Šokeeriv VIDEO: see lambatalleke sündis inimese näoga

Šokeeriv VIDEO: see lambatalleke sündis inimese näoga

Mõni aeg tagasi leidis venemaa lähistel ühes väikeses külas aset kummaline juhtum, nimelt sündis siia ilma talleke, kelle nägu on inimese omaga hirmuäratavalt sarnane. Looma peremees, kelleks on 45aastane Blasius Lavrentiev, tõdeb, et sellist asja pole ta kunagi varem näinud.

Mõni aeg tagasi leidis Venemaa lähistel ühes väikeses külas aset kummaline juhtum, nimelt sündis siia ilma talleke, kelle nägu on inimese omaga hirmuäratavalt sarnane. Looma peremees, kelleks on 45aastane Blasius Lavrentiev, tõdeb, et sellist asja pole ta kunagi varem näinud.

Külakeses nimega Chirka aset leidnud sündmus on eriskummaline ning põhjust, miks talleke moondunud näoga sündis, on raske tuvastada. Looma vanemad on mõlemad normaalse välimusega täiesti tavalised terved ja tugevad lambad. Kohaliku veterinaari sõnul on võimalik, et tallekese ema sõi tiinuse ajal liiga palju A-vitamiini ning see võis põhjustada loote deformeerumise.

Välismeedia uuris Blasiuse käest, kas ta oleks nõus tallekese maha müüma, ent farmer teatas, et seda ei juhtu kohe kindlasti. Ta armastab seda väikest loomakest sellisena, nagu ta on ning kellelegi tsirkuseloomaks tallekest maha ei müü. Teatavasti võib erilise välimusega loomade eest väga suuri summasid küsida.

Vaata videot inimese näoga tallekesest allpool!

 

Buduaar.ee