Saa teada, mida sinu aluspükste eelistus sinu kohta ütleb

Saa teada, mida sinu aluspükste eelistus sinu kohta ütleb

Pesuosakonnas ringi vaadates märkad, kui suur ja lai valik aluspesu riiulitel on – stringid, bokserid, pitspesu, nahavärvi pesu, erksavärvilised püksikud, nii-öelda vanaema stiilis aluspüksid ja veel terve rida muid variante. Kõikidel nendel lõigetel, värvidel ja materjalidel on oma kindel sihtgrupp ning tegelikult võib sinu aluspükste eelistuste järgi nii mõndagi ka sinu enda kohta välja selgitada – nii väidab portaal Lifestylemag!  Tahad teada, mida sinu aluspesu sinu kohta ütleb – loe edasi!

Pesuosakonnas ringi vaadates märkad, kui suur ja lai valik aluspesu riiulitel on – stringid, bokserid, pitspesu, nahavärvi pesu, erksavärvilised püksikud, nii-öelda vanaema stiilis aluspüksid ja veel terve rida muid variante. Kõikidel nendel lõigetel, värvidel ja materjalidel on oma kindel sihtgrupp ning tegelikult võib sinu aluspükste eelistuste järgi nii mõndagi ka sinu enda kohta välja selgitada – nii väidab portaal Lifestylemag! 

Tahad teada, mida sinu aluspesu sinu kohta ütleb – loe edasi!

Bokserid

Sa oled spontaansust ja mugavust armastav naine, kes ei kipu asjade üle liialt muretsema. Oled alati positiivne ja kõigele uuele avatud. Sinuga on lihtne rääkida, sest sa kuulad ja annad alati ausa vastuse. 

Kõrge pihaosaga nii-öelda vanaema stiilis aluspüksid

Sa oled elegantne, välja peetud ja näed alati hoolitsetud välja. Sinust õhkab naiselikkust ja graatsiat ning sa istud alati sirge seljaga. Eelistad kleite ja kontsaga kingi ning suure tõenäosusega oled kõrgel ametipositsioonil või teel sinna.

Stringid

Sinu jaoks on välimus väga oluline ning sa armastad šoppamist ja pidutsemist üle kõige. Oled flirtiv, julge ja sihikindel – kui sa midagi endale pähe võtad, siis varem või hiljem sa oma eesmärgi ka saavutad.

Pitspesu

Sa oled romantiline ja boheemlaslik naine, kes armastab aeglaselt kiirustada. Sind võiks võrrelda prantslannaga – naine, kes näeb alati hea välja, samas suudab jätta mulje, nagu ta ei näeks oma välimuse kallal üldse vaeva. Oled elunautija, kellele ei meeldi kiirustada. 

Nahavärvi pesu

Sa oled alati kusagile kiirustamas, seega pole sul aega pikalt mõelda, mida ja millal sa selga paned. Nahavärvi pesu sobib iga riietuse alla, seega kannadki pigem seda. Sa oled oma elus sellises etapis, kus miski pole veel kindel ning sa alles õpid iseennast tundma. Oled emotsionaalne ja otsekohene.

Kirjade või erksate mustritega aluspüksid

Sa oled nooruslik ja sportlik naine, kes on alati valmis uuteks väljakutseteks. Sulle meeldib seltskonnas olla ja pidevalt midagi teha – niisama ühe kohapeal olek sulle ei sobi. Sa ei muretse pisiasjade pärast, vaid pigem oled lõbus ja energiline.