Kaalud- annavad rohkem kui ise vastu saavad

Kaalu tähtkujus sündinud inimesed on kõigiga viisakad ja kenad ja nende sõprus on väärt palju! Nad on omamoodi totrad ja samas armsakesed. Neil on kindlad tõekspidamised ja nad naudivad tähelepanu.

Kuulasad kaalud: Dennis Kucinich, Trent Lott, Jesse Jackson, Bruce Springsteen, John Sayles, Eminem, Amiri Baraka, Neve Campbell, Mira Sorvino, Michelle Malkin.

Kaalud on abivalmis ja aitavad alati teiste muresid lahendada. Nad ei karda suurt midagi ja on väga seiklushimulised. Tavaliselt on neil palju sõpru. Neil on hea mälu ja nad on väga liikuva eluviisiga. Nad oskavad ennast sama hästi motiveerida kui teisi. Neile meeldib reisida.

Kaalu tähtkujus sündinud tegelased on selge mõistusega. Nad on teiste inimeste suhtes vägagi kaastundlikud. Kaalud, nagu nimigi ütleb, on väga tasakaalukad. Egoism ja omakasupüüdlikkus on neile võõras. Nad leiavad oma elus tasakaalu ja tasakaalustavad ka enda ümber olevaid inimesi. Nad ei kaota pead ja ei koorma oma muredega teisi inimesi, nad oskavad oma mured ise lahendada. Tülitseda neile ei meeldi, nad lausa jälestavad tülitsemist.

Kui kaalud kohtavad kuskil ebaõiglust, püüavad nad alati õigluse jalule seada. Kui nad ise eksivad, siis tunnistavad nad seda ja paluvad andeks.

Kaalud mõtlevad tihti liiga emotsionaalselt ja neil jääb mõnikord puudu ratsionaalsusest.  Nad loodavad, et nende loomingulisust hinnatakse ja pannakse tähele. Kaalud on tihti tõmbunud oma fantaasiamaailma, ent samas võivad nad seal fantaasiamaailmas palju loomingulist korda saata, mis neile hiljem kasu toob. Nad ei unista tühja. Kaalud on head kuulajad ja panevad kõike hästi tähele ja jätavad meelde.

Kaaludel on väga hea intuitsioon, mida nad alati usaldada võivad. Nad ei ole kunagi egoistlikud ja annavad elus rohkem kui nad vastu saavad.

Neil on palju sõpru ja sõbrad hindavad kaalu tähtkujus inimesi nende headuse ja tarkuse pärast. Alati on kaaludest inimene sõbralik ja abivalmis. Väärt sõber!

Tööpõld on kaaludele lai, nad sobivad hästi advokaatideks, diplomaatideks, ajakirjanikkudeks, äri inimesteks, sekretärideks. Kaalud ei sobi juhtivatele töökohtadele, maksimaalne, mis nad suudavad on juhtuda väikest osakonda. Neil on hirm, et kriisiolukorras või pinge all ei suuda nad selgelt mõelda ja tegutseda. Kaalud sobivad ka heategevuslikesse asutustesse tööle kuna on nii südamlikud ja hoolitsevad. Tänu oma loovusele ja kujutlusvõimele sobivad nad suurepäraselt ka näitlejateks. Tuleb ka ette, et kaalud on oma üleloomulike võimete tõttu meediumid või arstid. Samuti sobivad kaalud spioonideks ja detektiivideks, sest nad suudavad ennast kurjategija rolli hästi ette kujutada. Oma võimetuse tõttu kontsentreeruda sajaprotsendiliselt ühele asjale, tegelevad kaalud tihti mitme asjaga korraga.

Kaaludele ei meeldi kõik, mis on ilmselge, neile ei meeldi see kui keegi neid kritiseerib, neile ei meeldi pedantsus ning see kui keegi millestki kõike teab.

Neile meeldib üksi olla ja unistada, müstika ja lahendamata asjad, neile meeldib ära eksida ja uidata.

Kaaludest naisterahvad on ülimalt naiselikud ja õrnad, samas kapriissed ja kipuvad laisklema. Nad koguvad tihti igasugu pahna ja magavad hommikuti kaua. Neil võib olla probleeme alkoholiga ja neile meeldib end vahest poolele. Välimus on nende jaoks partneri puhul teisejärguline, nad hindavad sisemist ilu. Kaaludele meeldib armastada ja olla armastatud. Mõnikord on kaalud seksikad viisil, mis on ainult nende kaaslasele arusaadavad.

Kaaludest naised on tihti hellitatud ja suured unistajad. Nad ei pea kunagi pikka viha, ent samas lähevad ka head asjad neil tihti meelest. Neile meeldib lõbusalt kokteiliklaasi taga aega veeta ja kui keegi neid kingituste ja komplimentidega üle kallab, on nad taevas!

Kaalud abielluvad hea meelega, sest neile ei meeldi üksi olla. Kui nad jäävadki üksi, ei ole nad üldsegi mitte õnnelikud. Kaaludest naised on truud isegi siis kui nende mees neid petma juhtub.

Kaalud sobivad hästi: kaksikutega, lõviga, amburiga, veevalajaga
Hingesuguluse võivad kaalud leida: vähiga, kaljukitsega
Kaalud ei sobi kokku: sõnniga, neitsiga, skorpioniga, kaladega
Õnnenumbrid: 7, 16, 25, 34, 43, 52
Värv: indigo, kollane, sinine, pastelsed toonid
Valitsev planeet: veenus
Element: õhk
Domineeriv sõnapaar: ma tasakaalustan
Õnnepäev: reede
Õnnekivi: opaal
Metall: vask
Lilled: roos, kosmos, hortensia
Mida kinkida meessoost kaaludele: magusat, kirjandust, ajakirjade aastatellimusi, kirjatarbeid, rahakoti, album.
Mida kinkida naissoost kaaludele: magusat,  massaaži, maniküüri juures käigu, rahakoti, make-up vahendid, albumi.

Kadri Tulev
kadri@buduaar.ee