Jäära tähtkujus sündinu on võimukas ja edukas!

Sellest nädalast algab Buduaaris uus artiklite sari, mis iseloomustab iga nädal kahte tähtkujumärki. Horoskoopidest saad teada kellega sa kokku sobid ja kellega mitte, millised on sinu õnnenumbrid ja õnnepäevad, mida kinkida oma jäärast või neitsist sõbrale sünnipäevaks. /Tekst: Kadri Tulev/

 

Sellest nädalast algab Buduaaris uus artiklite sari, mis iseloomustab iga nädal kahte tähtkujumärki. Horoskoopidest saad teada kellega sa kokku sobid ja kellega mitte, millised on sinu õnnenumbrid ja õnnepäevad, mida kinkida oma jäärast või neitsist sõbrale sünnipäevaks.

Kuulsad jäärad: Tom DeLay, Colin Powell, David Letterman, Marcel Marceau, Conan O'Brien, Hugh Hefner, Al Gore, Mariah Carey, Liz Phair, Eddie Murphy, Nancy Pelosi.

Jäära tähtkuju all sündinud inimesed on tugeva iseloomuga, võimukad ja teotahtelised. Alateadlikult domineerivad jäärad alati kõiki ja kõike.  Nad tahavad edasi jõuda, kontrollida ja domineerida.

Jäärad kalduvad tihti liialdama ja tegutsevad impulsiivselt. Tihti satub jäär millestki ülemeelikult vaimustusse ja selle tähtkuju all sündinud inimestel on suur kalduvus igasugusele fanatismile.  Igapäevane elu tundub igav ja sellele fantaseeritakse ruttu midagi juurde, et elu põnevam oleks. Jäärad on endas kindlad ning on loodud rändajaiks, teiste julgustajateks. Jäär on hingelt maailmaparandaja. Kahjuks tuleb püsivusest puudu ja see teeb nad mõnikord kärsituiks. Kohati on jäärad veidi silmakirjalikud.

Pea on alati täis plaane ja mõtteid, kuid täide saadavad jäärad neist liigse kärsituse ja püsimatuse tõttu väheseid. Samas on jäär väga kiire õppija ja omandab uusi teadmisi suurema hea meelega.  Jäär on põnev jutuvestja aga raskesti jälgitav kaasvestleja. Reaalsustundest jääb mõnikord vajaka, näiteks ei jää jäärale meelde negatiivsed asjad ja ta peab meeles ainult positiivset. Nii on jäära maailmapilt kõvasti ilustatud ja veidi reaalsusest kaugel. Jäär läheb tihti kaasa igasuguste meelitustega. Teiste juttu võetakse kullana ja tihti võib jäär lageda valede ja pettuste ohvriks. Oma roosade prillide tagant ei oska ta kahtlustada, et keegi kuskil võiks talle halba soovida. Jäär on uuendustelemb ja otsib alati midagi uut ja põnevat.

Jäär on praktilise ellusuhtumisega ja püüab kõike alati kindlasse süsteemi viia. Mõnikord annab see seis välist karmust ja liigset enesesse tõmbumist.

Jäära headeks omadusteks on julgus, ka hulljulgus, rüütellikkus, uhkus, vabadusearmastus. Selle tähtkuju all sündinud tegelased on kiire reaktsiooniga.

Jäära tähtkuju all sündinutest võivad saada head meditsiinitöötajad, väejuhid ja ajakirjanikud. Jäär võib saada isegi riigijuhiks.

Jääradel on alati nõrk närvisüsteem. Nad on tohutult armukadedad ja suhteid kipub olema palju. Armukadeduse tõttu purunevad paljud suhted. Ühte suhet pidada tundub jäärale püsimatuse tõttu keeruline.  Meesjäärad on naiste poolt ihaldatud, kuid mitte eriti truud perekonnainimesed. Kohati on nad tahumatud ja mõtlematud. Kui partner on tark ja oskab oma mehega natuke manipuleerida, võib abielu kujuneda üsna edukaks.

Selle tähtkuju all sündinud naised omandavad peaaegu alati kindla elukutse, mis on tihti meeste eriala. Perekonnas on nad oma meestele diktaatoreiks ja tahavad mängida peaosa.
Jäärad otsivad omapäraseid suhteid, kus nad saaksid säilitada oma vabaduse. Jäär peab oma partnerit ka heaks sõbraks.

Parim iseloomujoon: vitaalsus
Halvim iseloomujoon: impulsiivsus
Jäär sobib hästi kokku kaksikutega, lõviga, amburiga, veevalajaga.
Sügavad tunded võivad tekkida teise jääraga ja kaaludega.
Hingesugulase võid leida vähiga või kaljukitsega
Jäär ei sobi üldse sõnniga, neitsiga, skorpioniga, kaladega
Jäära õnnenumbrid: 1, 10, 19, 28, 37, 46, 55
Värv: punane
Valitsev planeet: marss
Element: tuli
Domineeriv sõnapaar: ma olen
Õnnepäev: teisipäev
Kivid: rubiin, teemant.
Metall: raud
Lilled: kurereha, kuslapuu
Mida kinkida meessoost Jäärale: spordivarustust, hobivarustust, hügieenitarbeid, kinkekaarte ja pileteid, raamatuid.
Mida kinkida naissoost Jäärale: kell, soe pesu, kodutehnika, kallis kosmeetika, hobivarustust, raamatuid.

Kadri Tulev
kadri@buduaar.ee