Geipaar abiellus pärast 72. koosveedetud aastat

Geipaar abiellus pärast 72. koosveedetud aastat

Peale 72. aastat kooselu abiellusid Iowa’s Vivian Boyack (91) ja Alice “Nonie” Dubes (90). Kaks ratastoolis memme istusid laulatusel nagu värskelt armunud kõrvuti – Vivian kandis valget pikka seelikut ning Alice kreemjat ülikonda, vahendab Quad City Times.

Pärast 72. aastat kooselu abiellusid Iowa’s Vivian Boyack (91) ja Alice “Nonie” Dubes (90). Kaks ratastoolis memme istusid laulatusel nagu värskelt armunud kõrvuti – Vivian kandis valget pikka seelikut ning Alice kreemjat ülikonda, vahendab Quad City Times.

“See pidulik üritus oleks pidanud juba väga ammu aset leidma,” lausus neid paari pannud Linda Hunsaker väikesele grupikesele lähdastele sõpradele, kes laulatusel viibisid.

Boyack rääkis, et 72 aastat suhet soojana hoida pole sugugi lihtne ning nõuab parasjagu tööd. Dubes lisas, et nad on nautinud oma elu koos ning on reisinud Kanada risti-rästi läbi, samuti on koos kaks korda Inglismaal käidud.

Iowa tunnistab geiabielusid alates 2009. aastast. Värske abielupaar teatas, et mitte kunagi pole liiga hilja elus uue lehekülje keeramiseks.

Autor: Helena-Reet Ennet