Eesti kaunitar Sigrid teenib Londonis mehi lollitades 150 000 krooni kuus

25-aastane Sigrid ei ole tavaline Eesti tüdruk. Lisaks kaunile välimusele ja heale suhtlemisoskusele on tal ka julge süda, mis võtab ette ennekuulmatuid seiklusi. Sigrid teenib raha mind catcher`ina. See töö seisneb meeste võrgutamises ja vajaliku info välja selgitamises. Sigrid saab palka selle eest, et meestega õhtusöökidel käib ja neil pea segi ajab.

25-aastane Sigrid ei ole tavaline Eesti tüdruk. Lisaks kaunile välimusele ja heale suhtlemisoskusele on tal ka julge süda, mis võtab ette ennekuulmatuid seiklusi. Sigrid teenib raha mind catcher`ina. See töö seisneb meeste võrgutamises ja vajaliku info välja selgitamises.  Sigrid saab palka selle eest, et meestega õhtusöökidel käib ja neil pea segi ajab.

Sigrid sattus Londonisse 8 aastat tagasi modellitööd tehes. „Tegelesin modellindusega juba gümnaasiumis ja pärast kooli lõpetamist sain tuttava kaudu pakkumise Londonis ühe messide korraldamisega tegeleva firma juurde, kes palkas mind professionaalseks tooteesitlejaks. Inglise elu hakkas mulle meeldima ja läksin seal ka kooli,” räägib sel aastal King’s College`i lõpetanud naine.  Sealt saadud kontaktid viisid noore naise kokku ühe Bruneli Ülikooli kahe kõrgharidusega keskealise prouaga, kel on Londonis advokaadibüroo. „See on väike aga väga mainekas firma, kus töötavad ainult kõrgharidusega advokaadid. Mina  ja veel üks mees tegeleme eriprojektidega,” räägib Sigrid ja ütleb, et mõni hetk on tunne, nagu osaleks James Bondi filmi võtetel. „Firma klientideks on peamiselt ärimehed, kes vajavad mingit infot konkurentide kohta või kohtuprotsessides osalevad kliendid. See teenus on poolsalajane, kuskil hinnakirjas seda pole ja meil kannab see nime „mind catch”. Detailsemalt ma oma tööst siiski rääkida ei tohi, sest lepingujärgselt on see karistatav.”

Mehed räägivad võõrastele naistele oma saladusi
Peamiselt Londonis elav kaunitar kinnitab, et on isegi ühe väga tuntud inglise jalgpalluri naise heaks tööd teinud, et teada saada, kas mees on truu või mitte. „See pole siiski igapäevane töö sisu, üldiselt ei jahi me truudusetuid mehi, vaid infot, mida vajame ise või vajavad meie partnerfirmad oma kohtuprotsessideks. Mehed peavad kauneid ja seksikalt riides naisi ohutuks, naiivseks ja rumalaks. Seetõttu on  nad nõus rääkima ning isegi uhkustama infoga, mis tegelikult on firmasaladus või väga isiklik info,” räägib juuraharidusega kaunitar. „Ma ei ole advokaat ega jurist, selleks saan ehk kunagi tulevikus. Praegu pakub mulle minu töö palju huvitavat ja see toob meie firmale palju raha sisse,” ütleb Sigrid, kes teenib selle ametiga keskmiselt 150 000 krooni kuus. Palk on peamiselt tulemuspalk.

Sigrid ütleb, et üldiselt kulub tal mingi info kättesaamiseks 2-3 kohtingut, mõnikord piisavat ka ühest kohtingust. Mehed räägivad palju, kui neile vaid võimalus anda- suurem osa sellest infost pole kliendile vajalik, aga tark mind catcher oskab vestlusteemat ise õigesse punkti juhtida.  „See on nagu teater: mulle öeldakse tavaliselt, kus see inimene viibib mingil ajahetkel ja mina pean temaga tuttavaks saama- looma mingi sellise olukorra, millest areneb vestlus, mis viib järgmise kohtumiseni. Pean suhtlema, kuni saan kätte vastused või saab selgeks, et ta ei räägi mulle neid asju.” Üldiselt õnnestub Sigridil 1/3 projektidest sajaprotsendiliselt ning 1/3 puhul saab ta osaliselt vajalikku infot. „Magama ma ühegi mehega ei pea ja pole seda ka teinud. Kui oled kaval ja pakud mehele intellektuaalset väljakutset, siis ta lepib sellega, et voodisse kohe ei minda. Pigem ongi nii, et kui suudad mehe armuma panna, siis ta on nõus ootama armastusega.”  

Küsimusele, kas mõni mees ka hiljem teada on saanud, kust info pärineb, vastab Sigrid, et kuna tema ja tööandja seost ei ole ükski mees teadnud, siis ei ole ka keegi taibanud, et just tema kaudu info välja läks. „Eks nad võib-olla kahtlustavad, aga London on suur linn, juhusuhteid on palju ja tavaliselt ei jää ma oma klientidega edasi suhtlema.” Suhe, mis mehele peabki jätma süütu armuafääri mulje, lõppeb tavaliselt armusuhtele omaselt: „Ma lõpetan suhte ja ütlen, et pole armunud või olen jõudnud arusaamisele, et ei taha seda suhet. Kõige parem on muidugi leida põhjuseid siis, kui mehel on naine olemas- ütlen, et ei lepi armukese staatusega ja kogu lugu,” naerab Sigrid. 

Sigrid ütleb, et paljud mehed avavad end meeleldi võõrale inimesele, sest keegi ei suuda oma murede või saladuste koormat üksi kanda ja tihti ei taheta pereliikmeid või sõpru sellega koormata. Nii et mehed, kui järgmine kord läheneb teile kaunis ja arukas naine, siis vaadake ette, mida talle räägite. Ehk liigub ka Eestis mind catcher`eid.

Buduaar