Päris hea: loe, mida ütleb lemmikkohv sinu iseloomu kohta?

Erinevate andmete kohaselt joovad kohvi ligi 60% maailma elanikest ning tõelised kohvisõbrad tarbivad päevas lausa mitu kohvijooki. Kindlasti tasub kohvi mõistlikus koguses tarbida, vastasel juhul võib see tervisele lihtsalt kehvasti mõjuda. Mis aga kohvi joomisesse lähemalt puutub, siis valik, millist kohvi juua, on meeletu. Kes armastab kanget kohvi, kes magusat, kes piimaga, kes vahukoore või hoopis šokolaadiga...

Erinevate andmete kohaselt joovad kohvi ligi 60% maailma elanikest ning tõelised kohvisõbrad tarbivad päevas lausa mitu kohvijooki. Kindlasti tasub kohvi mõistlikus koguses tarbida, vastasel juhul võib see tervisele lihtsalt kehvasti mõjuda. Mis aga kohvi joomisesse lähemalt puutub, siis valik, millist kohvi juua, on meeletu. Kes armastab kanget kohvi, kes magusat, kes piimaga, kes vahukoore või hoopis šokolaadiga…

Veebiportaal Allwomenstalk tõi välja põneva ülevaate sellest, mida ütleb lemmik kohv sinu iseloomu kohta:

Cappuccino

Kui sinu lemmikuks on cappuccino, siis oled sa väga tundeline, südamlik ja vahel ka veidi hajameelne. Cappucino aitab keskenduda ja tegutseda.

Americano

Americano on espresso lahjem variant, millele piima lisatud pole. See kohvijook sümboliseerib harmooniat ning on ideaalne inimesele, kes armastab lihtsaid asju. 

Mocha

Mocha sisaldab lisaks piimale ja kohvile ka šokolaadi või šokolaadisiirupit. Seda armastavad lõbusad ja loomingulised inimesed, kes kangest kohvist lugu ei pea. 

Caffè latte

Caffè latte sümboliseerib inimest, kes võib olla vahel väga otsustusvõimetu, kuid samas oskab olla väga arukas. Piimakohv on hea kuldne kesktee, mis on alati kindel valik. Latte on üks kõige populaarsemaid kohvijooke üle kogu maailma.

Frappuccino

Kui su lemmik kohvijook on frappuccino, siis oled täis elurõõmu ja energiat. Tegelikult ei olegi sa niivõrd suur kohviarmastaja, pigem meeldivad sulle koor ja suhkur.

Espresso

Espressot armastavad hea kohanemisvõimega tegutsemishimulised inimesed, kes armastavad väljakutseid ja oskavad elu nautida. Kange kohvi joojaid pole just palju, ent nende näol on tegu tõeliste kohvigurmaanidega. 

Topeltespresso

See jook sümboliseerib väga töökat ja praktilise meelega inimest, kes on oma olemuselt otsekohene, karismaatiline ja sihikindel. Topeltannus kanget kohvi viitab ka sellele, et sinu elutempo on üsnagi kiire.