Mida toob sulle aasta 2007?

2007 aasta on Hiina horoskoobi järgi Sea aasta. Siga on vastupidiselt kujunenud arvamusele tark ja aus. Siga on alati see, kelle peale võib kindel olla ning ta vihkab tülisid, mistõttu on tal üsna kerge hoida enda ümber suur tutvus- ja sõprusringkond. Kõikidele asjadele lisaks on Seal eluteel kaasas ka õnn, mis tagab selle, et mida iganes Siga ka ette võtab, saavutab ta ka edu.

2007 aasta on Hiina horoskoobi järgi Sea aasta. Siga on vastupidiselt kujunenud arvamusele tark ja aus. Siga on alati see, kelle peale võib kindel olla ning ta vihkab tülisid, mistõttu on tal üsna kerge hoida enda ümber suur tutvus- ja sõprusringkond. Kõikidele asjadele lisaks on Seal eluteel kaasas ka õnn, mis tagab selle, et mida iganes Siga ka ette võtab, saavutab ta ka edu.

Siga peab proovima läbi üpris palju suhteid, et lõpuks täpselt aru saada sellest, mida ta tegelikult vajab. See võib üsna tihti viia selleni, et Siga lihtsalt kasutatakse ära. Siga näib unistava inimesena, kuid tegelikult järgib Siga üsna kindlalt endale seatud eesmärke ning jälgib üsna täpselt alati seda, mida ütleb ja teeb. Seale on ideaalne partner see, kes talle emotsionaalselt survet ei avalda.

Siga ei ole ambitsioonikas ning püüab alati säilitada tasakaalu töö ja vaba aja vahel. Riskide võtmine muudab ta üsna närviliseks, mistõttu ei ole ta kunagi eriti aktiivne inimene. Siga võtab alati oma tööd ülima tõsidusega ning töötab aeglaselt kuid põhjalikult. Seale sobivad ülihästi meeldivad tööalased suhted.

Jäär

Jääradele on 2007 aasta hea äris, suhted lastega võivad olla komplitseeritud, vältida tuleks hasartmänge. Rasedale naisele pole 2007 aasta hea.

Karjäär

Saad kasu teiste inimeste arvelt. Hea aasta partnerlussuhete loomiseks. Kui plaanid laenu võtta, on 2007 aasta just sobiv aeg. Kui plaanid äri laiendamist, on selleks samuti soodne aeg. 

Armastus ja pereelu

Õpid enda emotsioone paremini väljendama. Lastest võib mingil põhjusel saada sulle meeletu koorem. Ka armusuhted pole kõige kergemad. Armusuhetes võib mängu tulla üks vanem inimene, kes on sulle pigem vanema eest. Või mängid sina seda rolli kellelegi endast nooremale.

Haridus ja reisimine

Sind õpetab keegi väga tark inimene, võta ta õpetussõnu kuulda. Plaani loogiliselt kõik oma käigud läbi. Näiteks eksamit sooritavad õpilased peaksid selleks juba varakult õppima hakkama.
Sel aastal reisid nii lõbu kui ka töö pärast. Plaani reisimist kõvasti ette.

Tervis

Sinu laste tervis võib olla suureks mureallikaks. Rasedad naised peaksid olema eriliselt ettevaatlikud ja tähelepanelikud.

Sõnn

Edu saabub vaid raske töö läbi. Sel aastal saad endale uued ja tõsised kohustused. Sinu tervis on suurepärane!

Karjäär

Läbi raske töö võid saavutada suure edu. Sotsiaalses elus ootavad sind ees edusammud. Sinu isa on su edu saavutamisel suureks abiks. Vaenlaste arv kasvab. Oodata on ka töö valdkonna muutust. Oodata on kasumit läbi autoriteetsete isikute. Hea aeg võtta erinevaid konsultatsioone. Tööalased suhted välismaal elavate inimestega võivad saada oluliseks. Rõhu meeskonnatööle.

Armastus ja pereelu

Pead võtma oma elus uued kohustused ning selleks tegema palju rasket tööd. Sel ajal võivad pere ringkonnas tekkivad probleemid kasvada nagu lumepall. Sinu kodu võib sulle saada suureks koormaks. Võib juhtuda, et pead võtma üle kellegi vanemakohustuse. Samas võid otsida endale kellegi, kes oleks sulle justkui vanema eest. Suhted endast vanemate inimestega on sel aastal võimalikud. Päevakorda võib kerkida abielu. On oht pereelu karjääri nimel hüljata.

Haridus ja reisimine

Soovitud tulemuste saavutamiseks pead tegema kõvasti tööd. Reisimine on sel aastal seotud religioossete ja spirituaalsete eesmärkidega. 

Tervis

Sinu tervis on laitmatu! Krooniliste haiguste all kannatajad võivad avastada, et haigused kaovad. Ole ettevaatlik ülesöömisega ja proovi loobuda rämpstoidust.

Kaksikud

Sinu karjäär on eduline ja rahuldab sind täielikult. Hingeelus on oodata muutusi. Sinu tervis on hea, ent sinu partneri tervis võib osutuda mureallikaks.

Karjäär

Töö jaoks on aasta 2007 igati soodne. Sa oled tugev ja vitaalne ning suudad teha palju tööd. Saad üle mitmetest raskustest. Sinu tööstandardid on kõrged. Kasum tuleb sõprade ja lähedaste abiga. Saad võitu oma vaenlastest.

Armastus ja pereelu

Sinu vaimsed mustrid leiavad uued rajad. Avastad enda jaoks uusi tasandeid. Suhtlemine võtab uue tähenduse. Muutused sinu mõttemaailmas. Probleeme võib tulla naabrite või teiste lähedaste inimestega.

Haridus ja reisimine

Eelkõige reisid oma mõtetes. Hariduse omandamine teistes riikides on väga hea idee. Sinu väiksemad õed või vennad vajavad see aasta sinult erilist tähelepanu. Võib juhtuda, et satud oma reisidel mõnda väga pühasse paika.

Tervis

Üldiselt on sinu tervis hea, aga muret ja pingeid võib tekitada sinu partneri tervis.

Vähk

Ole ettevaatlik,õnnetused ohustavad. Aasta toob  palju uusi tuttavaid.

Karjäär

Mõistad, et vaimsed väärtused on suuremad kui materiaalsed. Karjääris võib ette tulla abstraktseid raskusi. Ära liialt rahaga priiska. Materiaalne rikkus hoiab sind eemal paljudest õigetest arusaamadest. Ära lase materiaalsel ebakindlusel oma elu juhtida.  Raha võib muutuda suureks mureallikaks. Võid hakata raha teenima läbi kunsti.

Armastus ja pereelu

Oled armusuhetes loov ja romantiline. Suhted lähedastega paranevad. Eneseusk paraneb ning saad palju uusi tuttavaid, kellega võid luua armusuhte. Pereelus võib ette tulla mõningaid rahulolematusi.

Haridus ja reisimine

Oled seotud paljude uuringutega ning reisimist võib ette tulla rohkelt. Hariduse omandamisega võib ette tulla mõningaid probleeme. Lõppkokkuvõtteks oled siiski edukas.

Tervis

See aasta võib olla sulle õnnetusterohke. Sellepärast ole väga ettevaatlik. Krooniliste haiguste põdejad võivad haigestuda veel tõsisemalt.

Lõvi

Lõvile toob see aasta kaasa palju kohustusi, edumeelsust partnerlussuhetes ja sotsiaalses elus. Kes veel abielus pole, võib seda 2007 aastalt oodata. See aasta peab eriti hoidma tervist, sest õnnetusi juhtub palju.

Karjäär

Sinu koormus on raske ja kohustusi palju, aga saavutused on samuti suured. Pole hea idee alustada uusi pikaajalisi projekte. Jätka oma pooleli olevaid tegevusi. Mida rohkem sa saad oma sisemise minaga kontakti, seda edukam sa oled.  Tunned end väsinult ja mitte eriti sotsiaalselt, kuid see aasta parandab sinu jaoks palju suhteid.

Armastus ja pereelu

Otsid sisemist rahu ja tasakaalu. Hea aeg kinnisvarasse investeerimiseks. Oled oma perega avatud ja helde. Pere aitab sind kõiges. Kui sul on mingi mure, pöördu ikka perekonna poole. Suhe vanematega on samuti hea. Abielu on silmapiiril. Kui sa oma probleemidega ei tegele, on oht depressiooni langeda. 

Haridus ja reisimine

Kui kõvasti õpid, saad ka head tulemused. Kõik eeldused headeks tulemusteks on sul olemas. Sel aastal reisid spirituaalsetel eesmärkidel.

Tervis

Õnnetusi võib sinu elus sel aastal palju ette tulla, hoia enda tervist ning käi regulaarses arstlikus kontrollis.

Neitsi

Neitsile toob see aasta edu uute projektide alustamisel, võitu vaenlaste üle ning häid suhteid vanematega ja partneriga. Aasta pole aga hea tervise mõttes.

Karjäär

Hea aeg uute projektide alustamiseks, sul jätkub selle jaoks palju energiat. Mõtle hoolikalt  läbi, mida oled siiani saavutanud ja mida tahad veel saavutada. On oodata ametikõrgendust või töökoha vahetust

Armastus ja pereelu

Sinu suhted perekonnaga on väga head! Võimalik, et saad oma perekonnalt mingisugust rahalist toetust. Sa pole mõjutatav eelarvamustest ning oled teiste inimeste suhtes tolerantne. Oled helde ja arusaaja. Hea aeg oma tunnete välja näitamiseks ja armastuse avaldamiseks partnerile.

Haridus ja reisimine
 
Sulle pakutakse imehead võimalust välismaale koolitusele minna. Sulle pakutakse ebatavalisi töid nagu näiteks kirjutamine. Sinu lähenemine tööle on praktiline. Huvi spirituaalsete asjade vastu pakub sulle uusi võimalusi ja teid.

Tervis

Hoolitse oma tervise eest, sest esile võib kerkida probleeme silmadega ja vaimse tervisega.

Kaalud

Kaalude jaoks on see aasta hea raha asjades. Kui ootad ametikõrgendust, siis arvatavasti see aasta sa selle ka saad. Hea on aasta ka armuasjade jaoks. 2007 aasta on halb aasta rasedatele.

Karjäär

Integreeri oma huvid grupi huvidega ja saavutad soovitud eesmärgi. Tööl läheb hästi ja raha üle pole kurta. Võid saada sellise raha omanikuks, mida sa üldse ei oodanud ega lootnud. Paiguta raha õigeti, muidu võid miinustesse jääda. Hea aasta investeeringute tegemiseks. Sinu praktiline ellusuhtumine viib sind veel kaugele!
Armastus ja pereelu

Lapsed pakuvad sulle palju rõõmu ja läbi nende võid jõuda õnneni. Armuelu on aga keskmiselt hea.

Haridus ja reisimine
 
Oma intelligentsust kasutades saad korda saata paljugi. Võimalusi reisimiseks tuleb mitmeid. Kasuta oma omandatud haridust.

Tervis

Kui oled rase, pead olema väga ettevaatlik, sest 2007 aasta pole kuigi hea aasta rasedatele naistele.

Skorpion

Skorpionitele toob aasta palju rasket tööd, aga läbi selle ka edu. Võid see aasta osta kinnivara või auto. Pereelu ja armastusega on kõik hästi! Periood pole hea haigustest paranemiseks.

Karjäär

On aeg saaki korjata! Läbi raske töö tulnud saak on magusam kui eales varem. Võib ette tulla ka palju segadusi tööl. Kui oled endasse kogunenud palju negatiivset energiat, võib see nüüd plahvatada. On oht ka töösse sukeldudes unustada sootuks pereelu.

 
Armastus ja pereelu

Sinu suhted kodustega on head. Pööra neile piisavalt tähelepanu ja ära unusta kui olulised nad sulle on. Ema võib sulle suureks abiks olla. Võib juhtuda, et sinu töö tekitab pingeid armastatuga.

Haridus ja reisimine
 
Sel aastal võib juhtuda, et kolid hoopis kuhugi mujale elama. Reisimine pakub palju võimalusi.

Tervis

Tervist pead see aasta hoidma, sest rasketesse haigustesse nakatudes on nendest keeruline terveks saada. Proovi ka alternatiivmeditsiini.

Ambur

Amburitele pakub see aasta palju väikeseid reise. Probleemid on aga tervisega ja vaimsete pingetega.

Karjäär

Poolikud tööd leiavad see aasta kenasti oma lõpu. Leiad ühiskonnas omale sobiva ja väärika koha. Sinu tegevust saadab enamasti edu. Sulle antakse ka raskeid ülesandeid, kuid mõttega asja juures olles pole nende lahendamisega sul probleemi. Väldi vaidlusi oma ülemustega.

Armastus ja pereelu

See aasta  õpid palju spirituaalsusest ning dimensioonidest. Võid leida endale hingelise õpetaja, kellelt palju tarkusi saad. Selle rolli võib võtta ka mõni vana sõber. Saad hingelist abi ka oma partnerilt. Suhted partneriga on see aasta normaalsed.

Haridus ja reisimine
 
Sinu arusaamad elust hakkavad paika minema. Sind tõmbab religioon, metafüüsika ja filosoofia. Oled kõrgendatud õiglustundega. Sind võib ees oodata üks pikk reis.

Tervis

Sinu isa tervis võib sel aastal halveneda. Ka sinu tervis pole väga kiita. Vaimseid pingeid võib see aasta ette tulla kuhjaga. Mured võivad tekkida vereringega. 

Kaljukits

Kaljukitse jaoks on see aasta hea raha asjades. Sinu sõbrad abistavad sind su probleemides. Suhted armastatuga paranevad.

Karjäär

Sa ei saa see aasta materiaalsetes asjdes teiste abile loota. Kui sul on mõni hea idee, siis kindlasti realiseeri see. Nii ei peagi sa hiljem kellestki materiaalselt sõltuma.

Armastus ja pereelu

Sinu armusuhted on täis soojust ja hoolt. Ka suhted töökaaslaste ja perega paranevad. Kui sinu abielu on karile jooksmas, siis see aasta võib saabuda kui päästerõngas.

Haridus ja reisimine

Õppimist saadab edu. Sel aastal tuleb sul ette palju tööga seotud reise.

Tervis

Sinu tervis on rahudav. Kui sul tekib mõni mure, siis külasta kohe arsti, hiljem võib olla probleem juba liiga suureks kasvanud.

Veevalaja

Veevalaja jaoks on see aasta hea karjääri tegemiseks. Läbi raske töö võib saabuda ka kuulsus. Abielusuhted võivad veidi kannatada ning partneriga võib tulla palju tülisid. Tervise suhtes vaata samuti ette.

Karjäär

Kaastöötajatel on sinu suhtes suured ootused ja nad nõuavad sult palju. Nad näevad sinus palju potensiaali. Väldi ülbeks muutumist. Tööl on oodata edutamist. Oled enda suhtes palju enesekindlam. 

Armastus ja pereelu

Sinu lähedastel on sulle suured nõudmised. Pead nendele meele järgi olemiseks kõvasti pingutama. Abielus võib tulla probleeme ning kõige hullem variant on lahutus. Sinu partner võib vajada palju sinu tuge ja abi . Püüa tema jaoks olemas olla.  

Haridus ja reisimine

Sinu suhted välismaalastega tihenevad. Tuleb ette tööreise. Võimalik, et vahetad oma tööd ja eriala. 

Tervis

Pead tervist hoidma ja olema väga ettevaatlik. Hoia end eriti igasuguste nakkuste eest.

Kalad

Kaladele toob see aasta kaasa palju vastutusi. Kõne alla võib tulla elukohavahetus. Tervis võiks olla parem, ent armastuses ja pereelus on kõik hästi. 

Karjäär

Tööl on sul palju tegemist ning kohustused üha suurenevad. Koorem näib sulle kohati liiga raske kanda, kuid saad siiski kõigega hakkama.  Kahtled endas palju ning see võibgi sulle probleemiallikaks saada. Sinu vaenlased segavad sind pidevalt.

Armastus ja pereelu

Sul on head suhted lähedaste ja partneriga. Suhted armastatuga on mõnusalt stabiilsed. Oled oma semude seas populaarne. On märke lapse sünnist sinu suguvõssa või koguni perekonda.

Haridus ja reisimine
 
Võimalusi õppimiseks pakub see aasta sulle palju. Sinu tahe õppida on samuti suur. Loed rohkem kui tavaliselt. Suhted inimestega teistest riikidest tihenevad.

Tervis

Raiskad oma energiat ja see väsitab su ära. Hoolitse oma keha eest nagu tööriista eest, mille purunemisel töö katki jääb. Tee oma elustiilis vajalikud muutused tervisliku eluviisi poole pürgimiseks.