Naised omavahel: Kas seks naisega on parem kui mehega?

Naised omavahel: Kas seks naisega on parem kui mehega?

Umbes kaks kolmandikku lesbidest tunnetavad orgasmi oma kontaktidest 95-100 protsendi ulatuses, samal ajal kui vaid 40 % naistest saavutavad orgasmide sellise sageduse viiendal abieluaastal.  

Genitaalide manuaalne stimulatsioon on kõige levinum ja sagedasem vorm, mida kasutatakse lesbilises armastuses.  

Lesbid alustavad tavaliselt embustest ja suudlustest ning seejärel katsuvad teineteise rindu ja genitaale. Nad osutavad sellele rohkem tähelepanu ja aega kui heteroseksuaalsed paarid. Aktiivses rollis esinev lesbi jälgib katkematult oma partneri reaktsioone, samas kui mehe piimanäärmete stimuleerimine või olla tema jaoks eemaletõukav.  

Lisaks sellele teavad lesbid, et enne menstruatsiooni võib rindade puudutamine esile kutsuda valulikkust, paljud mehed aga unustavad selle ära! Orgasmi saavutamise nimel eelistavad lesbid kasutada kunnilingust. Ollakse arvamusel, et lesbid sunnivad oma  partnereid oraal-genitaalsel viisil efektiivsemalt tunnetama orgasmi kui seda teevad meie meestest heteroseksuaalid. Tavaliselt on homoseksuaalsed paarid rohkem loomingulised ja ettevaatlikud füüsilises mõttes kui heteroseksuaalsed paarid. See on selgitatav sellega, et naisel on oma isikliku kogemuse põhjal kergem mõista, mis on teise naise jaoks meeldiv. Oraalset seksi harrastavad lesbid saavad paljudel juhtudel tugevama orgasmi. 

Mõningad lesbid erutavad teineteist puutudes kokku terve kehaga või siis ainult genitaalidega. Sellegipoolest orgasmi saavutamiseks antud viisi praktiliselt ei kasutata. Anaalset stimulatsiooni praktiseerivad lesbid harva. Ühel küsitlusel, mis oli koostatud 771 lesbipaari ja 3547 heteroseksuaalse abielupaari andmete põhjal, oli tehtud järeldus, et homoseksuaalsed naispaarid tegelevad seksiga palju rohkem kui abielusuhetes olevad heteroseksuaalid.  

Lesbiline seks lülitab sageli endasse striptiis-show elemente. Isikliku keha demonstreerimine on lesbidel seksuaalmängu üheks alaliseks elemendiks. Nad oskavad end suurepäraselt pakkuda. Kasutusse läheb kõik–aeglasest lahtiriitumisest kuni masturbatsioonini partneri silme all. 

 

…Lesbid mõistavad suurepäraselt, miks on see parem kui sõrm. Ta on prink. Ta on kuum. Ta on niiske. Ta on tundlik. See paindub igas küljes. Peab ütlema, et jutt käib mitte sellest, mida te mõtlesite, vaid keelest. Oraalne seks mängib lesbilises armastuses suurt osa. Ja peab ütlema, et naistega töötab see veel paremini kui meestega! Orgasmi oraalseksi korral saavutavad nad sagedamini kui suguakti korral, mil peenis siseneb vagiinasse. Muuseas, oraalseks omab meeste jaoks samuti erilist tähendust.

 

Lesbiarmastus võib sageli kesta tunde– selle ajani, mil mõlemad ükskord tunnevad, et tänaseks on programm realiseeritud ja täidetud. Lesbiarmastus lülitab endasse väliseid sensuaalseid punktsuhteid, mis erutavad paljusid daame rohkem, kui otsekohesed ja mõnikord natuke tahumatud suhted meestega.

 


www.erobalt.com