Huvitav: loe, mida lemmiklilled sinu kohta räägivad

Just nagu kõige muuga siin elus, on ka lillede valikul meil kõigil erinev maitse. Mida aga see meie kohta räägib ning kas lähtuvalt sellest, millised on meie lillede eelistused, on üldse võimalik meie kohta mingeid järeldusi teha?

Just nagu kõige muuga siin elus, on ka lillede valikul meil kõigil erinev maitse. Mida aga see meie kohta räägib ning kas lähtuvalt sellest, millised on meie lillede eelistused, on üldse võimalik meie kohta mingeid järeldusi teha? Meredith Waga Perez, New York´i lille ekspert, aitab tõmmata seoseid inimeste lille-eelistuste ning nende iseloomude vahel.

 

 

Loe ja otsusta, kas seesugusel määratlusel on ka oma tõepõhi all.

ROOS


Reisimine ja seiklus on roosiarmastajate eluviis. Erinevad kultuurid ja põnevad karakterid paeluvad sind. Alati säravad ja stiilsed.

POJENG   


Miski ei iseloomusta pojengiarmastajaid paremini, kui kapitäis ülinaiselikke rõivaid. Kuna pojengid kasvavad pea kõikjal maailmas, siis tunned sinagi end reisides kõikjal mugavalt.

MAGNOOLIA


Magnooliad on suursugused ning elegantsed. Nii ka inimesed, kellele need õied meeldivad. Kui oled magnooliaarmastaja, siis oled ilmselt haruldane, graatsiline ning tugev karakter.

SIREL


Sulle meeldivad antiiksed esemed ning sinu garderoobi iseloomustab romantilisus. Oled alati sirge seljaga ning hoiad pea püsti, see paneb sind ka teiste hulgast selgelt eristuma.

HORTENSIA


Just nagu hortsensia värv, muutub ka sinu tuju pidevalt. Sinu lemmikaastaajaks on suvi. Oled oma töö- ning eraasju puudutavatel teemadel tagasihoidlik ning delikaatne. Hindad head kokteili pärast väsitavat tööpäeva.

NELK


Sa oled ajatu ning alati valmis sukelduma uutesse kultuuridesse ning võõrkeeltesse. Parimad reisisihtpunktid nelgiarmastajatele on Kolumbia ja Itaalia.

ORHIDEE


Ilmselt leidub sinu garderoobis mõni leopardimustriline või pitsist ese. Või ehk lausa mõlemad. Eksootilised maad nagu Tai ning Uus-Meremaa oleksid sulle meeldivaks reisisihtkohaks. Sa oled müstiline ning inimesed tunnevad huvi sinu varjatud külgede vastu.

GLADIOOL


Kui see on sinu esimeseks lillevalikuks, siis oled sa ilmselt rõõmsameelne ning särav inimene. Hea seiklus on kindlasti suureks ja oluliseks osaks sinu elustiilist.

TULP


Sinu garderoob, söögieelistused ja elukogemused on varieeruvad nagu tulbi värvid. Oled värvikas ning seltskondlik inimene. Sulle meeldib reisida ning seega tunned end riigist hoolimata uutes paikades hästi ning koduselt.

LIILIA


On üsna tõenäoline, et sul on pikad jalad või vähemalt tõeliselt kadestamisväärne kingakollektsioon. Oled oma suhetes väga iseseisev ja iseteadlik.

Allikas:  harpersbazaar.com