7 kuuma viga, mida iga naine elu jooksul teha võiks

7 kuuma viga, mida iga naine elu jooksul teha võiks

Jah, tegelikult tuleks vigade tegemist pigem vältida ning tavaliselt põhinevad ka siinsed artiklid teemadel, kuidas erinevaid vigu mitte teha. Ent vahel on vigade tegemine lausa vajalik! Alati ei pea teiste vigadest õppima, mõnikord võib neid ka ise teha. Allpool toome välja seitse viga, mida iga naine elu jooksul teha võiks. Muidugi on tegu soovitustega ning neid punkte võiks pigem meelelahutusena võtta. 

Jah, tegelikult tuleks vigade tegemist pigem vältida ning tavaliselt põhinevad ka siinsed artiklid teemadel, kuidas erinevaid vigu mitte teha. Ent vahel on vigade tegemine lausa vajalik! Alati ei pea teiste vigadest õppima, mõnikord võib neid ka ise teha.

Allpool toome välja seitse viga, mida iga naine elu jooksul teha võiks. Muidugi on tegu soovitustega ning neid punkte võiks pigem meelelahutusena võtta. 

Siin need on: 

1. Värvida oma juuksed sellist tooni, mis sulle üldse ei sobi või lasta endale kohutav soeng lõigata.

See jääb sulle elu lõpuni meelde ja on, mida kunagi oma tütrele rääkida. 

2. Minna peale kodus korraldatud lõbusat olemist magama nii, et sa jätad köögis kõik nõud pesemata, veiniklaasid lauale ja toidujäägid samuti.

See ei tee sinust veel laiska inimest, kui sa ühe korra elus nii teed. Või kaks … või kolm. Aga mitte rohkem!

3. Minna kohtama kutiga, kes sulle ei meeldi või sind närvi ajab.

Anna talle võimalus! Nii paljud naised on öelnud, et mees, kellega nad abielus on, ei meeldinud neile alguses üldse. See, et ta sulle esmapilgul ei meeldi, ei tähenda, et tegu võiks olla igati vinge noormehega!

4. Osta väga ilusad ja hirmkallid kingad, mis kohutavalt hõõruvad.

Jah, see on raha tuulde loopimine, aga kui sa seda ühe korra teinud oled, siis rohkem sa seda viga ju ei tee? Ja pealegi saad sa neid kingi mõnel fotosessioonil kanda! Ja niisama imetleda!

5. Proovida väga keerulist toiduretsepti, mis sul suure tõenäosusega ebaõnnestub.

Proovida võib alati ja kunagi ei tea, äkki see siiski õnnestub? Ja isegi, kui tulemuseks on kohutava maitsega söök, saad siit hea õppetunni!

6. Proovida ametit, mis sinu olemusega üldse ei sobi.

Selleks, et saada teada, mida sa oma elus teha tahad, tuleb vahel ka reha otsa astuda. Nii saad vähemalt teada, mis amet sulle kohe kindlasti ei sobi.

7. Süüa üksi ühe korraga ära väga suur šokolaad või tort.

Jah, sul läheb suure tõenäosusega süda pahaks, ent vähemalt ei teki sul pikka aega magusaisu ning sa võid kindel olla, et järgmine kord suudad sa südame rahus koogi söömisega piiri pidada! 

 

Allikas: redbookmag.com