Kalev arvab nii: V osa

Meie legendaarne rubriik "Kalev arvab nii" on koht, kus meestemaailma aitab
lahti arutada üks kogenud ja
tark 30-aastane Eesti mees. Kalevil on kirju suhteminevik,
üle-eelmisest kooselust on tal ka 5-aastane laps. Kalev tegutseb
ärivaldkonnas, kuid hästitoimiva firma omanikuna jääb tal piisavalt
aega ka enesetäiendamisega tegelemiseks, reisimiseks, pidutsemiseks ja
ka meile meeste mõttemaailma tutvustamiseks. Loe Kalevi järjekordseid
vastuseid!

KALEVI VASTUSED BUDUAARI LUGEJATELE
-Kõige otsekohesematele küsimustele, kõige otsekohesemad vastused!-

 

 

 


Keegi R.-i küsimuse ja kommentaari kohta 2007-11-28 18:11:47


Kalev, sa tahad öelda, et saab aru, kas naine on sünnitanud või mitte? ma küll ei usu seda, olen küll naine, aga minu mees küll ütleb, et mingit vahet pole. Loomulikult kui sul on lai tupp, siis ta on ka peale sünnitust lai, ja kui on kitsas, siis tõmbub samasuguseks tagasi. see jutt, mida mehed räägivad, et sünnitanud naine pole ikka enam see… see ajab mind väga vihaseks. Ja naisi operatsioonile saata, et tuppe korrigeerida… no see on eriti nõme ju. Võib olla tuleks hoopis pooled mehed peenisepikendusele saata.

Tere.
Kui väitsin, et saab aru kas naine on sünnitanud või mitte siis pidasin silmas hoopis naise vaagna kuju mis muutub peale sünnitust. Nõustuksin sellega, et peale sünnitust on üldjuhul tupp sama mis enne. Silmas peaks küll pidama ka seda, et sünnitusel tupp tihti ka rebeneb või tehakse arstide poolt lõige mis kohe peale sünnitust ka kinni õmmeldakse. Kas õmblus ei ole mitte kohe natuke suurem, et toimub juba korrigeerivalt? Kuna varasemalt oli küsimus selles, et keegi ise kartis, et tal on liiga suur tupp siis oli soovitus pöörduda vastava arsti poole ja mitte häbeneda ja põdeda. Ma ei peaks üldse nõmedaks kui mingil põhjusel oleks vaja tupe läbimõõtu korrigeerida. Operatsioonina on see äärmiselt lihtne. Sama ei saa väita aga peenisepikenduse võimaluste kohta. Aga tõesti, võibolla tuleks pooled mehed saata peenisepikendusele. Huvitaval kombel kui naistelt küsida, et kas nad soovivad midagi pikemat (siis riista või suhet), siis mõeldakse ikka, et sooviksid pikemat riista!

2007-11-28 18:37:18
mitte peenisepikendusele vaid ego-ravile tuleks saata. mida see lahkuläinud mees ikka soovitada oskab.

Tere.
Tore, et tunned muret minu ego ja peenise üle. Võin kinnitada, et mõlemaga on kõik korras. Soovitustega on aga nii, et mina proovin küll kuulata kui asjast räägib keegi kel ka endal on kogemused asjast millest räägib. Rõhutaksin just sõna kogemused.


Triin 2007-11-28 19:20:56
Ühest asjast ei saa ma aru. Kui meestel peaks enne abiellumist olema 100 partnerit ja naistel ainult 6, siis kustkohast need mehed küll need naised välja võtavad, kellega magada? Täiesti absurd ju. See aeg on ammu möödas, et naistel ei tohi olla üheöösuhteid ja et neile ei anna üheöösuhted mitte midagi. Tüüpiline macho mehe ego räägib ju! Ja samas tahab enamik mehi endale kogenenud naist, et ei peaks "süütukest" ise õpetama hakkama.

Tere.
Kas siis 100 või ükskoik kui palju, sellele on siin juba kenasti vastatud. Pole kunagi väitnud, et naisel ei tohiks olla üheöösuhteid. Aga arvan siiski, et naistele ei anna üheöösuhted eriti midagi. Tänan, võibolla olengi vähe macho ja ehk isegi mitte vähe.


Mammu 2007-11-28 22:30:38
minult selline küsimus- kui me oleme mehega lahku läinud kuu aega tagasi ja mees endiselt helistab iga päev ja soovib kokku saada, siis miks ta seda teeb. Mis võib olla tema motiiv, kui tal on endal uus sõbranna olemas ja sõprade ees näitab, et on väga õnnelik (ju ta ka seda on). Lihtsalt ei saa aru.

Tere.
Sellest ei saaks mina ka aru. Näib natuke välja sellisena nagu oleksid olnud oma mehele ema eest. Kas ta toob riideid ka veel Teile pesta? Või tunneb mees järsku muret Teie üle. Üldiselt näib küll, et mõlemal tuleks oma uue eluga edasi minna.


2007-11-28 22:34:00
ma ei usu näiteks seda, et mehed endale ilmtingimata kogenud naist tahavad. kogenud mehed tavaliselt just ei taha
.
Tere.
Mina ei usu ka, ei seda ega teist. Tõenäoliselt on tõde seal kuskil vahepeal. Igalühel on oma tahtmised ja meie tahtmised on meie taevariik…

Eelmisele 2007-11-28 23:06:38
Et pigem tahetakse "süütukest", keda siis oma nägemise järgi vormida ja õpetada saaks?

Tere.
Kas sellel on oma võlud.

2007-11-29 01:34:18
mina arvan, et see, kas on kogenud või mitte, ei ole oluline. päris litsi muidugi keegi ei taha.

Tere.
Siia ei ole enam midagi lisada. Öeldud selgelt ja täpselt.


Eelmisele 2007-11-29 13:02:57
No aga kui meestel peab olema 100 partnerit ja naistel 6, siis kuskilt peavad ka need "litsid" ju tulema, kelle läbi mees kogemusi omandab? Ja needsamad "litsid" tahaksid ju ka endale pärast meest saada. Segadus missugune.


Tere.
Jah, igaüks on oma õnne sepp ja oma õnne rajaja. Igaüks teab ise milline sepp ta on ja millise tee ta rajab.
Juhiksin siiski veelkord tähelepanu asjaolule, et ei ole väitnud, et peab olema 100 või 200 või 6 jne… segadus missugune jah, need „litsid“ on alati olnud, on praegu ja saavad tulema ka tulevikus. Ikkagi maailma vanim amet ju!

Triin 2007-11-29 13:35:49
Selline küsimus tekkis ka, et milleks on mehele 100 partnerit vaja? Kogemuste omandamiseks? Ja peale 100-st partnerist üle käimist on mees seksilõvi, kelle all naised saavad orgasmi orgasmi järel?

Tere.
Varem sai kuskil juba mainitud, et ma ei tahaks numbritesse laskuda ehk see ei ole määrav. 100 voi 1, no ma ei näe seal mingit vahet. Tee nagu meeldib. Partnerite arv ise ei tee mehest seksilõvi ja naise orgasmini viimine on küll muus kinni kui partnerite arvus. Kuid kogemused on tähtsad ja vajalikud. Eriti kui mehe soov on olla donjuanilik mees kes soovib ja ka suudab täita naise iga soovi.

Silja 2007-11-29 19:42:56
Tere Kalev. Mida sa arvad, kui tihti on normaalne, et mehed trenni teevad?

Tere Silja.
See normaalsus on küll väga individuaalne. Kaks korda päevas oleks palju tavalisele töömehele aga normaalne sportlasele. Mõni töömees laseb päevas 10 tundi jutti sellist tööd mis ka sportlase peagi võhmale võtaks – kas poleks imelik kui see töömees veel pärast jõusaali läheb – aga mõni isegi läheb! Pigem lähtuks selle trenniga ikka tervisest. Üle ei ole mõtet pingutada. Aga kindel on see, et mida sportlikum mees või naine seda suurem huvi seksi vastu!

vastaja Vanus: 22 2007-11-29 23:26:28
Milline on hea naine/abikaasa?Millised on need iseloomujooned, mida naises hindad? Milliseid naisi imetled?

Tere.
Hea naine on voodis lits, köögis kokk ja seltskonnas daam. Või oli nii midagi vastupidi?
Kindlasti ei saaks ilma elementaarse puhtuse, aususe, töökuse ja ka iluta. Naine peab mingis mõttes ikka ilus või köitev olema. Samuti peaks olema midagi hingematvalt salapärast ja erilist.
Millegipärast on alati olnud sümpeetne Elle Kull. Nooremast põlvkonnast nimetaks Laura Põldveret. Isiklikult ei tunne küll kumbagi. Aga mõlemal on väga sümpaatne aura, käitumine ja tagasihoidlikkus. Meil laialt tuntud „seltskonna“ tibid ei ärata üldse mingeid tundeid. Ehk kui, siis stiilis kellel on parem pepu ehk tõlkena kui pandav keegi on. See ei ole aga sümpaatsus.


miu 2007-11-29 23:48:39
Ütle ausalt, 100palli skaalal, kui oluline on sulle, et naisel oleks voodis hea.Mul on olnud 10 sekspartnerit ja vaid 1 nendest ( praegu mees) on hoolinud ka sellest, et mina lõpetaks ja seda ka peale 3aastast kooselu. Ülejäänud on kõik vaid enda rahulduse saamise peal väljas olnud. Kas ka sina?

Tere.
Võiksin nõustuda, et üldjuhul võib asi tõesti olla nii nagu olete kirjeldanud. Et mees hooliks ka naise nö „lõpetamisest“ selleks peab mees olema naisest rohkem huvitatud. Või jääb asi oskuste taha kinni. Kahjuks aga on nii mõnelgi naisel selle „lõpetamisega“ probleeme. On ka otse öeldud peale paari tundi, et pole mõtet. Et ei saagi ja saab ainult ise tehes. Või, et selleks läheb rohkem aega ja harjumist ja usaldust vaja. Misiganes selle lõpetamisega ka on ei ole see ainult mehes kinni.


kris 2007-12-02 07:04:54
issand mul on vaga imelik kysimus. nimelt vaatab minu 40 aastane mees hommikuti (kella kuue paiku )enne tööle minekut poolpaljaid teismelisi. kas see on normaalne sinu arvates???

Tere.
Oh, ohh. Kell kuus ja juba piilub. Madal vererõhk vist. No las piilub kui nii end käima saab. Aga ega ta sinu juurde vist ei tule? Niikaua kui asi tõelist elu ei sega või asi perverssusteni ei kaldu pole hullu midagi. Ega se kõige normaalsem ei ole küll. Viimasel ajal on palju kirjutatud seksisõltluvusest. Ehk leiad sealt abi.


danoa 2007-12-03 20:22:45
Kommenteeriksin natuke seda tupe suuruse vastust: tupe puhul pole küsimus mitte suurusel, vaid elastsusel ja treenitusel- tupe ümber on rõngaslihased, millel on väga oluline roll. Kuna paljud naised neid ei oska kasutada või ei treeni neid, siis see tähendabki, et nad kaotavad seksi peamise naudingu tekitamise võimaluse ehk mehed loevad sellest välja, et naisel on ämber. Tegelikult on lihtsalt lihased treenimata. Mõnel naisel seevastu on need nii tugevad, et võib naelu seinast välja tõmmata. Lihtne anatoomia.

Tere.
Täitsa õige! See on vägagi oluline ja kui need lihased on olemas siis on hoopis teine asi! Natuke kahtlen kas just naelu saab nii seinast välja tõmmata (tahaks näha!) aga no kujundlikult ehk küll. Nende rõngaslihaste treenimine peaks käima selliselt, et pissimise ajal püüad pissi kinni hoida ehk pidurdada. Eks naised ise tea paremini. Aga kahjuks on vähemalt pooltel kui mitte 70% naistest need lihased treenimata.


danoa 2007-12-03 20:26:36
Ja ega seda partnerite arvu ka ei saa ette dikteerida. Igal ühel on oma tee, kellel on selleks vaja 100 partnerit, kel ainult üht. Ei tee kedagi halvemaks, paremaks või kogenumaks partnerite rohkus/vähesus.

Tere.
Jah. Nõus. Aga no kuule, kui ikka ainult üks? Kas võrdlusmoment ei kao ära? Igav ei ole? Kas kunagi järsku ei kahetse? Kas ei ole nii, et vanemana kahetsed vaid asju mis on jäänud tegemata?

 

 

Kalev: Minu küsimus Teile.
Kas tõesti arvavad Eesti naised, et Eesti mees on „pelmeen“? (küsimus eeldab delfi kahe hiljutise artikli lugemist)

 

 

 


Kui sind vaevab mõni küsimus, mis puudutab meeste teistsugust
mõtteviisi või käitumist, siis saada oma küsimus Kalevile. Mehed on
sama erinevad kui naised ja kindlasti ei mõtle kõik mehed ühtemoodi,
aga võib-olla on sulle abiks Kalevi soovitused ja mõtted teemadel: mis
meestele meeldib, mismoodi mees mõtleb ja käitub, mida mees naiselt
ootab jne. Korra nädalas avaldame Kalevi nõuanded ja mõtted sinu ja
teiste buduaarikate poolt püstitatud teemadel meie uues rubriigis
„Kalev arvab nii” .Kalevile saad küsimusi saate e-mailile: kalev@buduaar.ee või lisa oma küsimus kommentaariks siia vastustele.