7 kummalist asja, mis kaduma läinud sokiga juhtuda võib

7 kummalist asja, mis kaduma läinud sokiga juhtuda võib

Kummalisel kombel on kadunud sokkide dilemma siiamaani lahendamata – me kõik teame seda tunnet, kui üks sokk on otsustanud jalutama minna ja selle leidmine tundub keerulisem kui raketiteadus. Enamustel on sellist olukorda ette tulnud rohkem kui korra ja seda juhtub ka tulevikus.

Kummalisel kombel on kadunud sokkide dilemma siiamaani lahendamata – me kõik teame seda tunnet, kui üks sokk on otsustanud jalutama minna ja selle leidmine tundub keerulisem kui raketiteadus. Enamikul on sellist olukorda ette tulnud rohkem kui korra ja seda juhtub ka tulevikus.

Varem või hiljem ilmuvad kadunud sokid õnneks siiski välja – vähemalt 95% juhul on see nii.

Ent millistest kummalistest paikadest kadunud sokid tavaliselt välja ilmuvad? 

Allpool on välja toodud seitse kõige levinumat kohta, kust kaduma läinud sokki otsida tasuks:

1. Pesumasinas

Sokk võib väga lihtsalt pesumasinasse peitu jääda nii, et sa ei märka seda, kui pesu välja võtad ja kuivama asetad. Vahel teeb mõni sokk sedasi päris mitu pesukorda läbi.

2. Teise soki sees

Alati tasub kõik sokid korralikult läbi vaadata ja enne kuivama panekut sirgeks tõmmata. Nii mõnigi on kaduma läinud soki hoopis oma paarilise seest üles leidnud.

3. Diivani või tugitoolikatte vahel

Sokki kogemata diivani vahele ära kaotada on imelihtne. 

4. Padjapüüri või tekikoti sees

Kaduma läinud soki leidmine tekikoti seest on täiesti tavaline nähtus. Isegi kui sa voodipesu sokkidega koos masinasse pesema ei pane, võib seda juhtuda – kui üks sokk on juba varasemast ajast masinasse kaduma läinud, siis pole mingi ime, et see tekikoti seest välja ilmuks.

5. Dressipükste sääres või pluusi käises

Sokkidel on kummaline komme end igale poole poetada – alusesu pluusi käisest leidmine on üsnagi ebaharilik, ent soki võib vahel väga vabalt just sealt leida.

6. Spordikoti sees

Kui peale trenni kiiruga riided pessu panna, võib väike sokk imelihtsalt koti sisse tagasi kukkuda ja sinna see jääbki, kuni keegi selle sealt üles leiab.

7. Ajamasinas

Mõni sokk jääbki kaduma justkui aeg oleks selle alla neelanud. See on müstika.

 

Kuhu sina oma sokke kõige sagedamini kaotanud oled? 

Karin Karu