5 märki, et halb energia segab sinu elurütmi

5 märki, et halb energia segab sinu elurütmi

Negatiivset energiat ei taha enda ümber keegi, ent vahel satume me selle keskmesse, ilma et me sellest arugi saaksime ning see hakkab meie igapäevaelu häirima. Kuidas aga kindlaks teha, et sinu elus on vaja puhastust ja ehk isegi keskkonnavahetust?  Allpool on välja toodud viis selget märki, mis näitavad, et sinu elus on liiga palju halba energiat!

Negatiivset energiat ei taha enda ümber keegi, ent vahel satume me selle keskmesse, ilma et me sellest arugi saaksime ning see hakkab meie igapäevaelu häirima. Kuidas aga kindlaks teha, et sinu elus on vaja puhastust ja ehk isegi keskkonnavahetust?

Allpool on välja toodud viis selget märki, mis näitavad, et sinu elus on liiga palju halba energiat!

1. Vestlused teatud inimese või inimestega mõjuvad sulle rusuvalt ja sa tunned end pärast seda halvasti. Nagu keegi oleks su energiast tühjaks imenud. Sellised inimesed on energia vampiirid ja kui sa tunned, et nad mõjuvad sulle halvasti, siis tasub nendega suhtlemist vältida.

2. Sinu ümber on inimesi, kes sinust selja taga räägivad ja sa tunnetad seda. Selline asi tekitab negatiivsust ja on loomulik, et see häirib sind. Võimalusel räägi nende inimestega ja lahenda olukord nii, et sinust enam selja taga ei räägita. Kui see võimalik pole, siis lihtsalt väldi neid.

3. Sa tunned, et kui sa oma arvamust avaldad ja räägid seda, mida sina tunned, siis sinust ei saada aru ja sind ei taheta mõista. Kui sa tunned, et sa ei saa jääda iseendaks, siis sa oled vales keskkonnas.

4. Sul on ärevushäired ja pidev tujude kõikumine. Kui sa oled alati olnud näiteks pigem positiivne ja nüüd muretsed iga väiksemagi asja pärast, siis see võib tähendada, et negatiivne energia on süübinud sinu igapäeva ellu. Seda tuleks endale teadvustada ja alles siis saab sellest vabaneda.

5. Sa ei märka muudatusi paremuse suunas, kõik tundub mäest allapoole liikuvat ja sa tunned end abituna. See viitab juba depressiooni tekkele ning siinkohal tasub abi paluda psühholoogilt. 

Me saame oma elu ise suunata ja valida, millist elu me elame ja milliste inimestega me end ümbritseme. Ära lase oma ellu negatiivset energiat ja kui tunned, et see on juhtunud, siis vabane sellest. Elu on imeline ja nautimist väärt, sa pead seda lihtsalt ise märkama.

Allikas: care2.com