Nõianipid: millisel päeval on parim endale meest leida?

Nõianipid: millisel päeval on parim endale meest leida?

Ei ole mingi saladus, et mõnel inimesel on suuremad maagilised võimed kui teisel ent “nõiakunstiga” tegeleda võib tegelikult igaüks. Nõiakunst siinkohal on tegelikult isegi vale sõna, sest palveks pole vaja nõiakunsti vaid usku.

Ei ole mingi saladus, et mõnel inimesel on suuremad maagilised võimed kui teisel, ent “nõiakunstiga” tegeleda võib tegelikult igaüks. Nõiakunst siinkohal on tegelikult isegi vale sõna, sest palveks pole vaja nõiakunsti, vaid usku!

Selleks, et n-ö maagia või nõiakunstiga tegeleda peab teadma, kuidas see toimib. Igasuguse loitsimise ning soovidega tuleb jääda eetilistesse piiridesse ning võtta arvesse, et kõik soovid polegi mõeldud täituma ning mõni soov võib täituda hoopis teisel kujul või õigel ajal! Jäta ka meelde – “Nõiakunst” kasutab ning toitub universumi energiast, kõiksugu vidinad ning abivahendid on sealjuures minimaalse tähtsusega.

Inimese soov ning väljaöeldu on väga võimas – loitsul on alati energiat, hoolimata sellest, millal seda kasutada. Ent on päevad ning kellaajad, mis on mõne toimingu tegemiseks soodsamad.

Soovid leida meest? Kui jah, siis otsi oma kallimat pühapäeval. Avalda oma vastav soov universumile just sel päeval, sest see on parim aeg meesenergiatega tegelemiseks! Samuti on kõige tõenäolisem, et su õige kallim jalutab sulle tänaval vastu just pühapäeval!

 

Autor: Helena-Reet Ennet
Allikad: Välisajakirjandus / Internet

 

Loe ka:
Helena-Reet: kuidas ajada ära kurje vaime, haigusi ning õudusunenägusid

Nõianipid: kuidas raha ligi meelitada?