Kalad on head suudlejad!

Kalad on eriti tundlikud, armastavad rahu ja on üsna tõsised inimesed. Nad on abivalmis, kaastundlikud ja loovad. Kaladele meeldib üksindus ja unistamine, kõik müstiline ja naeruväärne,
ära eksimine ja üksi ringi uitamine. Kaladele ei meeldi pedantsus, see
kui teda kritiseeritakse, see kui keegi millestki kõike teab. /Tekst: Kadri Tulev/

Kuulsad kalad: Bill Frist, Ted Kennedy, Stephen Hadley, Drew Barrymore, Gary Numan, Bruce Willis, Queen Latifah, Ralph Nader, William Shatner, John Turturro, Shaq, Lou Reed, Sly Stone, Robert Novak.

Kaladele meeldib üksindus ja unistamine, kõik müstiline ja naeruväärne, ära eksimine ja üksi ringi uitamine. Kaladele ei meeldi pedantsus, see kui teda kritiseeritakse, see kui keegi millestki kõike teab.

Kalad on suured unistajad ja neil on piiramatu kujutlusvõime. Nad on väga spirituaalsed inimesed. Nad on seltskonnas oma sõbralikkuse pärast populaarsed. Nad kohanevad igasuguste tingimustega ja lepivad sellega, mis neil on. Nad ei püüagi elu muuta ja on rahul sellega, mis parasjagu olemas on. Enim teevad neile muret teiste probleemid, mitte enda omad.

Kalade emotsioonid on pidevas seotuses alateadlike energiatega. Reaalsustajuga on probleeme ja kalad ei suuda lahendada igapäevaprobleeme, sest nad on selle asemel hoopis kuskil unistuste maailmas ringi uitamas. Maised elumured jätavad kalu ükskõikseks. Kalad kipuvad ehitama õhulosse ja lootma igasuguseid asju, mida tegelikult ei juhtu. Kaasvestleja jutust nopitakse välja ainult meeldivad ja positiivsed fragmendid. Kalad ei vaevu analüüsima neile esitatava ettepaneku või projekti häid ja halbu külgi, vaid lasevad end ära meelitada roosilistest lubadustest.

Ratsionaalsusele eelistavad nad emotsionaalsust ja intellektuaalsusele intuitiivsust. Nad  tõmbuvad mõnikord oma maailmasse ja unistavad ja uitavad seal ringi. Nad on head kuulajad ja oma unistava loomuga ja hea kujutlusvõimega saavad neist head kunstnikud. Kalad armastavad muusikat, loodust ja kunsti.

Kalast sõber on sõber kogu eluks. Kalad on targad, hoolitsevad ja lahked. Kalad ütlevad alati ise viimase sõna. Kalade tähtkujus sündinu on seksikas, tagasihoidlik ja vaoshoitud. Kalad on loomupäraselt ausad ega oskagi valetada. Nad on suure südamega ja tunnevad alati kõigile kaasa. Nad ei keeldu kedagi võimaluste piirides materiaalselt abistamast. Kuid nad on pisut liiga kergeusklikud ning satuvad nii mõnigi kord osavate petturite õnge. 

Kalad on head suudlejad. Nad on usaldusväärsed. Halvaks küljeks on see, et nad lähevad kergelt närvi. Kaladele meeldib inimesi jälgida ja heateole vastavad nad alati heateoga.

Kalad on hea intuitsiooniga ja väga tundlikud. Nende emotsionaalsus teeb neil raskeks karjääriredelil ronimise ja kõik materiaalse maailmaga soetu. Nad tunnevad pigem huvi igasuguste müstiliste asjade vastu ja on sisemiselt rahutud ja segaduses. Kuigi kalad on tihti kurvaldased, on nende saatus enamasti õnnelik.

Nad ei ole suured võitlejad ja magavad head hetked maha. Nad on kahtlevad, umbusklikud, tagasihoidlikud tegelased, kes ei tunne ennast tihti hästi. Nad on nii pehmekesed, et neid võidakse tihti ära kasutada. Nad ei ole kuigi loogilised inimesed ja võivad vahest üsna rumala jutuga üllatada, aga õnneks on neil instinktid, mis neid alt ei vea ja elus edasi aitavad. 

Kalad on suured mugavuse armastajad. Nad naudivad head sööki ja mugavusi täiel rinnal. Nad on sõbralikud ja külalislahked, ent tihti inimesed naeravad nende naiivsust ja abivalmidust. Nii võivad kalad muutuda maailma suhtes veelgi skeptilisemaks.

Ametitest sobib kaladele filosoof või sotsioloog. Samas võivad neist saada edukad teadlased, kunstnikud, muusikud. Kaladele sobib selline töö, kus nad on ise oma peremehed. Nad jälestavad ühekast viieni tööd ja tahavad tulla ja minna siis kui neile endale tundub et võiks. Samas ei sobi nad juhtideks, sest nad ei suuda inimmasse hallata. Hästi sobivad nad ka raamatupidajateks ja sekretärideks. Nad on kärsitud ja seega on neil tihti korraga käsil mitu projekti. Nad ei suuda ennast ühte tegevusse sajaprotsendiliselt pühendada.

Kalad on nii malbed, et elus võidakse neile palju peale astuda. Nad ei oska ka oma raha asju planeerida ja veidi peale palgapäeva on kalad juba plindris, raha on kuskile kadunud…

Kala tähtkujus sündinud naised  on individuaalsed, kohati ekstravagantsed. Nende meeleolu kõigub ja mõnikord on nad väljakannatamatult tujukad. Naiste minevik on kirju. Neist saavad head emad ja nad on kohanemisvõimelised ja paindlikud.

Armastuses kaladel eriti ei vea, tihti satuvad nad vale inimese otsa ja nende abielud ei ole kuigi õnnelikud. Nad annavad endast alati rohkem kui vastu saavad ja pole iial egoistlikud. Sellepärast kipuvad neil mõnikord juhtuma sellised partnerid, kes nende headust ära kasutavad ja nende elu lõpuks ära rikuvad.

Kalad on head suudlejad, aga seksi nad ise tavaliselt ei algata ja on isegi mõningaselt aseksuaalsed. Nad hindavad oma kaaslase puhul pigem hingeelu ja mõttelendu, mitte kehalisi naudinguid. Kalad on truud ja jäävad oma abikaasale truuks, mis ka ei juhtuks.

Kalad sobivad: sõnniga, vähiga, skorpioniga, kaljukitsega
Hingesugulus võib tekkida: kaksikutega, amburiga
Kalad ei sobi: jääraga, lõviga, kaaludega, veevalajaga
Õnnenumbrid: 12, 21, 39, 48, 57
Värv: mereroheline
Mõjutav planeet: neptuun
Element: vesi
Domineeriv sõnapaar: ma usun
Õnnepäev: reede
Õnnekivi: akvamariin
Metall: tina
Lilled: vesiroos, valge magun, nartsiss
Mida kinkida meessoost kaladele: habemeajamisvahendid,  kingad, mugavad sokid, muusikainstrument, hea vein, cd, muinasjuturaamatud, akvaarium koos troopiliste kaladega.
Mida kinkida naissoost kaladele: küünlad, parfüüm, healõhnaline seep, kingad, mugavad sokid, muusikainstrument, hea vein, lilled, toasussid, poeetide raamatud, muinasjuturaamatud, romantiline film, akvaarium koos troopiliste kaladega, orhidee.

Kadri Tulev
kadri@buduaar.ee