Kirglik ja ohtlik skorpion!

Skorpioni tähemärgis sündinud inimesed on imetlusväärsed ja huvitavad! Skorpion on kindlameelne, võimukas, teotahteline, jõuline, karm, julge, vastupidav, võistlev, müstiline ja kohati sissepoole elav tegelane. /Kadri Tulev/

Kuulsad skorpionid: Ben Affleck,  Lauren Bessette, Bjork, Eminem, Whoopi Goldberg, Elizabeth Hurley, Avril Lavigne, Alanis Morissette, David Schwimmer, Steven Spielberg

Skorpionitele meeldib nalja teha, nad on head suudlejad ja alati lõbusad kaaslased. Nendega on kerge suhelda ja nad on väga kindlameelsed, skorpion saab alati seda, mida tahab. Nad armastavad inimesi, kes neist hoolivad ja ei reeda oma tõelisi sõpru. Nad on jutukad ja romantilised. Skorpion ei karda midagi ega kedagi ja talle meeldib olla tähelepanu keskmes.

Mõnikord skorpion valetab, aga mitte iialgi ta ei teeskle. Skorpion on kirglik ja ohtlik! Ta on mänguline, saladuslik ja kohati metsik! Ta on emotsionaalne ja temperamentne, kui ta vihastab, siis vihastab ta meeletult, kui ta rõõmustab, siis on see rõõm ülevoolav ja siiras! Skorpion on tark ja suudab oma arvamuse alati välja öelda ja end maksma panna.

Skorpionid on jõulised, ent tihti omamoodi kinnised. Nad on pidevalt valmis võitlusse asuma. Nad ei anna alla enne kui nad kokku kukuvad. Skorpion on karm, aga õiglane. Pole mitte lihtne tegelane see skorpion. Seetõttu on tal ka nii mõnigi vaenlane. Skorpioniga juba tülli minna ei tahaks…

Nad on oma tegemistes eriti intensiivsed ja tihti väsitab nendega koos olemine teisi. Kui nad midagi teevad, siis panevad nad endast kõik mängu. Samas on raske neid millegagi köita ja nad ei lähe kergekäeliselt igasuguste ettepanekutega kaasa.

Nad teavad täpselt mida nad elult tahavad, aga nad ei söösta oma eesmärkidele järele valel hetkel. Põhimõtteliselt ootavad nad kuni saak neile ise suhu tuleb ja siis nad seda enda kombitsatest enam lahti ei lase. Neil on oma strateegiad iga asja jaoks.

Skorpion ei karda siduda ennast ka elu tumedama poolega. Tihti on nad mässitud igasugustesse maffia intriigidesse ja neid kohe paelub kõikvõimalik tume maailm. Kui on tegemist mingi ülesandega, mille puhul mitte keegi teine ennast pakkuda ei julge, siis on skorpion just see, kes silm säramas ennast välja pakub. Tal lihtsalt pole piire ja ta ei tunne hirmu millegi ees. Teda tõmbavad tabud ja paelub kõik keelatu. Uskumatu tegelane!

Nendega juhtub uskumatult palju igasuguseid õnnetusi. Traumale järgneb trauma. Ent ise on nad seejuures väga vastupidavad ja ootavad pigem põnevusega järgmisi sündmusi kui vinguvad oma juhtumiste üle. Nad on tugevad ja vastupidavad. Neid paelub igasugune emotsionaalne draama. Nad tahavad elult kas kõike või mitte midagi.

Minu lapsepõlve parim sõbranna oli skorpion. Temaga juhtus samuti ime asju. Kord läks üks luu katki, kord teine. Siis tõi ta viieaastaselt talvel paljajalu lumes rassides prügikasti juurest meeletult suure kuuse tuppa ja oli solvunud kui vanemad veebruari kuus kuuserootsu siiski prügikasti juurde tagasi viisid. Üldse käis ta millegi pärast enamvähem aastaringselt paljajalu. Oma mängu pardile lõikas ta mingi terava asjaga suu pähe ja toppis sinna päris kartuliputru sisse jne jne.

Skorpion on kohati üleolev ja naudib iga hetke kui ta tähelepanu keskpunktis on. Kui sul on skorpionist ülemus, siis tunnen kaasa! Skorpionit ärritada pole mõtet, siis väriseb pind su jalge all nii, et sulged ennast mitmeks päevaks tuppa. Skorpion suudab üli kergesti leida üles kõikide inimeste haavatavad kohad ja nendega siis mängida.

Armastuses on skorpion keevaline ja kirest tal puudu ei tule. Skorpion on väga nõudlik ja tahab suhtes piisavalt vabadust. Seepärast pole skorpioniga eriti kerge koos elada. Skorpionile ei meeldi poolikud ega mõttetud suhted. Ta ei hakka vaeva nägema inimestega, kellega ta tulevikku ei näe. Ise tahab ta vabadust, aga partneri suhtes on skorpion varjatult väga armukade. Ise ta seda loomulikult ei tunnista.

Selle märgi all sündinu armastus on kuum ja kirglik. Samas nõuab skorpion suhtes sõltumatust ja oma vabadust, piirangud talle kohe üldse ei istu.

Karjäärivõimalused on skorpionitel suured. Neist saavad head arstid, uurijad, advokaadid, juristid, riigitegelased. Skorpionid on ajaloo vältel olnud ka edukad väejuhid.

Skorpionist naised on võimukad. Millegipärast meeldivad skorpion naised tavaliselt ludrudele meestele, kes ise on otsustusvõimetud ja vajavad karmi kaaslase kätt ja selget mõistust. Skorpionist naine abistab oma meest läbi elu.

Skorpion naistel on tavaliselt madal hääl ja leegitsevad silmad. Nad ei pane suurt rõhku välimusele, ent nad hindavad korrektsust. Skorpion naise mees võib tihti olla õnnetu. Kirglikul skorpionil on oma keevalisuse tõttu ka ise raske õnnelik olla.

Skorpion sobib hästi: vähiga, neitsiga, kaljukitsega, kaladega
Hingesuguluse võib skorpion leida: lõviga, veevalajaga
Skorpion ei sobi kokku: jääraga, kaksikutega, kaaludega, amburiga
Õnnenumbrid: 8, 17, 26, 35, 44, 53
Värv: Roheline, karmiinpunane, kastanpruun
Domineeriv planeet: pluto
Element: vesi
Domineeriv sõnapaar: ma soovin
Õnnepäev: teisipäev
Õnnekivi: topaas, opaal
Metall: teras
Lilled: rododendron
Mida kinkida meessoost skorpionile: habemeajamisvahendid, aktsiad, teleskoop, binokkel, küünlad, müstilised raamatud, päevaraamat, raamatud rahvusvahelistest agentidest, astroloogiline materjal, raamatud astronoomiast, riided, akvaarium troopiliste kaladega
Mida kinkida naissoost skorpionile: parfüüm, lilled, küünlad, müstilised raamatud, päevaraamat, teleskoop, tennisevahendid, astroloogiline materjal, merereis, naistepesu, mängud, akvaarium troopiliste kaladega

Kadri Tulev
kadri@buduaar.ee