Buduaari moepolitsei: Birgiti stiil

Buduaari moepolitsei osaleb 19-aastane Birgit Rakverest. Neiu kirjeldab oma stiili sõnadega: piisavalt julge, et teiste seast silma paista, kuid samas ka piisavalt tagasihoidlik. Birgit arvab, et ta on stiilne, sest ta julgeb kanda seda, mis on südamelähedane. Soovid Birgiti kohta veel teada? Loe edasi...

Buduaari moepolitsei osaleb 19-aastane Birgit Rakverest. Neiu kirjeldab oma stiili sõnadega: piisavalt julge, et teiste seast silma paista, kuid samas ka piisavalt tagasihoidlik. Birgit arvab, et ta on stiilne, sest ta julgeb kanda seda, mis on südamelähedane. Soovid Birgiti kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi: Biku

Ees-ja perekonnanimi: Birgit Kool

Vanus: 19

Elukoht: Rakvere

Pereseis: Hõivatud

Kool/töökoht: Lõpetan keskkooli

Iseloomusta oma stiili ühe lausega: Piisavalt julge, et paista teiste seast välja, kuid samas ka piisavalt tagasihoidlik. (Rohkem minu stiili kohta pilte näeb siit: http://belrosio.blogspot.com/ )

Annan oma stiilsusele 10-palli süsteemis hindeks: 8, kuna alati on arenemisruumi :)

Minu kõige lahedam ost viimase aasta jooksul on olnud: Sellel aastal olen ma mitu uut kingapaari soetanud ja need ka igas värvis – rohelised, punased, roosad jne.

Minu elu kõige kallim moeost on olnud: Kuna viimastel aastatel õmblen enda riided enamasti ise, siis raha läheb peamiselt jalanõudele ja saakski öelda, et üheksanda klassi lõpukingad olid kõige kallimad, mille hinnaks oli ligi 100 eurot. Muidugi olid need seda väärt, kuna kingad olid tõesti imeilusad.

Kõige kallim kingitus moevaldkonnast, mis mulle on tehtud, on: Tean, et ema on üpris kalleid kotte ostnud reisidelt ja mulle kinkinud. Kahjuks hinda ei oska öelda.

Minu lemmikkauplused ja -brändid: H&M, Forever21 ning Zara

Eesti tuntud nägudest meeldib mulle nende inimeste stiil: Meestest Jüri Nael ning naistest ehk Liina Stein (isegi kui ta ise endale riided õmbleb) :)

Eesti tuntud nägudest riietuvad kõige halvemini: Ilu on vaataja silmades ning jätan sellele küsimusele vastamata :)

Sarnanen oma stiililt ja välimuselt kõige rohkem: Ma ise ei oska seda kommeteerida, aga olen lugematul arvul kuulnud, et olen Getter Jaaniga sarnane ning välismaa omadest Emma Watsoni moodi :)

Kulutan kuus keskmiselt ilu- ja moekaupadele: mitte rohkem kui 30 eurot.

Ma arvan, et ma olen stiiline, sest: julgen kanda seda, mis mulle tõesti südamelähedane.

 

Kui soovid meile oma stiili näidata ning võita 200-eurone auhind, siis loe lähemalt siit