Hämmastavad PILDID: uskumatu, mida see orav teeb

Hämmastavad PILDID: uskumatu, mida see orav teeb

Oravad on imearmsad väikesed loomakesed, keda on ääretult raske pildile püüda, sest nad liiguvad meeletult kiiresti ning pelgavad inimesi. Seda üllatavam on tõsiasi, et Inglismaalt pärit fotograaf Max Ellis suutis jäädvustada pildile oravapoisi, kes tõstab imepisikest hantlit nii nagu inimesed seda jõusaalis teevad.

Oravad on imearmsad väikesed loomakesed, keda on ääretult raske pildile püüda, sest nad liiguvad meeletult kiiresti ning pelgavad inimesi. Seda üllatavam on tõsiasi, et Inglismaalt pärit fotograaf Max Ellis suutis jäädvustada pildile oravapoisi, kes tõstab imepisikest hantlit nii, nagu inimesed seda jõusaalis teevad.

Kuidas selline asi üldse võimalik on? Maxi näol on tegu professionaalse fotograafiga, kes armastab uusi ja põnevaid ideid välja mõelda ning antud juhul sokutas ta imepisikes hantli oravapesa lähedale ja jäi pingsalt ootama, mis edasi saab.

Tema Londonis, Teddingtonis asuvas kodus on suur aed ning ta armastab oravaid toita, seega need pisikesed karvakerad on temaga juba harjunud ja käivad tema aias söömas. Nüüd aga sokutas Max lisaks toidule sinna ka väikese hantli ja kui oravad kohale tulid ning hantli käpakeste vahele võtsid, jäädvustas Max lõbusa vaatepildi oma kaamerale.