremas tundlikkuses ja empaatiavõimes. Piir “mina“ ja “teised“ vahel on palju ähmasem ja seepärast on heategevust või lihtsalt häid ja lahkeid tegusid palju rohkem. Kui oled tahtnud kellegagi ära leppida või abi paluda, siis nüüd on selleks õige aeg. 

Kui sellest kuust valida kuupäevi, mis soosiksid suhtlemist, siis väga hea potentsiaaliga võiksid olla 2. ja 3. veebruar. Õhus on veidi elektrit, aga lõppkokkuvõttes on kokkulepped paikapidavad ja palju lihtsam on oma mõtteid väljendada. Tähtsad jutuajamised kallima, ülemuse või kellega iganes tasuks just siia ajastada. Ka 12. veebruar on kompromissideks ja plaanide tegemiseks hea. 20. veebruaril alanud ettevõtmised võiksid saada meeldiva ja kauakestva lõpplahenduse. Kui sa otsid aega, mil oma elus midagi muuta, siis õnnestumise võimalused on väga head alates 26. veebruari õhtust 28. veebruarini. 

Triin Tobber
PS!  Tutvu tunnustatud astroloogi Triin Tobberi erinevate astroloogiliste teenustega SIIN.