Laura Kõrgemäe ostis endale 29640.- eest D&G saapad

Rubriigi "Kuum 8" pihitoolist ei pääse mitte ükski Eesti staar! Täna
uuris Buduaar välja, millele laristab Missi-saatest tuntuks saanud
Laura Kõrgemäe oma raha. Kõige pöörasem ost, mille ta on elus teinud,
on tikk-kontsaga D&G saapad….29640.- EEk-i! /Küsitles: Helena-Reet Ennet/

Rubriigi "Kuum 8" pihitoolist ei pääse mitte ükski Eesti staar! Täna uuris Buduaar välja, millele laristab Missi-saatest tuntuks saanud Laura Kõrgemäe oma raha. Kõige pöörasem ost, mille ta on elus teinud, on tikk-kontsaga D&G saapad….29640.- EEk-i!!! Fashion Rocks!

 

1. Kui sa saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida sa ette võtaksid?
Käiksin mööda tänavat ringi ja sikutaksin inimesi kleidi- või pintsakusabast.


2. Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?

See, kui ma ühel kooliaktusel pidin luuletust lugema ja kui oma kohale hakkasin tagasi minema, libisesin ja kukkusin sõna otseses mõttes ninali!

3. Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?
Täpselt ei mäletagi… Väikesed pisivaled on vahest lubatud, aga olulisi asju pole mõtet varjata või midagi välja mõelda. Varem või hiljem maksab see nagunii kätte.

4. Mis oli viimases sms-is, mis sinu telefonile saabus?
"Tibulinnukene! Ilma sinuta oleks maailm kole koht! Aitäh, et mu elu lilleliseks ja säravaks teed! Laaaavin sind täiega."

5. Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib?
Usaldan inimesi liiga palju. Olen selle koha peal küllaltki sinisilmne ja ei taha inimestest kunagi halvimat arvata. Enamasti mu sisetunne ei peta, kuid vahest satub ka silmekirjalikke ja pahatahtlikke inimesi mu teele.


6. Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled ( peale auto ja maja)?

Kunagi Roomas moenädalal olles, tegin oma elu suurima shopingutuuri. Kalleim saak oli u 1900eurot (29640.- EEKi- toim.) maksvad tikk-kontsaga mustad D&G saapad. Kahjuks paar aastat pärast nende ostu õnnestus mul need keset tänavat ära lõhkuda ja neid parandada ei õnnestunud.

7. Kas tahaksid olla natuke rikkam või natuke ilusam? Miks?
Arvan, et iga inimene tahaks natuke rohkem olla just selline, milline ta pole. Ilusatel on tõesti elus kergem läbi lüüa, kuid samas käivad iluga kaasas ka eelarvamused. Rikkam? Kes meist ei tahaks elada nii, et kõike lubada saaks? Rikkam võiksin ju olla. Kuid siin ei pea ma silmas rahalist jõukust. Tahan, et mu kõrvale jääksid toetavad ja armastavad inimesed. Nende austuse võrra tahaksin kindlasti rikkam olla.


8. Kes võiks olla see inimene või inimesed, kellega sa pole kaua aega suhelnud ja keda sa sooviksid näha või tervitada?

Tahaksin näha oma kooliaegset sõbrannat, kes just natuke aega tagasi emmeks sai. Ta on inimene, kes vaatamata sellele, et minust nii kaugel on, on jäänud mu südamesse ja tean, et ta jääb sinna alatiseks! Aga luban, et varsti tulen sind ja su pisikest preilit vaatama, Anxu!

 

/Küsitles: Helena-Reet Ennet, peatoimetaja/