Ütle, milline on su käekott, me ütleme, mis naine sa oled…

Ütle, milline on su käekott, me ütleme, mis naine sa oled…

Iga su otsus, liigutus ja tegu räägib sinu kohta rohkem kui arvata võiksid. Hiljuti välismaal müügile jõudnud raamat “How to tell a woman by her handbag” jagab naised lemmik käekottide järgi 40 rühma.

Iga su otsus, liigutus ja tegu räägib sinu kohta rohkem kui arvata võiksid. Hiljuti välismaal müügile jõudnud raamat “How to tell a woman by her handbag” jagab naised lemmik käekottide järgi 40 rühma.

Mida räägib koti välimus?
Üle õla kantav postiljonikott: Oled tagasihoidlik mässaja, kes muudab maailma, aga kurnab ennast ära, muretsedes liigselt maailma asjade üle.
Metalli ja neetidega kott: oled tõeline mässaja, sa ei raiska aega edevatele õhtusöökidele ega oota meestelt kauneid lillekimpe. Sa pead kulmurõngast romantilisemaks kui abielusõrmust.
Võltsdisainerikott: Kuigi sa teeskled seda, kes tegelikult oled, on sul vähemalt hea maitse. Pea siiski meeles, et tegeled enesepettusega, sest paljud teised teavad, et sa ei saaks “seda” endale lubada!
Vintage klappkotike: Sulle meeldib pidutseda ja teha seda päris räigelt. Sa ei löö risti ette ühegi glamuurse peo ega sellele järgneva afterparty ees, seda kuni päikesetõusuni. Ära pidutsedes oma moraalinorme painuta!
Kallis disainerikotike: Oled tõeline moekummardaja, kõik sinu juures peab olema kallis ja kvaliteetne. Võib-olla on sul rikas mees või armuke, võib-olla oled sa ära hellitatud, kuidas sinu ees avaneb ikka uks.
Spordikott: Sa tead, mida tahad ega häbene seda ka välja näidata, oled sihikindel. Hoolitse selle eest, et sa vajadusel rutiinist välja oskaksid tulla.
Suur moekas kott: Oled tegus ja ettevõtlik, see suur kott on sinu lemmik just praktilistel kaalutlustel. Loomulikult pole sul midagi ka selle vastu, et sellised kotid praegu moes on.

 

Koti sisu reedab naise kohta kõik
“Unusta naise silmad! Kui tahad teada, kes ta on, siis piilu hoopis ta käekotti,” ütleb Kathryn Eisman, raamatu “How To Tell A Woman By Her Handbag” autor, kes kulutas kaks aastat naiste käekotte analüüsides ja neist saladusi otsides. Kuna naise käekott on tema elu mikropeegel, saab sealt selge pildi, mis on talle oluline ja milline on tema elustiil, maitse ja isegi huumorisoon, rääkimata sellest, palju tal on raha ja mõistust.

Põhilised naiste arhetüübid võiks olla järgmised:
Väljendusrikas: see tüüp on hoolitsev ja teiste suhtes tähelepanelik, võiks isegi öelda, et emalik. Tema kotist leiab alati kõike vajalikku suurvärskendajast haavaplaastrini.
Loominguline: sellel tüübil oleks justkui põhjatu kott, mis on täis igasugu juhuslikke asju, mille kotist leidmine võib isegi teda ennast üllatada. Need naised on pidevas arenemisprotsessis, igav nendega ei hakka.
Ettevalmistunud: selle tüübi kotis valitseb kord. Need naised on tublid ja võimekad inimesed, kes plaanivad oma asju ette. Nende käekott näitab, mida nad päevalt ootavad, vajadusel leiab sealt isegi hambaharja. Isegi tampoon jõuab sinna käekotti õigeaegselt, üks õhtu enne päevade algust.
Minimalistlik: see on loogiline ja ratsionaalne tüüp. Selle naise kotis on vähe asju ja kõik on kindlasse kohta pandud. Kotis valitseb puhtus.

 

Buduaar Shopping No12