Kas punane huulepulk tähendab rohkem seksi ja paremat töökohta?

Kas punane huulepulk tähendab rohkem seksi ja paremat töökohta?

Kas naistel, kes kannavad punast huulepulka, on parem ja aktiivsem seksielu? Jah!, selgus Daily Maili hiljutisest uuringust.

Kas naistel, kes kannavad punast huulepulka, on parem ja aktiivsem seksielu? Jah!, selgus Daily Maili hiljutisest uuringust.

Hiljutisest uuringust selgus, et naistel, kes kannavad punahuuli sageli, on paremad karjäärivõimalused kui neil, kes eelistavad heledaid huuletoone või ei värvi üldse huuli. Heledate huultega naised on ebakindlamad ja tunnevad end vähem seksikatena kui nende suguõed, kes kannavad jõulisi ja erksaid  huuletoone.

VIE at home küsitles 3000 naise huulepulga eelistusi ja analüüsis nende enesetunnet erinevaid värvitoone kasutades.

Vaadeldi naiste enesekindlust, armuelu, seksapiilsust ja karjääri ning selgitati välja, millised olid parimad ja halvimad värvid igas valdkonnas.
Ligikaudu kolm neljandikku naistest ütles, et huulepulk on mõjutanud nende meeleolu, ning rohkem kui pooled ütlesid, et pärast huulepulga pealekandmist tunnevad nad end enesekindlamana. Sama palju naisi ütlesid, et vahetavad huulepulka vastavalt meelelolule.

Uuringust selgus, et kirkaim armuelu on naistel, kes kannavad kahvaturoosat, sügavroosat, erepunast või sügavpunast huulepulka. Seevastu vähem aktiivne armuelu on aga naistel, kes eelistavad kanda fuksiaroosat.
Karjääri tehes tagavad edu naturaalsed või erkpunased huuled. Samuti ka tumeda ploomi toon, korallitoon ja fuksiaroosa. Ebaedu karjäärivallas tagab kahvaturoosa toon.
Kõige seksikamalt tunneb end naine, kes kannab erkpunast, fuksia- või virsikukarva värvitooni. Ensekindlust lisavad erkpunane, tumepunane, fuksia ja tume ploom. Kõige ebakindlamalt tunnevad end naised, kes ei kanna üldse huulepulka.

Kõige šokeerivamaks avastuseks osutus tõsisasi, et keskmiselt omab iga naine viit erinevat tooni huulepulka, kuid kannab neist kaasas vaid ühte.

Milline on sinu lemmik huulepulgatoon?

Punane, punane, punane! 37%

Beež, neutraalne, virsikud. 26%

Bright, elav autode peale ja korallid. 16%

Ma ei kanna huulepulka. 11%

Sügav, tume ploom ja magneta 10%

Mitut tooni huulepulka sa omad?

Kolm kuni kaheksa. 45%

Rohkem kui kaheksa ja vähem 20. 23%

Üks või kaks. 18%

20 või rohkem… 14%

 

Toimetas: Triin Tisler