Kuidas jalgpalli MM abil endale mees leida

Kuidas jalgpalli MM abil endale mees leida

Meeldib see sulle või mitte, aga umbes 2/3 maailma meestest on jalgpallifännid, see on fakt. Ja kuigi tundub, et käimasolevad jalgpalli maailma meistrivõistlused on nii mõnegi abielunaise suveplaanid ära rikkunud, sest mees vahib kogu aeg jalgpalli, siis  vallalistel  on see ideaalne võimalus endale mees leida. Kohe räägime lähemalt, mida selleks tegema peab.

Meeldib see sulle või mitte, aga umbes 2/3 maailma meestest on jalgpallifännid, see on fakt. Ja kuigi tundub, et käimasolevad jalgpalli maailma meistrivõistlused on nii mõnegi abielunaise suveplaanid ära rikkunud, sest mees vahib kogu aeg jalgpalli, siis  vallalistel  on see ideaalne võimalus endale mees leida. Kohe räägime lähemalt, mida selleks tegema peab.

 

Kui tavaliselt on lounge‘ides ja ööklubides käies umbes 3/4 naisi ja 1/4 mehi, siis nüüd on asjad teistpidi. Iga endast lugupidav meelelahutusasutus on seinale tõmmanud suure LED-ekraani ning kõik kanalid näitavad jalgpalli. See omakorda tähendab, et kõik vallalised mehed, ka need arvutinohikud ja töönarkomaanid, keda muidu väljas ei näe, aga kes on päris hea abikaasamaterjal, on nüüd end kodust välja ajanud, et õlg õla kõrval kaasa elada. Sul pole vaja muud teha, kui vaikselt nende seltskonda imbuda. Ideaalne oleks, kui sa teed seda üksi, aga kui sa pole piisavalt julge, siis võid võtta kaasa ka ühe sõbranna.

Sa ei jaga mitte midagi jalgpallist? Pole hullu. Kohe õpetame su välja. 

 

1. Kõigepealt alusta kodutööst ja vii enne mängule minekut end kurssi, millised meeskonnad omavahel mängivad. 

2. Seejärel vali pool – kelle poolt või vastu sa oled. 

3. Vii end kindlasti kurssi ka vastaspoolega, sest ei saa välistada, et sinu väljavalitu on just nende fänn. 

4.  Seejärel ennetades meeste küsimust, pead sa oskama vastata, miks sa nende poolt oled. Sa ei pea olema meestele võrdväärselt kompetentne fänn, sulle võib see meeskond meeldida seetõttu, et seal on kõige ilusamad mehed, ilusad särgid või seetõttu, et nendel meestel on kuulsad naised. Sa võid olla selle riigi fänn, või armastad neid seetõttu, et see on lihtsalt väga hea meeskond. Aga võid loomulikult guugeldades ka laiemat silmaringi meesterahvastele tutvustada. Peaasi,et sa oma väljavalitust kompetentsem ei paista, sest kõige hullem on, kui sa paned mehe end rumalana tundma, eriti jalgpallis.

 

5. Kui kodutöö on tehtud ja oled avaliku mänguvaatamise kohta jõudnud, siis asu meest välja valima. Säti end meeldivate noormeeste lähedusse istuma ning loomulikult telli ka klaasike õlut või siidrit – see teine valik on pisut naiselikum.  Väldi mehi, kes istuvad järjepidevalt nutitelefonis – nad kas pole vallalised või on mõttetud elumehed. Jalgpalli ajal õiged mehed omavahel teateid ei vaheta. PS! Kui sul on võimalus ekraanile piiluda, siis vaata, äkki ta ei chat’i, vaid jälgib reaalajas teiste mängude tulemusi.

 

6. Ja siis see hakkab pihta – nii jalgpallimäng kui ka sinu mäng meesteturul.  Kõige olulisem on võimalikult ruttu aru saada, kumma meeskonna fänn on sinu poolt sihtmärgiks valitud mees. Kui see ei kattu sinu poolt eelnevalt välja valitud meeskonnaga, siis muuda poolt ja ela kaasa samale meeskonnale, millele temagi. Ühised võidud ja kaotused seovad inimesi ning enne, kui mänguaeg 90 minutit täis tiksunud on, kallistab ta sind või nutab su rinnal.

7. Oluline on meeles pidada ka seda, et jalgpall on püha ja selle ajal muudel teemadel ei räägita. Kui noormees teeb otsa lahti ja hakkab uurima, miks sa seda meeskonda fännad, siis ära jumala eest teemat vaheta – need 90 minutit oled sa kohustatud rääkima ja emotsioone jagama ainult jalgpalli teemal. Kui sa sellega edukalt hakkama saad, siis küll sa jõuad pärast ka kõike muud rääkida. 

8. Võib juhtuda, et sinu poolt välja valitud noormees on liiga tagasihoidlik või liiga pühendunud jalgpallile. Sellisel juhul pead temas aktiivsemal viisil huvi tekitama. Kõige parem viis selleks on näidata erilisi ja huvitavaid teadmisi jalgpallis. Arusaadavalt ei suuda sa ühetunnise kodutöö tulemusel kommenteerida jalgpalli nagu Marko Kaljuveer. Küll aga võid sa muul viisil jalgpallikompetentne olla teades üllatavaid ja põnevaid fakte. Näiteks:

 a) Kui keegi saab vigastada ja mäng peatatakse, siis maini mänguseisaku ajal, et ajaloos teadaolevalt oli kõige pikem mänguseisak 36 minutit, mis leidis aset mängus Bristol City ja Bremtfordi vahel 2000/2001 hooajal.

b) kui kohtunik teeb teie lemmikmängijale ülekohut siis ütle: “Ma lugesin kunagi ühest Inglise kohtunikust Martin Sylvesterist, kes kõrvaldas end ise mängust, kuna lõi ühte mängijat. See jobu võiks sama teha!”

c) Tõelise jalkafännina ta tõenäoliselt teab, mitu korda on Brasiilia võitnud MM-i, aga sa võid siiski öelda, et loodad, et see juhtub ka nüüd kuuendat korda (või kui ta fännab kedagi teist, siis kasuta seda teadmist teistpidi ära).

d) Kui vastased löövad värava, siis ütle sarkastiliselt, et Ronaldinhot nad nagunii üle ei löö. Kui mees vaatad sulle arusaamatu näoga otsa, siis räägi järgmine lugu. Brasiilia jalgpallistaar Ronaldinho sai meedias kuulsaks juba 13-aastasena, kui ta lõi ühes mängus 23 väravat. Mängu lõppseis oli 23-0.

Ja loomulikult, kui ta küsib, kust sa seda või teist tead, siis maini tagasihoidlikult, justkui sinus oleks enamat varjus, et lugesid kunagi kuskilt, mis põhimõtteliselt ei ole ju vale. (ainult ära maini mingil juhul, et lugesid seda Buduaarist).

 

Ära mingil juhul liiga tark näi, aga ära mängi ka abitut, kes vajab pidevalt abi mänguolukordade lahtiseletamisel, sest mehed on tulnud jalgpalli vaatama mitte algõpet jagama.

 

9. Kui mäng on igav, siis käi kiiresti tualetis ja värvi huuled ära. See annab sulle hea võimalusel tagasi tulles küsida: “Mis vahepeal toimus?” Ja kui peaks juhtuma, et teie pool lööb värava või kogunisti võidab mängu, siis võid julgelt oma väljavalitule kaela hüpata ja punase põsemusi anda. Sellises olukorras on mehed ülevoolavalt rõõmsad ja tõenäosus, et nad ei mõista sinu rõõmujagamist, on nullilähedane. Sel hetkel ei mõtle ükski mees, et naine tuli talle külge lööma. Ometi on mehed oma meeskonna võidu korral kõige haavatavamad ja sul on ideaalne võimalus oma armunool südamesse saata.

10. Kui mäng on läbi saanud ja teie omad võitsid, siis tähista koos “võitluskaaslasega” võitu. Kui aga kaotasid, siis pead rahulikult jälgima olukorda, et valida õige taktika mehele lähenemiseks. Võimalik, et ta on totaalselt tujust ära ja tahab koju minna. Sellisel juhul võid pakkuda talle rahulikumaid lahendusi, kui “lähme ööklubisse pidutsema”. Kui aga tüüp on täiesti kustunud, siis võid vaikselt uurida, kuna ja kus järgmine mängu ühisvaatamine tuleb ja jääda lootma, et järgmisel korral teie omad võidavad. 

 

No ja kui sel korral ei õnnestunud meest leida, siis ära muretse. MM on poolepeal ning põnevamad mängud alles ees!

 

Meeleolukat MM-i aega sulle!

Buduaar :)