Neitsid on täpsed ja sõjakad!

Neitsi on suhtes domineeriv pool. Ta tahab alati olla see, kes viimase sõna ütleb. Neitsi on hoolitsev, tark, lojaalne ja temaga on kerge rääkida. Neitsile on kerge meelejärgi olla. Neitsi igatseb vabadust ja läheb endast välja kui teda üritatakse piirata. Neitsi on mänguline, kangekaelne, mässumeelne ja iseseisev. Ta on võitleja!  /Tekst: Kadri Tulev/

Kuulsad neitsid on: Bill O'Reilly, Sam Brownback, Keanu Reeves, Richard Gere, Cameron Diaz, Elvis Costello, Macaulay Culkin, Jack Black, Stephen King, Beyonce Knowles, Gene Simmons, Michael Jackson, Oliver Stone

Neitsi igatseb vabadust ja läheb endast välja kui teda üritatakse piirata. Neitsi on mänguline, kangekaelne, mässumeelne ja iseseisev. Ta on võitleja!

Neitsid on kõik väga kriitilised ja kipuvad teisi arvutama. Nad on enamasti tõesti väga intelligentsed ja hindavad ülekõike mõistust. Nad ei jäta midagi lõpuni uurimata ja on oma tegemistes kahe jalaga maa peal.

Neitsid on uudishimulikud, aga samas armsalt tagasihoidlikud. Nad on tasakaalukad ja oskavad inimestega vestelda. Nad on head vestluskaaslased ja neile kohe tekib tahtmine rääkida välja oma kõige tumedamad saladused.

Nad on väga realistlikud ja ei kipu liialdama ja valetama, nad räägivad asjadest nii nagu need on. Ebaõigluse eest on neitsi valmis võitlema! Nad hindavad kindlaid süsteeme ja mõned neist on täielikud korrafriigid.

Raha asjades on enamus neitsid kitsid, nad loevad iga senti ja ostavad endale ainult praktilisi asju. Nad hindavad kvaliteeti ja kui nad midagi ostavad, siis on nad nõus kvaliteetse asja eest ka rohkem maksma. Enamasti koguvad neitsid raha ja neil on olemas alati mingi varu mustadeks päevadeks.

Neitsitele sobivad töökohad on raamatukogus ja koolides. Nad on punktuaalsed ja hoolikad ning neile sobivad täpsust nõudvad tööd. Nad uurivad ja puurivad kõike, mida nad ei tea. Enne nad midagi rahule ei jäta kui nad teavad kõigest kõike. Ega nad oma teadmisi varjama ei kipu, kui neil tekib tunne, et nad teavad midagi kellestki paremini (seda tekib tihti), siis näitavad nad seda ka välja. Ühesõnaga kipub neitsi uhkustama ja olema mõnikord üleolev .

Kui sul on neitsist ülemus, nõuab ta sult arvatavasti palju. Neitsil on väga hea mälu! Samuti on ta väga produktiivne ja kohusetundlik ja teeb oma asjad kõik õigeks ajaks ära. Neitsi oskab suurepäraselt kombineerida ja kokku sobitada esmapilgul erinevaid detaile. Tänu oma kiirele reaktsioonile ja paindlikkusele suudab ta saavutada edumaa oma konkurentide ees

Enamik tülisid võibki neitsil tekkida selle tõttu, et ta oma seisukohtadest ei tagane ja teistelt palju nõuab. Samas toob nende kindlus neile elus palju edu.

Neitsil on hea mälu ja tal jäävad meelde kõige kummalisemad pisiasjad, mida keegi teine tähele ei panegi.

Kui neitsi abiellub, siis on ta ka oma suhtes pedantne ja kahjuks ei ole nende abielud eriti õnnelikud. Nad kipuvad oma partnerit paika panema ja üleolev suhtumine toob endaga kaasa tülisid. Neitsi norib igasuguste ebatäpsuste üle ja tekitab sellega teistele pahameelt. Kellele ikka meeldiks, et iga ta öeldud sõna luubi alla võetakse ja küsimärgi alla pannakse.

Neitsi tunded on jõulised ja kirglikud ja alailma tuleb ette suhtedraamasid. Neitsi suhtub isegi seksi ja naudingusse liiga tõsiselt ja püüab kõiges otsida mingit loogikat, seepärast jäävad tal tihti paljud naudingud kogemata.

Neitsi naised on hoolitsevad ja naudivad flirtimist. Flirdist kaugemale nad minna ei harrasta ja üldiselt on nad küllaltki häbelikud. Neitsi naised on terava intuitsiooniga ja oskavad head nõu anda. Neitsi naine arvustab palju teisi, aga kui tema enda pihta mingitki kriitikat tuleb, saab ta pahaseks ja võib solvuda. Neitsi naine on jutukas vaid siis kui ta satub mingi teema peale, mis teda huvitab. Ebaoluliste asjade suhtes on tal kama kaks ja ta on parem vait. Talle meeldib rääkida tervisega seotud muredest ja üdiselt kardavad kõik neitsid kohutavalt surma. Neitsi sõpradel on ta tervisenõuannetest ja lugudest suhteliselt kõrini.
Laste kasvatamisel on neitsi naine range ja karmikäeline. Ta kasvatab oma lapsed küllaltki ranget distsipliini järgides.

Neitsi sobib: sõnniga, vähiga, skorpioniga, kaljukitsega
Hingesuguluse võib neitsi leida: neitsiga, kaladega kaksikutega, amburigaNeitsi ei sobi kokku: jääraga, lõviga, kaaludega
Õnnenumbrid: 6, 15, 24, 33, 42, 51
Värv: indigo, violetne
Valitsev planeet: merkuur
Element: maa
Domineeriv sõnapaar: ma analüüsin
Õnnepäev: kolmapäev
Õnnekivi: ahhaat
Metall: elavhõbe
Lill: võõrasema
Mida kinkida meessoost neitsile: massaaž, sporditarbeid, praktilisi asju nagu rahakott või kalender, hea vein, midagi loomadega seotut.
Mida kinkida naissoost neitsile: massaaž, midagi loomadega seotut, taim või lilli, hea vein, sporditarbeid.

Kadri Tulev
kadri@buduaar.ee