Kaksikud on püsimatud ja geniaalsed

Kaksikute tähtkuju all sündinud inimesed on püsimatud ja sõbralikud. Need armsad tegelased on enamasti lahked ja armastusväärsed, kuid mõnikord vihastavad kergesti. Kaksikud on paindlikud, rahutud, elavaloomulised, muutlikud, loogilised, intelligentsed, head jutukaaslased, ja osavad kirjanikud. /Tekst: Kadri Tulev/


Kuulsad kaksikud on: Paula Abdul, Al Franken, George H. W. Bush, John Edwards, Bob Dylan, Prince, Nicole Kidman, Laurie Anderson,  Clint Eastwood, Bruce Dern

Kaksikud on paindlikud, rahutud, elavaloomulised, muutlikud, loogilised, intelligentsed, head jutukaaslased, ja osavad kirjanikud.

Õnneks ei püsi viha kaua ja kustub sama äkiliselt kui ta tekkis. Kaksikud ei kanna pikalt kellegi vastu viha. Kaksikud on targad, laia silmaringi ja mitmekülgsete huvidega. Kaksikute tähemärgis sündinute seas on kõige enam geeniusi ja andekaid inimesi. Kaksikud on nutikad filosoofias, matemaatikas, muusikas ja võõrkeeltes. Tihti on kaksikud emakeeleõpetajad.

Kaksikuid on kohati raske mõista, sest paljud reeglitest on nende endi tehtud ja teistele arusaamatud. Siit arenebki kaksikute geniaalsus. Neil võib pähe tulla uskumatult häid mõtteid. Enamasti ei hoia nad oma teadmisi vaka all ja kuulutavad oma avastustest kohe ka kogu maailmale. Kaksikud on ka suured seljataga rääkijad, ikka on neil mõni kõmujutt varuks. Nende käest saab alati uusimat infot igasuguste sündmuste kohta.

Kaksikud on intelligentsed, elavad ja teravmeelsed. Nad on uudishimulikud ja kohanevad kiiresti. Nad on jutukad, naerusuised ja neile meeldib palju telefoniga rääkida. Enamasti räägivad nad ise ja ei jäta teile väga palju ruumi millegi ütlemiseks. Pealekauba räägivad kaksikud väga kiiresti ja mõnikord jääb pool juttu kuulajale täiesti arusaamatuks.

Püsimatu loomu tõttu on nende käitumist raske ennustada. Kaksikud on alati veidi ärrituvad ja närvilised. Mõnikord on neil madal enesehinnang või puudu enesekindlusest. Esineb ka kohanemisraskusi. 

Kaksikutel on arenenud vastutustunne seoses nii oma sõprade kui ka selle kollektiiviga, millega nad seotud on. Nad ei vea oma sõpru alt. Samas nõuavad nad vastu sedasama. Kui sul on kaksikutest sõber, võid talle loota kogu elu!

Kaksikutele meeldib omada mõjuvõimsaid tuttavaid, kelle abil saaks oma eesmärke ellu viia.

Kaksikud on ettevaatlikud ja tihti on neil igasuguseid foobiaid ja maaniaid. Neil on üsna elav kujutlusvõime ja foobiad on kerged tekkima. Tihti on neil klaustrofoobia (kinnise ruumi kartus). Kaksikutega juba igav ei hakka. Uute inimestega kohanevad nad üldiselt ruttu, ühiseid teemasid, mille üle arutleda, jätkub kaksikutel kõigiga. Pikaajalisi sõpru on neil vähe, neil on küll palju tuttavaid, aga endale ligi lasevad nad vaid mõned inimesed. Päris sõpru hoiavad nad väga.

Kaksikutele meeldivad ilusad asjad. Neil on oskus luua midagi ilusat. Tihti on kaksikud lilleseadjad. Samuti meeldib neile saada hinnalisi kingitusi. Kaksikutel võib olla tavalisest ilusam ja kõlavam hääl.

Kaksikud on pidevalt rattas ja nad tegelevad mitme asjaga korraga. Reeglina alustavad nad alati enne uut tegevust kui vana lõpetavad. Igasuguses tegevuses sobib neile rohkem grupi- ja rühmatöö. Nad ei ole ise juhid, aga hoiavad ilusti rühma koos.

Armastuses on nad kah ühed väga kummalised tegelased. Nad jätavad tihti otsad lahti ja partner ei saa neist sotti. Kaksikutele meeldib flirtida, ent tõsistesse suhetesse nad kergekäeliselt ei astu. Kaksikud on kõigiga sõbralikud ja tihti ei saa aru, kas nad tahavad midagi enamat või on tegemist süütu flirdiga.

Kaksikud on harva õrnad ja ei ütle tihti komplimente. Ise vajavad nad rohkelt armastust ja hoolt. Üksi olla kaksikutele ei meeldi, nad on kasvõi igavas seltskonnas, peamine, et nad üksi poleks.

Kaksikud vajavad suhtes stabiilsust. Nad on rahul kui neil on stabiilne abielusuhe. Kaksikud ei vaja pidevalt üllatusi ja on oma rutiinse ja traditsioonilise eluga rahul. Uuendused pigem ehmatavad neid. Oma partnerit peavad kaksikud ainuomandiks ja on väga armukadedad. Väga oluliseks peavad kaksikud puudutusi ja füüsilisi hellitusi. Siinkohal on oht füüsilist poolt armastuses üle tähtsustada.

Võimalikud on probleemid emotsionaalses elus. Kaksikutel on kalduvus võtta oma tundeid liiga tõsiselt, eriti siis, kui on mingeid probleeme. Seetõttu langevad nad kergesti depressiooni ja masendusse. Neil on raske vabaneda mineviku mõjudest ja mälestustest. Need lasuvad tihti koormana hingel, laskmata elada olevikus. Kaksikutel tuleb õppida elama rohkem käesolevale hetkele.

Parim iseloomujoon: kohanemisvõime
Halvim iseloomujoon: pealiskaudsus
Kaksikud sobivad jääraga, lõviga
Sügavad tunded võivad tekkida teiste kaksikutega ja amburiga
Hingesuguluse võib leida neitsiga, kaladega
Kaksikud ei sobi kokku sõnniga, vähiga, skorpioniga, kaljukitsega
Õnnenumbrid: 3, 12, 21, 30, 48, 57
Värv: kollane
Valitsev planeet: merkuur
Element: õhk
Domineeriv sõnapaar: ma mõtlen
Õnnepäev: kolmapäev
Õnnekivi: ahhaat
Metall: elavhõbe
Lilled: liilia, roos, lavendel
Mida kinkida meessoost kaksikutele: lugemist, riideid, kirjatarbeid, telefon, kell, arvuti
Mida kinkida naissoost kaksikutele: raamatuid, telefon, lugemist, pesu, ehteid, kirjatarbeid, kontserdipileteid

Kadri Tulev
kadri@buduaar.ee