Naise tüüpiline nädal: nädala alguses stress, lõpus seks

8 kommentaari
Naise tüüpiline nädal: nädala alguses stress, lõpus seks

Briti naiste jaoks on nädala stressirohkeim päev kolmapäev.

Briti naiste jaoks on nädala stressirohkeim päev kolmapäev.

Inglise kosmeetikabränd St Tropez viis läbi uuringu, kus vaadeldi lähemalt naiste mõtteid nende tüüpilise nädala kohta, vahendab Iltalehti.

Muuhulgas uuriti ka, millist päeva nädalas peavad naised kõige stressirohkemaks, millist kõige romantilisemaks ja millist kõige õnnelikumaks.

Uuringust selgus, et kõige väsinum näeb naine välja kolmapäeva päeval kell 15.30. Kolmapäeva pidasid Briti naised ka kõige stressirohkemaks. Siis on energiatase kõige madalamal, magusad suupisted tunduvad nii head ja nädalavahetus tundub olevat nii kaugel. Samuti teevad naised kolmapäeviti tööd isegi lõunapauside ajal.

Pärast kolmapäeva muutub elu aga palju säravamaks, sest Briti naised tunnevad, et neljapäev on see päev, millal nad seksi saavad. Reedet peetakse aga nädala kõige õnnelikumaks päevaks. ”Ma loodan alati, et neljapäev on minu jaoks eriline õhtu. Natuke romantikat paneb mind ennast noorema ja õnnelikumana tundma – sellest tulenevalt tunnen ma, et reede on see päev, kus ma kõige parem välja näen,” vastas üks uuringus osalejatest.

 

Anneli Allikas-Parv

Sarnased artiklid