Naise rinnakuju määrab tema isiksuse?

Naise rinnakuju määrab tema isiksuse?

Tuginedes hiljutistele seksuoloogide poolt läbiviidud uurimustele, klassifitseerisid Ameerika psühholoogid naised nende rinnakuju järgi, kirjutab ajakiri Health. 

Tuginedes hiljutistele seksuoloogide poolt läbiviidud uurimustele, klassifitseerisid Ameerika psühholoogid  kõik naised nende rinnakuju järgi, kirjutab ajakiri Health.

Uuringu autorid väidavad, et naise rinnad ütlevad tema isiksuse kohta palju. Klassifitseerimine viidi läbi puuviljade suuruse ja kuju põhjal.

Niisiis, suurte ja ümmarguste rindadega naised sarnanevad melonile. Oma ametilt peaksid nad olema koduperenaised, kuid tegelikult see nii ei ole. Nad armastavad seiklusi, ei ütle kunagi ära maitsva toidu söömisest, kui aga asi puudutab seksi, on nad reeglina üsna vaiksed.

Naistele, kelle rindade kuju sarnaneb sidrunile, meeldib flirtida. Nad on spontaansed, rõõmsameelsed ning eneseiroonilised.

Ovaalsete (ananassi) rindadega eevatütred on intelligentsed, võivad teha edukat karjääri ning on romantilised ja truud.

Greibikujuliste rindadega naised on häbelikud ja eelistavad voodisuhetes hellust.

Apelsini meenutavate rindadega naised jumaldavad vestlusi ja erinevaid partnereid.

Naised, kelle rinnad meenutavad kirsse ehk väikeserinnalised, on kõige sarmikamad ja rõõmsameelsemad ning armastavad igasugust meelelahutust.

Selle klassifikatsiooni kohaselt on kõige seksikamad pirnikujuliste rindadega daamid – nad on uskumatult hullud meeste järele ning ei suuda oma elu ilma romantikata ette kujutada. Samas on nad aga väga usklikud.

Kas nõustud antud klassifikatsiooniga?

 

Anneli Allikas-Parv