Kas ka sinu kass on seksipervert?

Kas ka sinu kass on seksipervert?

Kui meie vihjeliinile saabus täna kiri seksiperverdist kassi kohta, siis arvasime, et tegu on väljamõeldisega. Asja aga lähemalt uurides ja guugeldades pidime tunnistama, et kassidele tõesti meeldib pealt vaadata, kuidas inimesed seksivad. Paljudele mõjub see nii häirivalt, et seks jääbki pooleli.

Kui meie vihjeliinile saabus täna kiri seksiperverdist kassi kohta, siis arvasime, et tegu on väljamõeldisega. Asja aga lähemalt uurides ja guugeldades pidime tunnistama, et kassidele tõesti meeldib pealt vaadata, kuidas inimesed seksivad. Paljudele mõjub see nii häirivalt, et seks jääbki pooleli. Ja võib olla jutud vanatüdrukutest ja sinna juurde kuuluvatest kassidest polegi nii alusetud?

Jansa saatis meile sellise kirja: “Tere, te võiksite loo teha meie kassist. Me ei saa mehega seksida, sest meie kass on seksipervert. Olgu öö või päev, kui me seksima hakkame ja paljaks võtame, siis on kohe kass platsis. Muidu teda üldse ei huvita, millega me tegeleme või kus oleme. Kui seksime, siis ta istub kõrval diivanil või aknalaual ja vahib pealt. Isegi öösel vaikselt voodis nagistades ilmub ta kohale ja jõllitab kuskilt kaugemalt. Kui aga teda teise tuppa kinni panna seksi ajaks, siis ta hakkab nii meeletult karjuma ja pahandama, et seksimisest ei tule midagi välja. Võite ise ette kujutada, kuidas meie armas kiisu suguelule mõjunud on. Nüüd ma saan täitsa aru, miks kasse võtavad endale vanatüdrukud või miks need naised mehele ei saa, kel on kass kodus,” kirjutas Jansa.

Et välja uurida, kas kassid ka teiste noorpaaride seksimist segavad, siis guugeldasime ja saime teada, et seksipervertidest kasse leidub igal pool maailmas ja see on pigem levinud kui harv juhus, et kiisuke seksi osas uudishimu üles näitab. Leidsime isegi meie jutukast Buduaari foorumist teema, kus naised kurdavad samasuguste kasside üle.

 

Kas sinagi kuulud nende hulka, kelle seksielu traumeerib armas karvapall? 

Buduaar.ee