Tiina by Tiina Talumees suvine show Arensburgi Päikeseterrassil 1.augustil

Augustikuu esimesel päeval toimub Kuressaares Arensburgi Päikeseterrassil juba kolmandat suve järjest moebränd “Tiina by Tiina Talumees”  kaunis show.

Augustikuu esimesel päeval toimub Kuressaares Arensburgi Päikeseterrassil juba kolmandat suve järjest moebränd “Tiina by Tiina Talumees”  kaunis show.

Lisaks suviste kleitide etendusele musiteerivad Kristel Aaslaid ja Taavi Paomets ning on võimalik nautida ka mitmekäigulist õhtusööki.

Pärast moeetendust on avatud pop-up butiik, kus soovijatel avaneb võimalus esitletud rõiva- ja ehtekollektsiooniga lähemalt tutvuda ning endale meelepärane ese soetada. Lisaks on võimalik tutvuda ainulaadse Magnum Couture by Tiina Talumees kollektsiooniga ning kõigi piletiostnute vahel loositakse välja Magnum Couture kõrvarõngad.

Juba kolm aastat on Arensburgi Lounge Muusas ning Päikeseterrassil  toimunud mitmete erinevate kodumaiste moebrändide ning disainerite showd, mida saadavad lisaks elav muusika ja maitsenaudingud.  Sündmused on olnud väga populaarsed ja toovad moeelamuse koju kätte nii saarlasele kui mandrilt saabunud publikule.  

Väike ja privaatne Arensburg Boutique Hotel & Spa asub Saaremaal Kuressaare vanalinna peatänaval. Hotellis kohtuvad kaasaegne arhitektuur ja ajatud väärtused: modernse hoonega kõrvutatud ajalooline osa asub 300 aasta vanuses majas. 2012. aastal Saaremaa parimaks teenindusettevõtteks valitud Arensburgis on hubase spaa ja seminariruumide kõrval hotelli pärliks restoranid, mida suviti ühendab linna kauneim purskkaevuga päikeseterrass. Juba üheksandat aastat toimuvad Arensburgis kaunid kontserdid ja üritused, mis on paljudele hinge pugenud. 

Seekordses suvises Tiina by Tiina Talumees kollektsioonis hakkavad silma Jaapanist inspireeritud kirsiõiemotiivid, mis toovad meieni värske värvipuhanguna suurlinnade selle hooaja lillemustrite moetrendi. Esmakordselt on kollektsiooni lisandunud jahedamatel suveõhtutel asendamatud kerged mantlid. 

Tiina by Tiina Talumees on väikeseeria rõivabränd, mis toodetakse Tiina Talumehe Moestuudios erinevatesse suurusnumbritesse. 

„Olen selle brändi loonud tegusale edukale naisele, kes vajab rõivast, milles ta näeb hea välja terve päeva ja mis oma hinnalt on oluliselt kättesaadavam, kui erilistel hetkedel kantav kõrgmood. Nii ei pea ka endale igapäevast riietust valides loobuma Eesti oma kvaliteetse disaini eelistamisest,“ rääkis Tiina Talumees, kelle sõnul kollektsiooni mudelitest saab perfektselt kokku sobitada tervikuna toimiva garderoobi.

Tiina by Tiina kollektsiooni saab osta Tiina Talumehe moestuudio salongpoest Rotermanni 5, Tallinna Kaubamajast, Eesti moedisaini poest Zero Baltika kvartalis ning Siisoni veebipoest www.siison.ee.

Etenduse toimumisele aitab kaasa jäätisebränd Magnum, maitsemeeli ergutab veinivalik Livikolt ja tervitusjook Martini Prosecco. Jumestuse eest hoolitseb Glo Minerals ja soengud sätib ilusalong LeLii.  Sündmust aitab korraldada Stiilikanal.

Sümbioos moest, heast toidust ja muusikast Arensburgi Päikesterrassil laupäeval, 1.augustil algusega kell 19.00

3-käigulise õhtusöögi, show ja kontserdi pilet  39 eur (sisaldab tervitus-vahuveini). Moeshow ja kontserdipilet 17 eur. Vihmase ilma korral toimub moeshow Arensburgi Lounge Muusas.

Üritus Fabebookis

Info ja broneerimine: tel 4524707

Piletid müügil Lounge Muusas

Arensburg Boutique Hotel ja Spa: Lossi 15 Kuressaare 

www.arensburg.ee

 

Buduaar.ee