Buduaari moepolitsei: Pille stiil

Buduaari moepolitsei: Pille stiil

Buduaari moepolitsei rubriigis osaleb 28-aastane Pille Tallinnast. Pille arvab, et ta sarnaneb Paris Hiltoniga ning peab ennast stiilseks, sest talle meeldib olla naiselik. Soovid Pille kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari moepolitsei rubriigis osaleb 28-aastane Pille Tallinnast. Pille arvab, et ta sarnaneb Paris Hiltoniga ning peab ennast stiilseks, sest talle meeldib olla naiselik. Soovid Pille kohta veel teada? Loe edasi…

Buduaari kasutajanimi: plusher

Ees-ja perekonnanimi: Pille M.

Vanus: 28

Elukoht: Tallinn

Pereseis: Suhtes

Kool/töökoht: Kontoritöötaja

Iseloomusta oma stiili ühe lausega: Naiselikkuses peitub võlu.

Annan oma stiilsusele 10-palli süsteemis hindeks: 7

Minu kõige lahedam ost viimase aasta jooksul on olnud: Kleidike, beeži värvi, dekoltee õrnalt sädelev – mmmega lahe.

Minu elu kõige kallim moeost on olnud: D&G originaalteksad. Kroonides maksis peaaegu 3000.

Kõige kallim kingitus moevaldkonnast, mis mulle on tehtud, on: Väikene aksessuaar – sõrmus punase rubiini ja väikese briljandiga. Kahjuks ei oska hinda täpselt öelda, aga kõige odavam see kindlasti ei olnud. Kinkijaks oli muidugi minu mees :) Kes siis veel! (tegemist ei ole kihlasõrmusega)

Minu lemmikkauplused ja brändid: Riideid ostan siit ja sealt. Põhiline, et see mulle meeldib ja seljas peab ka olema perfektne. Kuigi olen avastanud enda jaoks kaks kauplust, kust ostaks enamuse asju ära. Kristiine keskuses on II korrusel Itaalia rõivaste kauplus. Võin eksida, aga kaupluse nimi on Botega. Ülim naiselikkus, elegantsus. Kingakauplus, mis pärast minu šoppamist kindlasti tühjaks jääks, on Extra Style. See kauplus võiks asuda hoopis minu garderoobis :)

Eesti tuntud nägudest meeldib mulle nende inimeste stiil: Maria Ithaka Rahula

Eesti tuntud nägudest riietuvad kõige halvemini: Nii vist ei saagi öelda, kes kõige halvemini riietub. Igaühel on ju oma stiil. Ja eks kõigil tuleb ka ette “ämbrisse” astumisi. “Ole see, kes oled. Naine sa või mees. Oma meeltelummas sipled niikuinii”, nii on ju ka Tanel Padari laulus tõetera sees.

Sarnanen oma stiililt ja välimuselt kõige rohkem: See on raske küsimus. Nägu – Jennifer Aniston, tegu- … sinna Paris Hiltoni poole.

Kulutan kuus keskmiselt ilu- ja moekaupadele: Oleneb täiesti, keskeltläbi ca 50 eurot kuus.

Ma arvan, et ma olen stiiline, sest: Mulle meeldib olla naiselik. See väljendub kindlasti minu riietuses. Naiselikkuse juurde käib kindlasti ka terav annus enesekriitikat, enesekindlust, salapära.

Mida arvad Pille stiilist Sina?

Kui soovid ise moepolitsei rubriigis osaleda, loe lisaks siit