Tõstame saladusteloori kaartidega ennustamiselt

Tõstame saladusteloori kaartidega ennustamiselt

 

Buduaar kohtus tuntud ennustaja Tiinaga, et arutleda eluolemusest, saatusest ning sellest, kuidas on võimalik kaartidelt ennustada. Tuli välja, et kaardiladujaks ei saa mitte igaüks, vaid selle ameti jaoks peavad olema teatud eeldused.

 

Kuidas leidsite tee ennustamiseni ning miks otsustasite hakata sellega tegelema?

Nagu enamus noori tüdrukuid, huvitas ka mind nooruses tulevikult loori kergitamine. Minu läheduses oli üks vanem naine, kes mulle kaardipanemise põhitõed selgeks õpetas. Kuna kaardid jooksid minu käes üsna hästi ja sain täpseid vastuseid, siis hakkasin seda endas arendama. Olen istunud väga palju raamatukogus ja lugenud esoteerika ja müstkaalast kirjandust. Minu nooruses oli seda üsna vähe (põhiline kirjandus on inglise- ja vene keeles), kuid nüüd on kirjastused väga palju välja andnud häid eestikeelseid raamatuid.

Ma ei soovinud hakata ennustajaks, see ei olnud mu eluunistus, kuid Saatus lükkas mind kogu aeg kuidagi sinnapoole. See ei ole kerge töö, sest inimesed tulevad tavaliselt ikka mure ja probleemidega, väga harva, kui tuleb keegi puhtalt uudishimust või siis rõõmuhõisetega.

Ma ei ennustanud väga kaua, kuid kui Eestis tulid suured muutused, hakkas ka ennustamine muutuma üha populaarsemaks ja kuna inimesed teadsid, et ma oskan ennustada, siis hakkasid jutud liikuma. Kuna üsna paljud said adekvaatseid vastuseid, siis hakkasingi sellega tegelema. Algul väikesele ringkonnale ja nüüd on juba praktiliselt iga päev kaardid käes.

 

Kas olete kaarte pannes ka valetanud, et säästa inimest kurbusest või õnnetusest?

Ma ei ütleks, et ma inimesele otseselt valetanud oleks, kuid kui on midagi väga rasket, siis olen seda pehmemalt välja öelnud. Kui inimene on väga labiilse närvisüsteemiga, siis jätnud selle lihtsalt välja ütlemata.


Kuidas kaartidelt ennustamine käib?

Kaardid suhtlevad meiega alateadvuse kaudu telepaatilisel teel. Kui inimene tuleb konsulteerijat küsitlema, siis ta peaks keskenduma oma küsimustele ja teadma enam-vähem, mida ta soovib kaartidelt küsida. Kui inimene mõtleb kümne asja peale korraga või ei mõtle üldsegi enda tuleviku peale, vaid hoopis kellegi teise inimese peale (seda juhtub üsna tihti), siis hakkavad ka kaardid hämama ja väga raske on neid lahti kodeerida. Või kui inimene on väga skeptiline ega usu kaarte, siis on väga raske ka ennustada. Kui inimene ikkagi ei usu kaarte, siis pole mõtet ka ennustaja juurde minna. Pole mõtet raisata enda ja ennustaja energiat, närve ja aega.

Teadlased ja professorid on uurinud seda fenomeni ja kirjutanud, et see info tuleb kusagilt mujalt (mõni väidab, et teispoolsusest, mõni, et vaimhingedelt, mõni, et Kosmosest) ja see toimib, kuid teaduslikult seda tõestada ei saa ja käega katsuda ei saa. Samuti on ka aeg nihkes.

 

Kas on võimalik ka läbi telefoni ennustada?

Jah, on võimalik ennustada ka telefoni ja meili teel. Kui inimene helistab, siis ennustaja kuuleb tema häält ja on tema bioväljas. Kui inimene saadab oma pildi, siis pilt sisaldab väga palju informatsiooni. Kui inimest pildistatakse jäävad pildile nn “hingeosakesed”.

 

Kas läbi telefoni ennustades on teil raskem ennustada?

Ma ei ütleks, et läbi telefoni on raskem. Info saab kätte küll, kuid kõige parem on ikkagi näost näkku.

 

Kas teie juures on käinud ka mõni tuntud inimene?

Kuna olen käinud ennustamas ka suurtel üritustel, siis olen ennustanud ka prominentidele. Kuid kohapeal on käinud 2-3 kuulsust. Nimesid mainima ei hakka. Ennustaja ja kliendi suhe on siiski väga individuaalne ning püha.

 

On teil ette tulnud juhuseid, kui kaartid näitavad väga sünget tulevikku ja isegi surma? Kui nii, siis kas see on ka täide läinud?

Loomulikult näitavad kaardid ka raskeid haiguseid ja isegi surma, kuid iseasi, kuidas seda inimesele serveerida. Taro pakis on Surma kaart, kuigi surm ei tähenda alati surma. Tarodes on väga oluline mis mille kõrval asub. Kaart ei valeta kunagi ja ka halvad asjad lähevad täide.

On juhuseid, kui ema tuleb lapse pärast, kes on kadunud. Olen öelnud, et teda pole enam (kui ta nõuab seda, et ütleksin kõik), kuid ema loodab lõpmatuseni, et tema laps on elus. On juhuseid, kus tulevadki juba surnud lapse pildiga, siis olen öelnud, et ta on surnud (ma ei oska seda seletada, kuid see kumab pildilt vastu, et inimene on juba läinud). On ka selliseid juhuseid, kus ema tahab teada, kas see oli suitsiid või järsk surm.

Kui kaardid näitavad inimesele rasket haigust ja ma näen, et ta sellest välja ei tule. Siis ei ütle ma talle, et valmistuge surema, vaid olen öelnud, et terveks te ei saa. See aga võib mõnikord tähendada ajapikendust 5-10 a.

 

Kas on tõsi, et iga inimene suudab oma tulevikku muuta, isegi siis, kui kaardid ennustavad rasket haigust vms?

Mina usun Saatust ja väga raske on Saatusele kätt vahele panna, kuigi seda on proovitud.

Muidugi ei ole kaardid nii fataalsed, et nii on ja nii jääb. Palju asju saab ikkagi inimene ise muuta või juhtida. Eriti oma äri- ja tööasju. Lihtsalt kui kaart hoiatab mingi nurjumise eest, siis võiksid inimesed seda ka uskuda ja teha teisi valikuid. Kes on hoiatatud, see on kaitstud!

Väga raske on tundeelu asju muuta. Näiteks sünd, mees või naine, kes sulle on määratud ja surma on väga raske muuta.

Mõni küsib, miks minul nii raske elu peab olema või miks minul on selline “hull mees”. Inimene on ise kunagi selle valiku teinud ja vastust polegi.

Haiguste koha pealt olen soovitanud inimestele usaldada ikkagi arste. Kuigi neid kirutakse, teevad nad ka imet. Ravitseja ei saa teha midagi, kui inimene ise ei taha. Kõik ongi mõtlemises kinni. On inimesi, kes on isegi III astme vähist võitu saanud.

Inimesele ongi mõistus selleks antud, et juhtida oma Saatust.

Selle kohta on väga hea raamat Naomi “Karma müüt või tegelikkus? Kas inimene saab oma Saatust muuta?

 

Kui tihti tohib lasta endale ennustada?

Kui ma sellega tegelema hakkasin, siis ma poleks uskunud, et inimesed on nii erinevad. Käib nii noori kui vanu, nii mehi kui naisi. Mõni muutub sõltuvaks. Kuid tänapäeva Tarokiladujad soovitavad mitte tihedamini kui korra kuus.

 


Kui sul on oma tuleviku kohta küsimusi või sind lihtsalt huvitab vaimuelu meie ümber, võta julgesti Tiinaga ühendust ja küsi järgi
siit!

 

Mirjam Simmer